Results 1 to 8 of 8

İşlemci%100 Sorunu

Evet Arkadaşlar konuda belirttiğim gibi işlemci knighta girince %100 den aşşağıya inmiyor normal web sitelerde dolansam 20 30 arası değişiyor sizce bu sorun neyden kaynaklı oalbilir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim işlemci fanı standart hava fanıdır .

Junior Member
    Selam,
    Web de geziniyorken işlemcinin %30 u kullanılıyorsa knight online da %100 kullanılması çok normal. İşlemcin nedir tam olarak göremedim ama yeni bir işlemci satın alma zamanın gelmiş gibi görünüyor.

Quote Originally Posted by SirAldo View Post
    Selam,
    Web de geziniyorken işlemcinin %30 u kullanılıyorsa knight online da %100 kullanılması çok normal. İşlemcin nedir tam olarak göremedim ama yeni bir işlemci satın alma zamanın gelmiş gibi görünüyor.
    intel® core™2 duo e6550 eski bir işlemci baya birden Yüzde 10 dan Yüzde 80 e çıkıp inebiliyor diğer programlarda da sizce işlemcidenmidir yoksa virüs olabilirmi ?
    Last edited by GamesDepot; 03-22-2019 at 03:35 PM.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    12 yıllık bir işlemciden bahsediyorsunuz. 2007 yılının 3.çeyreğinde piyasaya sürülmüş. %100 ile çalışması çok normal.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Olayin eski islemci ile alakali degil. Tamam

İşlemci ile alakalı olduğunu sanmıyorum, Intel Core i5-3210 (2.50 Ghz) kullanıyorum aynı sorun 3-4 gunde bir bende de oluyor cpu kullanımı %100'e cıkıyor bence oyunun optimizasyonu fixlenmeli tabi bu konuda cok umutsuzum.

Member CapitaLPASHA's Avatar
    Nickname
    CapitaL
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NıghtWalkeR
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    İntel Core 2 Duo kullanıyorum bende hem masaustu hem laptop, laptopta cok kasmıyor ama Masaustu pc'de ınanılmaz dalgalanmalar goruyorum. %100 - %60 arasında.
    Fikirlere Critic + Spike İşlemez !

Junior Member
    Quote Originally Posted by 4bitcheSs View Post
    intel® core™2 duo e6550 eski bir işlemci baya birden Yüzde 10 dan Yüzde 80 e çıkıp inebiliyor diğer programlarda da sizce işlemcidenmidir yoksa virüs olabilirmi ?
    Bende E8400 vardı sıfır kurulumdan sonra donuyordu. Cpu değiştirip i7 8700k aldın şu an %13 falan kullanıyor. Geçici çözüm olarak formatlayıp sadece knight online ı kur başka bir şey yapma belki işe yarayabilir.