Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Senior Member

JR'de son anda atılan ks HK.

Bu adaletsizlik değil mi? Hızla gelip devanın %99 canını alıyosunuz. Kolunuz kopuyor devayı o cana indirene kadar. Son saniye rakip devaya yetişip asasları kritik spike atıyor ve silvery alıp çıkıyorlar. Devaya daha çok hasar veren ekibin kazanması adil olan değil mi? Kutu kimdeyse JR'yi o ırkın kazanması gerekmez mi? Bunu adaletli bulan var mı gerçekten?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bence gayet güzel bir uygulama bizde zamanında çok ks ile jr kazanmışlığımız oldu

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Bence gayet güzel bir uygulama bizde zamanında çok ks ile jr kazanmışlığımız oldu
    Kazanan icin guzel uygulama tabi havadan 2 silvery alıyosunuz. O adamlar gec kaldığı icin devayı değil bizi kesmek zorunda olmalı. Bizim devayı kesmemizi engellemeye calışmaları gerekir. Yavaş kalmalarının bedeli olarak bu zorunluluk olmalı rakip icin. İlk gelen takım devayı kesmeye calışmalı, sonradan gelen de devayı korumaya calışmalı. Adil olan budur.

Valla neye satasacagini sasirmissiniz oyunda o kadar cok laf edilcek sey varken 2 gem icin aglamak da bilemedim bugun caldırırsın yarın calarsın bu kadar basit odaları ilk bitirip devaya vuran zaten kutuyu alıyor ilk gelme odulu bu cok iyisen adamlar gelmeden bitir ya da pk nı at dediğim gibi bugun caldırırsın yarın calarsın kasma bu kadar
    Last edited by drmuse35; 03-21-2019 at 09:25 PM. Reason: türkçe karakterler bozuk

Senior Member
    Quote Originally Posted by drmuse35 View Post
    Valla neye satasacagini sasirmissiniz oyunda o kadar cok laf edilcek sey varken 2 gem icin aglamak da bilemedim bugun caldırırsın yarın calarsın bu kadar basit odaları ilk bitirip devaya vuran zaten kutuyu alıyor ilk gelme odulu bu cok iyisen adamlar gelmeden bitir ya da pk nı at dediğim gibi bugun caldırırsın yarın calarsın kasma bu kadar
    2 gem degil 16 gem el degistiriyor. Aglamiyorum adil olan seyi soyluyorum. Ukalalik yapmak icin mi foruma girdin?

Senior Member
    Satrançta tüm taşları deviren değil şahı deviren kazanır.

Quote Originally Posted by Odenia4545 View Post
    2 gem degil 16 gem el degistiriyor. Aglamiyorum adil olan seyi soyluyorum. Ukalalik yapmak icin mi foruma girdin?
    yıllardır bu duzen boyledir ve ilk defa sikayet eden gördüm aynı şans senin içinde geçerli sende son vuruşu yap al. bende çok kazandımda kaybettimde ama çok vuran kazanırsa diğer ekip boşa bekler. oda jr nin bir heyecanı bir ırk ks yersem diye kesmeye korkarken diğer ırk ks atarım belki diye bekler. gayet güzel bır şey. ama keşke oyundaki tek sorun bu olsa

Senior Member
    İşin eğlenceli tarafı o zaten.Bizde çok verdik öyle bi o kadar da aldık.Uyanık olun adamlar gelirken bırakın devayı adamları kesin.Jr'de akıllı olan kazanır.

Gerçekten aglayip sizlamalariniz kabak tadi veriyor genel tartisma bolumumu aglama duvarimi belli degil

Junior Member
    Ağlamadığınız bir bu kalmıştı