Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Tpt x / masumum hile kullanmadım

Karakter Adı: KLEO
    Sunucu: VEGA
    Hesabın Kapatılma Tarihi: 11.03.2019
    Hesabın Kapatılma Sebebi: Kasıtlı olmıyarak kurulmuş program

Savunma: Vega serverinde oynuyorum clan'ım için internet üzerinden farklı siteler aracılığı ile indirdiğim symbolleri arşiv içinde açıp bakarken yanlışlıkla bir tanesinde dalğınlığıma gelerek exe. adlı yazılım dosyasına tıkladım ve kurulum başladı 2 saniyelik bu kurulumu iptal edememem sonucunda bilgisayarıma istemiyerek yüklediğim bu program başıma çok büyük dert oldu xingcode tarafından yasaklanarak TPT X BLOCK yedim. Burdan yetkililere sesleniyorum yaptığım bu hatayı bana bu şekilde sınırsız ceza vererek uygulamayın lütfen kasıtlı olarak oyun içinde haksızlığa yönelik tek bir hatam olmadı hesap açılış tarihinden kapatılış tarihine kadar yaptığım aktivitelere ve karakterlerimin log larına bakarak masum olduğumu, TPT, Makro veya Pedal kullandığıma dair tarafıma yönelik yapılan suçlamanın aslı olmadığını görebilirsiniz. Bahsi geçen suçlamada cezası olan bu programların bilgisayarıma nasıl bulaştığını açıkladım. Bu tarz programları hiçbir zamanda kullanmadığımı kontrol ederek görebilirsiniz. Sizden ricam beni affedin bilgisayarıma format attım şuanda tertemiz böyle bi tuzağın içinede birdaha düşmemem adına kendimce bir deneyimim oldu lütfen beni birazda olsa anlayıp yapılan bu yaptırımı bu şekilde değerlendirmeyin.

Bilgisayarımda böyle bir illegal programın yüklendiğinin farkında bile değildim keyloger şüphem vardı sadece onuda format atıp temizleyecektim ama ne yazık ki zamanım yetmedi. GM ler lütfen yardımcı olun ortada kasıtlı olarak yapılmış bir durum yok birilerinin tuzağına düştüm ban yedim istedikleri oldu ama banada bir şans verin bakın artık o hangi programsa ne işe yarıyosa faydalanmadığımı göreceksiniz çünkü öyle birşeyden haberim bile yoktu ban yiyene kadar lütfen ilgilenin suçsuzum

Junior Member
    kesin oyledir

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    yanlışlıkla bir tanesinde dalğınlığıma gelerek exe. adlı yazılım dosyasına tıkladım nekadar dogru tartışılır çelişkili ifade veriyorsun dürüst olman senin için +

Junior Member
    bunlar eslantta taramacı ya bos tariyorlar yakalanmış ağlıyor

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Gerekli yanıt size sevgili CluTaah tarafından verilmiştir.

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Belirttiğiniz Hesap TPT X ile kapalı ve spam yaptığınız için bilet göndermeniz engellenmiş durumdadır. İlgili hesap tekrar aktif hale getirilmeyecektir. Temiz bir şekilde yeni bir hesap açıp oyuna giriş yapabilirsiniz.

İyi günler.
    Sürekli spam yaptığınız için destek sisteminden de engellenmişsiniz. Farklı hesaplarla forumda da konularınız mevcut. Bu şekilde foruma sürekli konu açmanız forum hesaplarınızın ceza almasına neden olacaktır.

İyi forumlar.