View Poll Results: WARRİORLARIN YERE VURMA SKİLLERİ KALKSIN MI?

Voters
502. You may not vote on this poll
  • EVET KALKSIN

348 69.32%
  • HAYIR KALSIN

154 30.68%
Page 22 of 27 FirstFirst ... 122021222324 ... LastLast
Results 211 to 220 of 261
    Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SchizopH View Post
    Berserkerdeki alan skilleri kalktığında siz eskisi gibi wariorlarin hell blade ile oynayacağını mi sanıyorsunuz. Alan skilleri kalktığında açılacak başlıkları söyleyeyim.

1)Hem Kurian Kitliyor Hem Warior Kitliyor
    2) Warior Kitlediginde Direk Yatıyoruz.
    3) İki Warior Priestleri Kitleyip Irk Kesiyor.
    4) Adam Hem Kitliyor Hem isinlaniyor Hem İki Vuruyor(70-55-23 ya da 75-50-23 kombinasyonu)

Warior nerflensin pls
    Alan skilleri kalkmasın ama diğer sınıflar gibi eşit olsun diyor çoğu kişi. Koşarak alan atma, alan atınca silah patlama, 2 saniyede 3 kere alan atma gibi özellikler hangi sınıfta var? Kurianın alan skilleri mesela mage gibi durarak atılıyor. Mage alan skillerini durarak atıyor, priest alan skillerini (torment/attack kırma/mana silme) durarak atıyor. Peki warrior niye koşarak atabiliyor? Niye alan atınca chaos gibi silahları patlıyor? Burada bi dengesizlik yok diyen varsa diyecek bi şey yok.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Hocam her oyunda wariorların alan atma özelliği var hatta bazı oyunlarda mobil de dahil buna savaşçı sınıfının alanları daire içindekileri hareketsiz bırakıyor. Savaş oyunlarında yanına bomba düşmüş gibi bir his yaratıyor. Şu olabilir belki hasarı azaltılıp, sersemletme etkisi eklenebilir.

Ancak direk alan skilinin kalkması güncellikten uzak bir pvp havası yaratır.
    Bazen bir şizof sadece bir şizoftur.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Berserkerdeki alan skilleri kalktığında siz eskisi gibi wariorlarin hell blade ile oynayacağını mi sanıyorsunuz. Alan skilleri kalktığında açılacak başlıkları söyleyeyim.

1)Hem Kurian Kitliyor Hem Warior Kitliyor
    2) Warior Kitlediginde Direk Yatıyoruz.
    3) İki Warior Priestleri Kitleyip Irk Kesiyor.
    4) Adam Hem Kitliyor Hem isinlaniyor Hem İki Vuruyor(70-55-23 ya da 75-50-23 kombinasyonu)

Warior nerflensin pls

Haklısın da; 1 vuruşda 1 veya 1 den çok partiyi devirmek ve Towna yollamak başka, 1 vuruşta 1 kişiyi kitlemek başka, Yani burada bir Mücadele şansı söz konusu. Priest 2 saniye kitlenmiş, sorun değil. Kalan 7 kişi mücadele verir. 8+8 kişi karşı karşıya duruyor. 1 kişi bile gitme cesareti gösteremiyor. 1 Kurian/Portu gelip 1 ini çekiyor ve kesiyorlar yada 1 warrior geliyor. Zıplamadan, Uçmadan yere bir vuruyor 8 kişi yerde.
    Yapacak birşeyi geçtim; Söyleyecek Söz dahi yok, sadece biz konu uzatıyoruz aslında...

Berserker sorunu o denli büyük ki; Kurian/Portu nun Zehiri, 2x Potbasması, 3,500 heal atması gibi saçmalıklara henüz geçemedik. Büyük sorun kalksa ki; Şu Kuran/Portu saçmalığı üzerinede birşeyler yazsak.

Ha bu arada şuda var. Warrior Warriora kaç damage indiriyor. Yani bu adamlarda 15k HP var.
    CZ de uzaktan PK izlediğimde, Partili, Buflu, Wolflü, Str li adamlar hepsi... Warrior Warrioru 3-4 vurşta seriyor. DB siz hemde, Aşırı parlak Wirinomlar +10 bile olsa Karşısındakindede var. 3000 civarı damage atıyor olmalılar. Warrior için Aşırı fazla +10 değil +30 olsun isterse itemler.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Hocam her oyunda wariorların alan atma özelliği var hatta bazı oyunlarda mobil de dahil buna savaşçı sınıfının alanları daire içindekileri hareketsiz bırakıyor. Savaş oyunlarında yanına bomba düşmüş gibi bir his yaratıyor. Şu olabilir belki hasarı azaltılıp, sersemletme etkisi eklenebilir.

Ancak direk alan skili kalkması güncellikten uzak bir pvp havası yaratır.
    Hiç bir oyunda hem TANK(ölümsüz düzeyde priestiniz iyise) Hem de rakibe TEK atma potansiyeline sahip bir alan skilli yok. Warrior partiler, Warrior partilere tek atıyor, Yani Tank parti Tank partiye tek atıyor, diğer class'lar nasıl dayanıcak? Bu oyunda berserker geldiğinden beri oyunun PvP (PK) kısmında eski tad tuzu yok, bunu herkes biliyor. Eski oyun keyfini almak istiyorsak bazı şeylerin değişmesi gerek, kimse kusura bakmasın bu oyunda yere vurma yokken de warrior'lar çok güçlüydü (sadece güzel oynamayı istiyor) şuanda da sadece warrior partiler warrior partilere kafa tutabiliyor. Eskiden warrior,melee,random parti vs'leri olurdu çünki 3-4 tane warrior torment düşünce rakibe TEK atıp towna yollamıyordu.
    Hiç birşey yapılmazsa da gerçek ve olacak şey şu, Korsan sunucular daha da kalabalık olucak ya da oyuncular alternatif oyunlara yönelicek ve oyuncu kitlesi (PK atan) kitle gittikçe azalıcak.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Haklısın da; 1 vuruşda 1 veya 1 den çok partiyi devirmek ve Towna yollamak başka, 1 vuruşta 1 kişiyi kitlemek başka, Yani burada bir Mücadele şansı söz konusu. Priest 2 saniye kitlenmiş, sorun değil. Kalan 7 kişi mücadele verir. 8+8 kişi karşı karşıya duruyor. 1 kişi bile gitme cesareti gösteremiyor. 1 Kurian/Portu gelip 1 ini çekiyor ve kesiyorlar yada 1 warrior geliyor. Zıplamadan, Uçmadan yere bir vuruyor 8 kişi yerde.
    Yapacak birşeyi geçtim; Söyleyecek Söz dahi yok, sadece biz konu uzatıyoruz aslında...

Berserker sorunu o denli büyük ki; Kurian/Portu nun Zehiri, 2x Potbasması, 3,500 heal atması gibi saçmalıklara henüz geçemedik. Büyük sorun kalksa ki; Şu Kuran/Portu saçmalığı üzerinede birşeyler yazsak.

Ha bu arada şuda var. Warrior Warriora kaç damage indiriyor. Yani bu adamlarda 15k HP var.
    CZ de uzaktan PK izlediğimde, Partili, Buflu, Wolflü, Str li adamlar hepsi... Warrior Warrioru 3-4 vurşta seriyor. DB siz hemde, Aşırı parlak Wirinomlar +10 bile olsa Karşısındakindede var. 3000 civarı damage atıyor olmalılar. Warrior için Aşırı fazla +10 değil +30 olsun isterse itemler.
    Bir warrior geliyor 8 kişi yerde ise gerçekten oyunu bırakmayı düşünmeli o 8 kişilik ekip, hatta oyunu da silmeli

Diezde ortalamanın altı warior oynuyorum yediğim en baba hasar 2.2kve tormentli.

Wariorların 15k hp'si hiçbir zaman olmadı hp sınırı 14k idi ve und sc kalktığı için hp artık 14k ya yaklaşmıyor. Und sc kalkmasını ben de destekledim warior olmama rağmen. Ve bir zahmet db priestiniz cc priestiniz bişeyler yapsın

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bir warrior geliyor 8 kişi yerde ise gerçekten oyunu bırakmayı düşünmeli o 8 kişilik ekip, hatta oyunu da silmeli

Diezde ortalamanın altı warior oynuyorum yediğim en baba hasar 2.2kve tormentli.

Wariorların 15k hp'si hiçbir zaman olmadı hp sınırı 14k idi ve und sc kalktığı için hp artık 14k ya yaklaşmıyor. Und sc kalkmasını ben de destekledim warior olmama rağmen. Ve bir zahmet db priestiniz cc priestiniz bişeyler yapsın
    https://www.twitch.tv/oneblindman/cl...tFishPermaSmug , 2 tarafta elit düzeye yakın itemlere sahip

Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    https://www.twitch.tv/oneblindman/cl...tFishPermaSmug , 2 tarafta elit düzeye yakın itemlere sahip
    Priest farkı, iki tarafta tor yiyor burda. İki tarafta aynı anda patlamaya çalışıyor bi taraf hem kılıç basılı hem cc alamıyor.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Knightta HP Def point ve iteme göre aşırı değiştiği için, Kesin bir sayı verilmez.
    Dokuzbin Küsür HP varsa adamda; 10 k hp si var denir.
    Onbin, Onbirbin küsür HP varsa; 13-15k hp si var denir buna Takılmaman Gerekir.
    +İllaki STR set veya Anti Def takı takılacak diye bişey yok: 15k HP yi aşanlarıda gördüm: 20k hp vardı derdik bunada.

PK yi eger iyi gözlemlersen, Savaş içinde Savaş yaşanır. Bowlun solunda Güçlü bir isim varsa, Çatışma Sağdadır. O güçlü isim Sağa gelince, Town önüne kayarlar. Sana-Warrior'a Senin den-gin biri 2200 atıyorsa bu Asas ve Magelere Tek atacağı anlamına gelir. Bu arada Birbirini Tamamlayan Skillere tek denir. Yani Asas Cr+Kör+Spike+Turst atmışsa ve kişi Pot dahi basmadan ölmüşse Bu Tek yemek oluyor. Tek yemek için illaki tek skile gitmek gerekmez. Buda Sağ Altta tamamlayan Skilin Damagesi yazmadığı için türemiş bir anlayıştır.

Ben PK da birşey yapmaya çalışan itemli veya itemsiz 8-10 kişiyi konu almadım: PK ya geldiğinde PK nın içine eden kişilerden hahsediyorum. Bu kişiler 1000-2000 damageyle yetinmezler Kendi Dengine bile çok pis damage atar.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Priest farkı, iki tarafta tor yiyor burda. İki tarafta aynı anda patlamaya çalışıyor bi taraf hem kılıç basılı hem cc alamıyor.
    Arkadaşım anlamak istemediğin olay şu, cc skilli 1.5 saniye de alınırken, 1 saniye de warrior 2 tane yere vurabiliyor ? Tbl veya Koxp yoksa torment üstüne yere vurmayı bilen her türlü warrior neredeyse 2 şer skill atabiliyor. Aa yok ben kolsuzum yapamıyorum diyorsannız orası size kalmış buraya warrior nasıl oynanır adlı 100 den fazla video atabilirim. Hepside torment düşer düşmez Legal bir şekilde rakip priest cc alana kadar 2 tane yere vurabiliyor. (Rakip'ler de KO ortamında isim yapmış sağlam klanlar bana cc priestiniz kötü şeklinde dönüş yapma sadece gülerim)

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus

Ancak direk alan skilinin kalkması güncellikten uzak bir pvp havası yaratır.
    Warrior tekli skilleri ile zaten güçlü. Ayrıca alan skilleri kalksın veya damagesi düşürülsün demiyoruz. Alan skilleri diğer sınıflarda olduğu gibi olsun diyoruz. Koşarak alan atan kaç sınıf var ya? Adam 2 saniyede 3 skill atıyor, mage 3 saniyede 2 skill atamıyor bile. Zaten gerek de yok, 3 warrior tek alan skilli ile 2 pt mageyi düşürüyor.

Alan atınca chaos silahı patlaması normalse, mage alan atınca aztec patlasın, priest nova altında kalınca gab'ı patlasın. Birinde patlayan silah diğerinde niye patlamıyor? Bunun mantıklı bi izahı var mı?

Bizim dediğimiz bu adaletsizliğin kalkması.
    Last edited by GengaR_AreS; 04-08-2019 at 10:09 PM.