View Poll Results: WARRİORLARIN YERE VURMA SKİLLERİ KALKSIN MI?

Voters
502. You may not vote on this poll
  • EVET KALKSIN

348 69.32%
  • HAYIR KALSIN

154 30.68%
Page 12 of 27 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 111 to 120 of 261
    Junior Member
    Merhabalar arkadaşlar,

Açıkçası ben bu anketin doğru olduğunu düşünmüyorum. Dengeleme talep edilebilir fakat kaldırmak büyük hata olur diye düşünüyorum. Ben bütün sınıfları oynamış birisiyim her ne kadar şu an okçu olarak oynasam da. Magelerin o ezici üstünlüğünü tek bastırabilen karakter warriorlar şu anda malesef ki. LoL'den bahsetmişsiniz LoL'de meta denen birşey var ve her karakterin farklı özellikleri var bence KnightOnline herhangi bir moba oyunu ile kıyaslanmamalı çünkü çok farklı. Bazı arkadaşların dediği olaya katılıyorum bende. Yere vurma skillerine karakter animasyonu eklenmeli. Örn. Warrior elinde ki silahı çevirip yere vursun ya da sapını yere vursun. Yere vurma da arkadaş bu karakter neyi yere vuruyor??? Warrior(Savaşçı) nın genel özelliğinin fiziksel gücü ise yere vurma işinde de fiziksel bir hareketlenmeli olmalı diye düşünüyorum.

Bence burada asıl sorulması gereken soru şu olmalı;

Neden mage(Büyücü) zihinsel güç kullandığı halde yetenek kullanma animasyonuna sahipken warrior değil?

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Bu konuda hala ümidini kaybetmemiş kişiler görmek güzel.Fakat sayfalarca destan yazılan konu vardı bu skille hiç bir şey yapılmayacağını yazdılar yetkililer.Yeni sunucularda ölünce anlayacaklar önemini.

Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Baştan sona yorumları okudum link attın 2. kerede okudum gönlün olsun Dediklerinde bir seviyeye kadar haklısın; karşı tarafın güçlü yanlarını söyleyip kendinin zayıf yanlarını söylüyorsun. Evet filin kulağıyla bacağını söylüyorsun ama fil kulakla bacaktan ibaret değil Fil bütünüyle fil. Bende sana senin söylemediğin örnekleri vereyim sende bunları iyi oku İce magesin 80'i bir atıyorsun karşı tarafın priestine adamlar ya ölmek ya town atmak zorunda kalıyor kollu partysen lr magesin asastan daha hızlı çiftleyip zıplıyarak (kaçabiliyorsun ayrı olarak) partynin içine atlayıp körü atıyosun kurian yada lr mage priesti kitleyip kesiyor party gene pert ya town ya ölüm Fire magenin mana çekme skili kaldırılmasaydı çok iyiydi veya 80 skilinin mesafesi kısaltılmasaydı db atıp çok kolay mele party priestini tekliyebiliyorduk. Şu haliyle fr magede yüksek dmg dışında pek bir numara yok.

Undy sc ve red pot pusa geri gelmedikçe berserker skillerine nerf istemiycem. FR magenin 300 zehir yerine mana çekme ve 80 skili mesafesi uzatılması (eski haline getirilmesi) ve 33 alanının cooldown süresinin iptal edilmesi dışında bir isteğim yok. Undy sc'siz - redpotsuz berserkerlara hodri meydan diyoruz Artık eskisi gibi 5-0 kesemeyecekseniz peşpeşe. İyi olan kazansın. Undy sc- redpot geri gelsin diye ağlamayı bırakın yeter.
    kardeş sen iyi misin?

gönlün olsun diye okudum ne demek? sanki lutufmuş gibi. 2 degil 33 kere oku.
    ben diyorum ki, warriorlarin des vurup, elini kaldırana kadar parti düşüyor. bunun için ICE mage de dahil. Senin ice mage ornegi vermen, partiye kör vuran asas almana benziyor. ICE mage nedir? LR mage blink mlink demişsin, CALL varda parti mi cekicek adam?

herif aciyor tor, warriorlar des, toplamda 2 sn..

senin cc priestin kür dönse ne, dönmese ne.

konuyu okumak yerine, yazdiklarima tek tek cevap vermeni öneririm. 3,4 k vurmak yerine toplamda 1k 1k vursan, yani MAGE ile aynı DM'i atsan. o zaman görürüm ben eşitliği.

Hoş buraya yazdıklarımız bir işe yarar, yaramaz orası ayrı.

ama bir adaletsizlik varsa bunu allayip, pullamanın alemi yok.

Ben alan vuran karakter oynuyorum. Senin vurdugun alan bendenn 3 kat fazla..
    ben alan vuruyorum 20sn.. sen vuruyorsun 10sn..
    ben toplamda 3 alan vuruyorum EL kalkar, failed vermezse.. Sen 1sn arayla 3 skil vuruyorsun hemde hoplaya ziplaya. daha ne kadar sayayım?
    Olur da birgün warrior'un bu alanlari nerf yer. toplamda 3 skill ile 1k dm vurursunuz. O ZAMAN anlarsın magenin demek istedigini.

işte o zaman fark çıkar, kollu ya da kolsuz diye.

Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Bu konuda hala ümidini kaybetmemiş kişiler görmek güzel.Fakat sayfalarca destan yazılan konu vardı bu skille hiç bir şey yapılmayacağını yazdılar yetkililer.Yeni sunucularda ölünce anlayacaklar önemini.
    ben sizle aynı fikirde değilim.
    Sonuç itibariyle toplantılar yapiliyor ve uygun gorusler tekrar tekrar raporlanıyor.

Aksi halde forum yani toplulugun ne önemi var?

mesela undy SC ve redpot yine forum'un başarısıdır.

Quote Originally Posted by Tnccvk111 View Post
    Merhabalar arkadaşlar,

Açıkçası ben bu anketin doğru olduğunu düşünmüyorum. Dengeleme talep edilebilir fakat kaldırmak büyük hata olur diye düşünüyorum. Ben bütün sınıfları oynamış birisiyim her ne kadar şu an okçu olarak oynasam da. Magelerin o ezici üstünlüğünü tek bastırabilen karakter warriorlar şu anda malesef ki. LoL'den bahsetmişsiniz LoL'de meta denen birşey var ve her karakterin farklı özellikleri var bence KnightOnline herhangi bir moba oyunu ile kıyaslanmamalı çünkü çok farklı. Bazı arkadaşların dediği olaya katılıyorum bende. Yere vurma skillerine karakter animasyonu eklenmeli. Örn. Warrior elinde ki silahı çevirip yere vursun ya da sapını yere vursun. Yere vurma da arkadaş bu karakter neyi yere vuruyor??? Warrior(Savaşçı) nın genel özelliğinin fiziksel gücü ise yere vurma işinde de fiziksel bir hareketlenmeli olmalı diye düşünüyorum.

Bence burada asıl sorulması gereken soru şu olmalı;

Neden mage(Büyücü zihinsel güç kullandığı halde yetenek kullanma animasyonuna sahipken warrior değil?
    asil soru.

ANA güç olarak ALAN karakterine sahip karakter.
    ANA GÜÇ OLMAYAN ALAN KARAKTERİNE sahip, karakterlere eziliyor?

warriorda alan nedir ya? hayır oldu olacak, çiftleme de gelsin diyeceğim de. zaten çiftleme gelmesine gerek yok cooldown yok adamlarda. Magenin bagira bagira 3 skil dedigimiz şey, çiftlenmiş hali..

normalde 60-70 novasından başka nova var da biz mi bilmiyoruz..

Asil sorun da şu.

neden warrior dm'leri nerf yemiyor? cunku nerf yerse MELE WS MELE tarih olur. Kimse kimseyi kesemez. 1k dm nedir ya

Senior Member
    Quote Originally Posted by Jahhab1 View Post
    Arkadaş old takı ile full 3 olan kişileri kesmeye çalışıp burda berserker kalkmalı demeyin.
    Hemen şimdi birisi çıkar eryudes in yazdığı itemlerin TL değeri bizim için önemli değil yazısını alıntılar . Abiciğim onlar mage old ep old fr lbol 0 old me ile ırk keserler sus konuşma istersen

Senior Member
    Quote Originally Posted by WhoWantCandyy View Post
    und sc kalksin red kalksin berserker kalksin tabi ya komple warrior kalksin dimi ne gerek var bas sw sc yi sadece at novayi kacin. sonrada gulersiniz irk kalkti diye heuheuheu
    Çektim manayı salla novayı afagshdhahajjskd herkes yattı

Senior Member
    Quote Originally Posted by nttthelastmagician View Post
    kardeş sen iyi misin?

ben diyorum ki, warriorlarin des vurup, elini kaldırana kadar parti düşüyor. bunun için ICE mage de dahil. Senin ice mage ornegi vermen, partiye kör vuran asas almana benziyor. ICE mage nedir? LR mage blink mlink demişsin, CALL varda parti mi cekicek adam?

konuyu okumak yerine, yazdiklarima tek tek cevap vermeni öneririm. 3,4 k vurmak yerine toplamda 1k 1k vursan, yani MAGE ile aynı DM'i atsan. o zaman görürüm ben eşitliği.

ben toplamda 3 alan vuruyorum EL kalkar, failed vermezse.. Sen 1sn arayla 3 skil vuruyorsun hemde hoplaya ziplaya. daha ne kadar sayayım?
    Olur da birgün warrior'un bu alanlari nerf yer. toplamda 3 skill ile 1k dm vurursunuz. O ZAMAN anlarsın magenin demek istedigini.

Senin priestin çekiyor manayı 3672848488383 mt uzaktan 736363636262 kişiyi 6373636363 çaplı alanla tek atıyorsun bu mu sizin playerlığınız . Warriora önlem basit subsite at ap kaç olursa olsun kesemez seni . Tormente CC al az itemin varsa yatmazsın. Sen torment ye antidef olmasın defin 500 olsun sonra ben niye 3k yedim .
    Mele size karşı nasıl önlem alacak hem uzaktan vuruyorsun hem de subsite vs senin ap mi azaltmıyor

Senior Member Macho's Avatar
    Nickname
    MACHOOONATORZ
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Slapperz
    Race
    El-Morad
    Undy sc ve red pot kaldırıldı. isterseniz warriorlar sc de basamasın asaslar görünmezlik ve cp de basamasın. benim anlamadığım her serverda en çok np kasanlar hep mage. felankoru kesenler mage. krowazı farmlayanlar mage. daha bu neyin şikayeti. arkadaş warrior oynuyormuş birde yalana bak hele. warrior oynayan insan neden yere vurup bir parti adamı düşürmek istemez anlıyamadım. şahsen pk dan en çok zevk alığım orgasmın doruklarına ulaştığım nokta iç içe girip yere vurmak. bunun kaldırılmasını isteyen kesinlikle warrior değilir. büyük ihtimalle magedir.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by nttthelastmagician View Post
    kardeş sen iyi misin?

Aynı şeyleri yazıp duruyorsun. Yok cooldownsuz 3 skill 1er k'dan 3k. Arkadaş hp achieve koyma. Fulitol takma. Juraid protector aç. İron setin olsun. Warrior partynin dbsini kesmeye çalış. İçinize giremesin. Des olamasınlar. Hadi torment yedin. Priestlerin akıllı olsun subside alsın, mana çeksin. Cure seri dönsün ac sc bile basmadıysan içiçe durma dağınık dur bütün warriorlardan dmg yeme. Charın ac'siz ayakta durabilsin. Papağanlığıda çok bilmişliğide bırakın. Undy sc'siz, redpotsuz warriorları +10 krowaz silahlı bile olsalar +10 shelli yada +9 krowaz setli bile olsalar kesemeyen mage, sürekli ölen mage biraz dön kendi itemlerine playerlığına ve ekibinin itemlerine ve playerlıklarına çare bul. Söyledim yine söylüyorum. Red pot, undy sc isteyen warrior berserker skillerinden nerf yemelidir. Red pot, undy sc yokken warriora nerf isteyen mage itemsizdir, playerlık becerisi yoktur, ekibi zayıftır.