Results 1 to 2 of 2
    Senior Member DokucEmrah's Avatar
    Nickname
    RyuunosukeLazuki
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    illuminati
    Server
    Titan
    Race
    El-Morad

CR bölümü Hk.

Merhaba
    CR bölümüne aktif olarak illegal program veya davranış sergileyen oyuncuları rapor etmekteyim. Bazılarını özel olarak takipte ediyorum. Örneğin uçarak heal buff felan atan arkadaşı lamialarda yakalayıp videosunuda raporuma eklemiştim ancak herhangi bir yaptırım hala olmadı adam zaten kasacağını kasmıştır o ayrı mesele... Benim sorunum CR ye açılan konulara yapılan yaptırımları görmek istiyorum şayet slotuma mob çeken arkadaşı friende almıştım özellikle hapse girmesini bekledim konu silindi ancak arkadaş ncs basmış ve ben tp scrolla her gun kontrol ediyorum. Konunun kaldırılması ve arkadaşın hala dışarda olması beni yaptığım diğer raporlara da gerekli yaptırımın uygulanıp uygulanmadığı konusunda tereddüt ve endişede bıraktı. Ben raporladığım oyuncuların hakettiği cezayı alıp almadığı hakkında bilgi talep ediyorum. İyi forumlar.
    Hayatı ciddiye alma, zaten sağ çıkamayacaksın.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Konular cevaplandıktan bir müddet sonra ve genellikle 23:00 dan sonra arşive taşınmaktadır. Arşive taşındıktan sonra maalesef konuya ve aldığı cezaya erişim sağlayamazsınız. Raporlarınızı 23:00 dan önce kontrol etmeniz bu konuda sizin merakınızı giderebilir.