View Poll Results: WARRİORLARIN YERE VURMA SKİLLERİ KALKSIN MI?

Voters
502. You may not vote on this poll
  • EVET KALKSIN

348 69.32%
  • HAYIR KALSIN

154 30.68%
Page 26 of 27 FirstFirst ... 1624252627 LastLast
Results 251 to 260 of 261
    Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Az önceki (11 nisan) 1vs1 etkinliği yayınında GM Khenarth'ın warriorler hakkında düşüncelerine göre bu konuda bi şey yapılmayacak. Warrior 255 str + 177 HP verirken magenin 255 mp, 160 int, 56 hp vermesi normalmiş. Çünkü onlar warriormüş.

GM öyle düşünüyorsa, önceden biz düzenlenmesini istedik mgame düzenlemedi niye dediler acaba?

Warriorün attığı alanın efektsiz olması ve alan atınca chaos silahının patlaması normalse, aynısını mage de yapabilsin. Aztec patlasın novada, el kalkmasın novada. Bu mudur yani?
    Last edited by GengaR_AreS; 04-11-2019 at 06:01 PM.

Junior Member
    Nickname
    UchihaImWilhelm
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    UchihaMasTeR
    Race
    Karus
    Kalkarsa oynuyacak jobları yok çünkü sadece r2r2r2r2r2 macroyla iş yapabiliyolar

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Khenarth'a bakılırsa, forum'da oyuncu isteklerinin hiç bir değeri yok, GM ekibi olarak neye karar veriyorlarsa o kararlar üzerinden değişiklik ve güncellemeler yapılıyor. Bu saatten sonra da güncelleme notları dışı forumu kullanmayı düşünmüyorum, tavsiye de etmiyorum.İyi oyunlar dicem de pk'da kapışmalar 10-15 saniye sürmüyor bilene

"mgomo norf ostomoyor"

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Dostum onlara göre warrior hala güçsüz Ama cz'de pk warrior partiler, farm slotlarında warrior partiler kol geziyor. Açsınlar Twitch'i (canlı yayın platformu) her akşam warrior partiler yayın açıyor, adamlar mage'lere okculara yere vururken ta**k geçer gibi gülerek yere vuruyorlar Warrior partiler, Warrior partilere tek atıyor tormentli 3k damage atıyor warrior, warriora ve karşı tarafta eliti itemli bunlar da
    Benim Mage kasasım da gitti. 78 lvl den 80 e Bozuk 80 skili için mi kasayım.
    ...yoksa CZ de hiçbir kısıtlaması olmayan skil ile tek yiyeyim diye mi.

Youtube da çok Berserker videosu aradım. Fazla yüklenmemiş. Kendileri de farkında haksızlığın.
    Twitch den baktım biraz içler acısı. Yok toplu durmayacakmışız. O veya Kare dursan ne faydaki, ip gibi dizilsen bile Başa Ortaya Sona hesabı sererler yere... Yukarıdaki video da testini yapmış arkadaşlar.

Troll Setli, Old Takılı Warrior; Elit Mageleri deviriyor. Hemde 8ini birden. İtemin gösterildiği kısmı izlememişler sanırım.
    Her fırsatta Town atan tek işi kaçmak olan bir klas Warrior. Pot basmayı akıl etmeyeni bile var.
    Mageler çantası Talia İbex yığılı gezecek, Adamlar Resistance Pot basma ihtiyacı bile duymadan 8 kişiyi devirecek, Herkes 50NP peşinde koşuyor. ama 50 np için bir Mage/ASas/Okçu/Priest kaç pot harçıyor. Kaç Skil basıyor. Prilerinde alayı Karus/DB olmuş BDW de bile Tornametsiz 1 dk gezemiyorsun.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

kaldırmıcaklar boş umutlar beslemeyelim. Warrior ynayanlar bile nerflemesini soluyr ama dinleyen yk

Skill kaldırılmasın, düzenlensin. En azından bunun için birşey yapılmalı diye düşünüyorum. Hiç bir karakter animasyonu olmadan ortaya bir yetenek çıkmamalı. Bir çok arkadaş bir sürü oyunda Warrior karakterlerin alan skilleri olduğunu söylüyor ve haklı da sayılırlar. Ama hepsinde yetenek kullanılırken bir karakter animasyonu vardır ve bunu da hiç birisi inkar edemez. Bakın yetenek efekti olan ama karakter animasyonu olmayan bir yetenekten bahsediyoruz. Önemli olan bunun düzeltilmesi.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    en azından yeni sw lerde paper devri kapanıp krovaz gelene kadar bari kapatılmalı çünki çok beleş np kasıyolar

Quote Originally Posted by NEWZELLAND View Post
    en azından yeni sw lerde paper devri kapanıp krovaz gelene kadar bari kapatılmalı çünki çok beleş np kasıyolar
    Böyle birşeyin olacağını hiç sanmıyorum Tek çare dediğim gibi yeteneğin karakter animasyonunu eklemeleri. Bunu vurmaya çalışırlarken elleri felan düşmeli ki kullanması zorlaşıp tercihler devreye girsin.

Warrior oynadım kısa bir süre önce clan için birisiyle görüşüyorum. Adamın sorduğu soru şu "yere vurma skillerinin hepsi açık mı". (Skill açma değişikliği gelmeden önce ki dönemdeydi)

Bence oyunun en büyük problemi şu anda bu. Warrior yere vurma yeteneklerine en azından "Karakter Animasyonu Gelsin". Duy bizi #Nttgame.

https://www.youtube.com/watch?v=BogIKMxRgmc

Çok güzel anlatmış .. Bakınız karakter düz durarak dahi skill kullanabiliyor hareket etmeden.
    Last edited by Griffonx; 04-13-2019 at 11:30 AM.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Konu basligi yanlis olmus ondan warriorlarin gazabina ugruyorsun. Konu basligina yeni swlerde kalkmali deseydin daha iyi olurdu. 83 lvl gelmesi yeninsw ler icin erken ve fiyasko oldu.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    ++++++++++++++++++