Results 1 to 7 of 7
    Member TrigLe's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Question Juraid Katılım Sorunu

Juraid etkinliğinde genelde akşam olan etkinliğe katılabiliyorum. 22:40'ta yukarıdan juraid açıldığı yazısı geçerken tıklıyorum fakat geri sayım ve karus-human sayaç ekranı gelmiyor. Tekrar npc'ye tıkladığımda ise ya map'e almıyor ya da priest veya magenin olmadığı zayıf partylere düşüp ilerleme gösteremiyoruz. Bu geri sayım sayacı ekranı neden gelmiyor merak etmekteyim. Bu sıkıntıyı son 1 haftada -bu akşamki 6. kez oldu- juraidlerde yaşıyorum. Clandaki veya diğer sunucularda oynayan arkadaşlarım da zaman zaman bunu yaşadıklarını söylediler. Sorun nedir, çözüm nedir, lütfen yardımcı olun. Juraid defansını açmak için ilerleme katedemiyorum bu sebeple ve çok kötü moralimi bozuyor bu durum. Ne yapmak gerekli yardımcı olun.

Şimdiden teşekkür ederim.

Member TrigLe's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Gunceldir. Bilgisi olanlar yanıtlarsa memnun olurum.

Member EnqelsizDusler's Avatar
    Nickname
    EngelsizDusler
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EngelsizDusler
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    lagdan dolayı geç tıklıyorsun o yüzden
    [FONT=Comic Sans MS]PARAN VARSA; İYİ OLMAK KOLAYDIR, PARAN YOKSA; KARAKTERİNDEN HARCARSIN.[/FONT]

Senior Member
    Sayın oyuncu görevi alınız npcden uzaklaşınız güvenli bir yer olmalı mevcut lagdan dolayı erken dahi tıklanılsa bahsettiğiniz durum olabiliyor ayrıca jr görevini aldıktan sonra chatinizi tümüyle bloke ediniz.Lag haricindede bahsettiğiniz sorunu yaşadım erken basmama rağmen tıklanmamış gibi durumla karşılaştım umarım bu sorun çözülür.

Junior Member
    https://forum.nttgame.com/forum/show...a-alm%C4%B1yor arkadas burada cevabini verdi ve benim isime yaradi.

Senior Member
    3 yada 1.5 dk tam emin değilim garanti istersen 1.5 dk kala npc ye tıkla uzun süre bekletirsen i see ekranında 3 dk dan fazla sıraya almıyor oyun içi birisinden öğrenmiştim bende ve artık kesinlikle yazı geçtiği anda sıraya almamazlık yapmıyor

Member TrigLe's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Verdiginiz cevaplar ve oneriler tesekkur ederim. Yarın aksamki juraidte deneyecegim. Sagolun...