Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Senior Member

Usta oyunculardan tavsiye beklentisi

Değerli Ustalar,

çok şükür geç olsada 80 oldum. 40 saat sonra pre bitecek. Yola Exp pre ile mi devam etmek iyidir yoksa Platinium pre ile mi?

ufak ufak 83 e kasacağım ama günlük drakiler ile devam etmeyi düşünüyorum. Zaten eslanda parti bulmak kurmak artık büyük sıkıntı. Tavsiyeniz nedir? Sizler 80den sonra yola hangi pre ile devam ediyorsunuz? 83e nasıl kasıyorsunuz?

80den sonra exp preye exp flash basamıyorsun exp pre ile plat prenin exp oranı eşit ona göre düşün

Senior Member
    büyük ihtimal sen solo oyuncusun ve 83 kasmak istiyorsun taminlerime göre 1 ay daha pre ile oynarsın 81 %50 lerde de oyunu bırakırsın. sana tavsiyem hiç 83 kasmaya ugraşma vakit ve parana yazık olur. 83 kasmak kolay değiş 80 den 83 lvl kasacağı exp miktari ile 4 adet 80 lvl karakter kasıla biliyor. bu kıstası kaydege alarak 83 kasmaya başla.....

war pre al skill falanda sıfırlayabilirsin %100 de exp artırıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by xmax_katsu View Post
    büyük ihtimal sen solo oyuncusun ve 83 kasmak istiyorsun taminlerime göre 1 ay daha pre ile oynarsın 81 %50 lerde de oyunu bırakırsın. sana tavsiyem hiç 83 kasmaya ugraşma vakit ve parana yazık olur. 83 kasmak kolay değiş 80 den 83 lvl kasacağı exp miktari ile 4 adet 80 lvl karakter kasıla biliyor. bu kıstası kaydege alarak 83 kasmaya başla.....
    Böyle babam olsaydı doktor olurdum

plat al %100 exp noah artışı + trina falan işte. farmda yaparsın job ne bilmiyoumda senin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by huseyinnn5 View Post
    plat al %100 exp noah artışı + trina falan işte. farmda yaparsın job ne bilmiyoumda senin.
    Job: Yamuk bow

Quote Originally Posted by DavidRussell View Post
    Job: Yamuk bow
    plat iyi exp pre alma 80 den sonra
    800 cash bonus trina ve noah artışı %100 exp isini gorur en ideali bu bnce. dc pre vs alma ben drop oranlarını arttırdığını dusunmuyorum kaynak kodları olmadan.

Senior Member
    Quote Originally Posted by huseyinnn5 View Post
    dc pre vs alma ben drop oranlarını arttırdığını dusunmuyorum
    katılıyorum ayrıca herkes aksini söylüyor ama maden vs de drop rate i ekstra düşürülmüş gibi hissediyorum.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Exp pre en saçma premium bence. Plat al aynı expi veriyor. Gelen coins artıyor. Üstelik trina + 800 cash bonusu var.