Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Angry Mageler Nerede Farmlıcak!!!!!!!!!!!!!!!

Tebrikler,magelere farm slotu bırakmadınız.
    tüm slotları cz ye taşıdınız iyi güzelde magelerde nerde farm yapıcak? Nerde yapamıcagımızı ben söyleyim Cz!!
    SG,GG,RAVEN bu 3 slot ta farm yapmamız bekleniyor ama bu 3 slottada droplar LEŞŞ,
    Gm lere burdan tavsiye bir tane 80 mage çar açıp bi denesinler mage ile farm yapmayı hak vericeklerdir.

Quote Originally Posted by ontan View Post
    Tebrikler,magelere farm slotu bırakmadınız.
    tüm slotları cz ye taşıdınız iyi güzelde magelerde nerde farm yapıcak? Nerde yapamıcagımızı ben söyleyim Cz!!
    SG,GG,RAVEN bu 3 slot ta farm yapmamız bekleniyor ama bu 3 slottada droplar LEŞŞ,
    Gm lere burdan tavsiye bir tane 80 mage çar açıp bi denesinler mage ile farm yapmayı hak vericeklerdir.
    Cz de farmı bırak 10 dk exp kasamıyorsun mage ile. Anında baskın ve ölüyorsun günde 5 defa npc'den NP almaya gidiyordum sırf %20-30 kasmak için. Adalate bak PK için oyunu bitirdiler resmen.

Senior Member
    emin ol mageler daha şanslı eslantta 2 3 mage birleşip bos kovalanabilir jrlerde saten üstün slotları tek tek degilde alanla kesiyonuz pot masrafınız fln yok bi okcuya göre çok çok avantajlı mage benim görüşüm bu yonde

Junior Member
    Quote Originally Posted by d3l3x View Post
    emin ol mageler daha şanslı eslantta 2 3 mage birleşip bos kovalanabilir jrlerde saten üstün slotları tek tek degilde alanla kesiyonuz pot masrafınız fln yok bi okcuya göre çok çok avantajlı mage benim görüşüm bu yonde
    dostum jr lere sadece mageler mi giriyor?veya bos kovalayan sadece mage mi var ? ama sen boroo balrog mastodon hob goblin aoc cz de herhangi bir slotta kasan mage gördün mü ?

mage oyunu değil burası burda warriorlar üstün olacak tabiki 15 yıldır bu oyun böyle beğenmiyorsan zorla oynatmıyorlar git warrior oyna

Junior Member
    Quote Originally Posted by yavuzz3131 View Post
    mage oyunu değil burası burda warriorlar üstün olacak tabiki 15 yıldır bu oyun böyle beğenmiyorsan zorla oynatmıyorlar git warrior oyna
    illa waryor oynamamız gerekiyorsa mage jobunu kaldırsınlar o zaman böyle bi görüşle fazla bişe başaramassın sen

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    welcome to warriorko (meleeko)

not: mage klanı olarak MECBURi warrior char kastık 80'ne onlara item dizdik farm anca yapabiliyoruz.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Junior Member
    Quote Originally Posted by yavuzz3131 View Post
    massively multiplayer roll playing oyunu olan şu oyunda, gelmişin de asırlardır bu oyun tek rol ile oynanıyor demen, ne biliyim elle tutulur hiç mantıklı bir yanı yok.

Senior Member 4Changzhi's Avatar
    Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Zoneradiousss View Post
    Cz de farmı bırak 10 dk exp kasamıyorsun mage ile. Anında baskın ve ölüyorsun günde 5 defa npc'den NP almaya gidiyordum sırf %20-30 kasmak için. Adalate bak PK için oyunu bitirdiler resmen.
    sen paralılara np taşı diye czye aldılar zaten, bunda bişey yok

Senior Member
    Farm online oynamıyorsun ne demek nerde farm yapacak herkes nasıl yapıyorsa öyle yapacaksın.