Page 8 of 14 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 137
    Junior Member
    Şu oyunda bu kadar çok ağlayanın olması çok üzücü etkinlik yapılıyor beğenilmiyor sebep neymiş siteye hergün kim girecekmiş adı üstünde giriş etkinliği çok yararlanmak istiyorsan hergün 1 kere öğlen saatlerinde siteye gir yeterli fazla çaba harcamayacaksın....

Senior Member Vrij's Avatar
    Giriş etkinliğinde bug var. server 23.30 dan sonra girince şansınıza göre:
    1. 2 gune de girmiş sayabiliyor
    2. veya o gune girmemiş sayıp, daha başlamayan güne girmiş sayıp, size güzel bir MS takdim ediyor
    3. Evet 2 kere hem oyuna hem siteye login oldum değişmedi. Saat 23.42 de son denemem, MS takdimi ile yola devam

Senior Member
    keşke düzenli olarak devam etse

Her sabah jr den sonra siteden etkinlik konusuna giriş yapıyorum, şimdilik sorun yok.

Bunun saati kaçta sıfırlanıyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by oooSOKULLUooo View Post
    Bunun saati kaçta sıfırlanıyor
    Gece 01.00

Blr yetkili ilgilenebilirmi? Sitedeki Yerel Sunucu Saati ile 11:00 ile 00:00 saatleri arasında ( Türkiye saati ile 00:00-01:00 arası) oyundaki ID lerime tek tek giriş yaptım ve hepsinin resmi sitesine girdim. Durumumu kontrol et bölümünde bütün hesaplarımda peşpeşe gün sayımın (1 GÜN)'e düştüğünü gördüm. Eşya alımı bölümüne girdiğimde ise Monster Stone ödülü görünüyor fakat alt tarafta (ÖDÜLÜ AL) butonu yerine almadığım halde (Bugünün ödülünü zaten aldınız.) ibaresi yazıyordu. Sitedeki Yerel Sunucu Saati ile 00:00'dan sonra ( Türkiye saati ile 01:00 den sonra) tekrar kontrol ettiğimde ise gün sayısının yine 1 olduğunu, Eşya alımı bölümüne girdiğimde ise (ÖDÜLÜ AL) butonunun çıktığını gördüm.(MS veriyor) Şimdi ben 16 gün boşamı uğraştım. Daha öncede Yerel Sunucu Saati ile 00:00'a kadar ( Türkiye saati ile 01:00 e kadar) o günün girişini yapmıştım, sorun çıkmamıştı. Bizimle eğleniyormusunuz siz????

Cevap veren bir yetkili olursa ticket atıp sorunu desteğe bildirin diyecek muhtemelen. 2007 den beri oynuyorum bu oyunu. 11 tane ID ye girdim hergün etkinlikten 3-5 işe yarar şey gelecek diye. 11 ID için biletmi atacağım cevapmı bekleyeceğim şimdi

Cee_bVtxEfS8

Bilgi için sağol

1 gun arayla girip ms alayim diyorum ancak odulunuz verildi diyor. 2-3 sefer alamadim ms.