Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member

Usta Playerlar bir el atın hele gene bir sorum var?

Forumda ay sonuna 80-83 olurum diyor. Bu nasıl mümkündür? Ne yiyip ne içmek gerekiyor 80-83 27 günde kasmak için?

boro-titan-ds 7-24 exp preli rahat olur

Senior Member
    Bencede Titan Boro Olunur Kanısındayım Hiç 83 Kasmadım Ama

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Ben okçumu uruk tron da 1 ayda 83 yaptım. Tabi yeni server değildi ama 3-4 kişi baya koordine olmuştuk.

Edit: Dc pre ile.
    Last edited by NocturnalCreature; 03-22-2019 at 11:09 AM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Ben okçumu uruk tron da 1 ayda 83 yaptım. Tabi yeni server değildi ama 3-4 kişi baya koordine olmuştuk.

Edit: Dc pre ile.
    Dc Pre İle Kaçtan Kaça 80-83 Arası mı

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    Dc Pre İle Kaçtan Kaça 80-83 Arası mı
    72ydi, önce uruk blade le başladık sonra tron geçtik. Full mslerle oldu.

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Ms Faktörü Aklıma gelmemiş heleki okçu çok rahat kesitiği için güzel bi exp kasım taktiği olmuş
    ms diyince aklıma mage geliyor ve hüzünleniyorum birazcık buflasalar mageyi 72 staff vuruşunu artırsalar warior pri kadar vursak moblara serilikte bi denge olsa

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    Ms Faktörü Aklıma gelmemiş heleki okçu çok rahat kesitiği için güzel bi exp kasım taktiği olmuş
    ms diyince aklıma mage geliyor ve hüzünleniyorum birazcık buflasalar mageyi 72 staff vuruşunu artırsalar warior pri kadar vursak moblara serilikte bi denge olsa
    Mage ile exp işi çok sıkıntılı. Ms hele çöpe atıyorum direkt. Okçuyu sabırla kasıyorsun yine ama Mage için solo hiç şansın yok. En son asırlar önce Titanda kasmıştım yapabildiğim max lvl 81. Sonra sglerde sürüne sürüne 82 oldu. Ft ler bile kutu değil artık exp içindi benim için. En son görev sıfırlama ile sonunda 83 yaptım. Düşün 1 ayda okçu kastım 1,5 senede mage
    Last edited by NocturnalCreature; 03-22-2019 at 11:39 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Nasıl kastın oyle haci

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LeForza View Post
    Nasıl kastın oyle haci
    Şöyle anlatayım, başta 5 kişiydik slotta, yani diğer arkadaşlar farma daha yakındı ben dedim char kasacağım katıldım aralarına. Msleri hiç kaçırmadım, yani hepsine eksiksiz girdim bir de ks gelenlerle çok uğraşıyorduk ama slotu bırakmadık hiç. Res tir şudur budur uğraştık baya. Uykusuz bile kaldık bazen. Sonra 3 kişi kaldık sürekli slottaydık bir de arkadaşlardan biri sağlam itemliydi, şansımız oydu birazda. DC pre ile 1 genie de bagler ve üstüm ms doluyordu. Ama sabır işi ciddi anlamda o ms ler insanı bıktırıyor.
    Last edited by NocturnalCreature; 03-22-2019 at 11:47 AM.