Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

Yöneticiler charlara sigorta sistemi getirsenize

Aldığımız telefon bile küçük bir ücret karşılığı sigortalanıyor. Madem ki bazı charların maddi değeri çok yüksek siz bir sigorta sistemi oluşturun. belirli bir kc karşılığında charı ve itemleri aylık yıllık sigortalayın. Sadece sigortalı hesabın tüm item idlerini kayıt altına alıp takip edeceksiniz.

Banlanma durumunda detaylı rapor göndererek fes edin sigortayı.

Charınız bağlı olduğu ipde 546546id nolu karakter illegal eylemde bulunmuştur.
    programı yüzünden banlandınız sigortanız fes edilmiştir
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 03-22-2019 at 09:39 AM.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    hehehe

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Oldu sonra başka şehirden arkadaşınla anlaşıp charlari hacklenmiş gösterip restorasyon isteme başlasın zamanında çok yaptılar bunu imkansız bence

Senior Member Vrij's Avatar
    TR KO kulturu diyelim Arkadasım piksellerin hangi degerinden bahsediyorsun, bakma TR de alıp satım para ediyor yasadısı olarak.
    Ama yasal olanı oyundaki sahip oldugun herseyin sahibi mgame.

Hangi piksel, hangi sigorta yani?

Mal sahibi mulk sahibi, hani bunun ilk sahibi!

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Yıllar önce gayet insani şekilde restorasyon yapıyorlardı soyulan kişilere, sonra çok uyanık milletimiz arkadaşları vasıtasıyla karakterlerini soyup soyup bilet göndermeye başladı ben hacklendim diye kaldırdılar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by amyloss View Post
    Oldu sonra başka şehirden arkadaşınla anlaşıp charlari hacklenmiş gösterip restorasyon isteme başlasın zamanında çok yaptılar bunu imkansız bence
    Hocam sigortalı char itemlerini büyük bir seal gibi mühürlersin arkadaşıylada anlaşıp hackleyemez. Bu iş için personel alıp özel hat kurarsın hizmet bedelini de yatırımına göre belirlersin. Çare çok

Senior Member
    Arkadaşlar esas sıkıntı şu aslında bugün Türkiye'nin en az nüfuslu ili Bayburt 80bin insan. Senin Knight Online Şehrinde en az 40.000 oyuncu var. Bayburtu yönetmek için kaç insan lazımsa bende küçük bir Bayburt yönetiyorum acaba kaç insan ile çalışmalıyım demek gerek. Büyük şehirler bile bekçi kadrolarını yeniden kurdu çünkü baş edemiyorlar. Güvendiğin insanlara uzaklaştırma yetkisi vereceksin. Bu insanlara özel bir forum kuracaksın. Videosunu çekip yükleyip banlayacaklar senin 15 Gm in bu kadar servera insana yetişemiyor-yetişemez.

Senior Member
    oyun içi hiç bir olgunun oyun yetkililerince değeri olmadığı için bu söz konusu olamaz reel le sanalı karıştırmayın sanaldan kastım oyun ama bu değildir ki hırsızlığın cezası yok bilişim suçları var elbet
    sanmıyorum bunun olacağını
    yani ne olabilir de sigortalık durum oluşsun
    sigorta kandırma yöntemi de anlatayım charıma biri girmiş itemı basmış eşyaları çöpe atmış iadesini istiyorum
    araçla bilerek kaza yapanlar evlerini kendileri yakanlar