View Poll Results: WARRİORLARIN YERE VURMA SKİLLERİ KALKSIN MI?

Voters
502. You may not vote on this poll
  • EVET KALKSIN

348 69.32%
  • HAYIR KALSIN

154 30.68%
Page 23 of 27 FirstFirst ... 132122232425 ... LastLast
Results 221 to 230 of 261
    Senior Member xG4uSs's Avatar
    Konu bence amacının dışına çıkıp oyunculara karşı kin ve nefret güdmeye doğru gidiyor, her iki tarafın da mağdur olmaması için 7 maddelik çözüm önerisi sunuyorum;

1) Power Up Store' a Death Knight/Burning Skeleton/Kecoon gibi yaratıkların TS' sine dönüştüğümüz bir scroll eklenebilir. (Minerva'lar gibi uzun süreli yeni bir slota ekleyerek giyeceğimiz bir eşya olabilir.)
    2) Krowaz eşyalarındaki "-70" defans değerleri kaldırılabilir ya da mâkul ekleme yapılabilir ve staff' ların magic skilleri(Örn : 70 skill leri gibi) için de skill optionları aktif edilebilir.
    3) Mage' lere ait zırhların defansları 10' ar defans arttılıp, gereken İnt değerleri 160' lardan 100-106 gibi seviyelere düşürülebilir. (Pole of "selfname" dahil)
    4) Hp statının bonusları her sınıf için sabitlenebilir. (Örn: 80 Level berserker 25/26, 80 Level Mage 14/15 iken her sınıf için 20' de sabitlenebilir)
    5) Mage karakterlerin atak hızları %10-20 arası bir değer arttırılıp skill kullanırken sekme ihtimalini bir nebze azaltabiliriz.

6) Berserkerler için de SP' lerin %15-20 arttırılıp, Battle Cry becerisi süresi biraz daha iyileştirilebilir.
    7) Ayrıca berserker sınıfı için de magic attack' ları biraz daha arttırılabilir. (Juraid' de Deva Bird' e 1 mage 3 berserkerden daha çok hasar veriyor.)

Hem mage, hem berserker oynamış birisi olarak bunları gözlemledim ve sizlerin huzuruna çözüm önerilerimi sunuyorum, fikirlerinizle taçlandırmanızı diliyorum.

Herkese iyi forumlar...
    Last edited by ufuk_yildiz26; 04-08-2019 at 05:30 PM.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ufuk_yildiz26 View Post
    (Juraid' de Deva Bird' e 1 mage 3 berserkerden daha çok hasar veriyor.)
    Mage şuan olması gerekenin çok çok altında.
    Zaten 1 Mage vuruşu, 5 kadar Warrior vuruşuna bedel olmalı. Mageler 10k HP ye ulaşabiliyor ama bunu Elemental Pendant gibi itemler ile gerçekleştiriyorlar. Normalde çıplak halde 1000 HP si olan bir klass. Doğal olarakta Canavar ve Karşı ırka çok damage vurması icab eder.

Şuan; Sıfır 0 Flame Resistancesi olan STR Priestime, çok üst düzey bir Mage 83/5, Super Nova ile 1383 vurdu. 83 de Zehri var ve 10 kere değdi desek; 83x10:830 / 1383+830:2213 damage hiçbirşey... (Zehir 10 değiyor diye biliyorum/5 de olabilir)
    Aynı chara: +7 Shardlı 59lvl Asas 1900-2200 civarı vuruyor. (800 civarı Defans olduğu halde)
    +8 Raptorlu Warrior 1200-1800 civarı vuruyor. 73-74 level civarı biriydi.

0 Resistanceye Mage 2200 vuracak
    800 defansa Malee Klas daha beter vuracak, Defansı 0 yapsam damage 3000 i çok rahat aşar. Mage Büyü vuruyor birde itemsiz haliyle bile çok yüksek damageler çıkartması gerekir.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lastditchstand View Post
    mage şuan olması gerekenin çok çok altında.
    Zaten 1 mage vuruşu, 5 kadar warrior vuruşuna bedel olmalı. Mageler 10k hp ye ulaşabiliyor ama bunu elemental pendant gibi itemler ile gerçekleştiriyorlar. Normalde çıplak halde 1000 hp si olan bir klass. Doğal olarakta canavar ve karşı ırka çok damage vurması icab eder.

Şuan; sıfır 0 flame resistancesi olan str priestime, çok üst düzey bir mage 83/5, super nova ile 1383 vurdu. 83 de zehri var ve 10 kere değdi desek; 83x10:830 / 1383+830:2213 damage hiçbirşey... (zehir 10 değiyor diye biliyorum/5 de olabilir)
    aynı chara: +7 shardlı 59lvl asas 1900-2200 civarı vuruyor. (800 civarı defans olduğu halde)
    +8 raptorlu warrior 1200-1800 civarı vuruyor. 73-74 level civarı biriydi.

0 resistanceye mage 2200 vuracak
    800 defansa malee klas daha beter vuracak, defansı 0 yapsam damage 3000 i çok rahat aşar. Mage büyü vuruyor birde itemsiz haliyle bile çok yüksek damageler çıkartması gerekir.
    kesİnlİkle bÖyle, gelde mage den bİr haber olanlara anlat

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    kesİnlİkle bÖyle, gelde mage den bİr haber olanlara anlat
    Valla bende bir haber olacağım Mageden... Kastığına/Oynadığına değmez bişey olmuş, Tek artısı FT o da PK ya kalmazsa.
    Eskiden Magenin yanına yanaşamazdın. Cayır Cayır yakardı. Paperse "Görünmez" gider tek atardın. Yok tek yemediyse tahtalı köye Tahütlü Yollardı.
    1 ICE atıp, 18 doldurup veya 45 Ice 2x Nova indirdikten sonra; 70 falan atar sererdin yere. Meleeleri
    Şimdi ne ICE tutuyor. Ne 18 işliyor. Melee nin Def/HP artığı gibi Flame/ICE/Layt Resisler de artmış buda yetmemiş; Resistance Magicleride artmış, buda yetmemiş Magenin Skiller bozulmuş. Demageler de düşmüş. Paperlik dahi bitmiş. Oyunda Full +9 olmuş/ Yarıp geçiyorlar. Bence 83 Mageler ancak Andream da oynar. Tek dengi ordakiler.

Resistance Magic ney onu henüz çözemedim. Yani benim Point olarak bastığım, 10 MP nin ne kadarını kırıyor bu; Resistance MP
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Yanlış anlamada vega 2 de human magelerin staf vurarak karus warriorları haşat ettiğini gördüm. Şuan Mage ve Warrior eşit konumdadır. Akıllı oynayan mageler tüm serveri temizleyebilir. Resistance olmayan çok çar var. Gordion daki Ares de ki warrior arkadaşları düşün bide

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Fenerkolik35 View Post
    Yanlış anlamada vega 2 de human magelerin staf vurarak karus warriorları haşat ettiğini gördüm. Şuan Mage ve Warrior eşit konumdadır. Akıllı oynayan mageler tüm serveri temizleyebilir. Resistance olmayan çok çar var. Gordion daki Ares de ki warrior arkadaşları düşün bide
    Ben buna tamamen vega'nın kolsuzluğu derim, Altar'da 1 parti warrior, 3 parti mage ile kapışıyor

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Arkadaşım anlamak istemediğin olay şu, cc skilli 1.5 saniye de alınırken, 1 saniye de warrior 2 tane yere vurabiliyor ? Tbl veya Koxp yoksa torment üstüne yere vurmayı bilen her türlü warrior neredeyse 2 şer skill atabiliyor. Aa yok ben kolsuzum yapamıyorum diyorsannız orası size kalmış buraya warrior nasıl oynanır adlı 100 den fazla video atabilirim. Hepside torment düşer düşmez Legal bir şekilde rakip priest cc alana kadar 2 tane yere vurabiliyor. (Rakip'ler de KO ortamında isim yapmış sağlam klanlar bana cc priestiniz kötü şeklinde dönüş yapma sadece gülerim)
    Priest farkı derken bunu kastediyorum zaten. Rakip db'nin elini gören cc'nin tor düşmesini beklemeden CC alması gerekiyor hatta bunu başarabilen iyi priestlerin arasında baya bir fake atma anları oluyor. Aynı şeyleri söylüyoruz. Senin dediğin de priest farkı.

O kargaşada rakib DB yi mi takip etsin adam diye soracak olursan da zaten herkes iyi priest oynayamaz. Oyundaki en büyük yetenek priest oynamaktır bence.

Junior Member ILaund's Avatar
    Nickname
    Laund
    Clan
    IncredibLe
    Race
    Karus
    Ağlama duvarına dönmüş gene buralar.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lHeartBurninq View Post

Bir şey olmaz boşuna ümitlenmeyin

https://forum.nttgame.com/forum/show...mage-BERSERKER
    konu kapanmasaydı ne yorumlardı da ey eyy

Senior Member
    Mage arkadaşlar warrior bu oyunun en güçlüsü madem neden warrior açmiyorsunuz . Defans güçlü demiş bazi arkadaşlar warriorun özelliği budur zaten . Karakterinin güçsüz olduğunu idda edenler neden warrior açmiyor madem böyle bişeyee inaniyosun aç warior .. Hayatiniz beleş kisacasi . Itemsiz vaziyette pk atip herkezi kesmek istiyorsunuz . Allahaşkina itemleri çok iyi olan bir mage bu oyunda kesemeyeceği bir şey varmidir elinizi vicdaniniza koyarak söyleyin . Oyunun saçmaliği burda +1 itemler ile bütün boslari bütün oyunlara girebiliyor . 1 tane half plateli adam varmi pk da jr de herhangi bir yerde defanstan bahsediyorsunuz birde