Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 137
    Senior Member
    Harika bir etkinlik ama benim gibi etkinliğin ne olduğunu geç anlayanlar vardır, hafta sonu girecek etkinliği fark edecekler vardır. şu an 1 gün eksik başlayarak son gün itemini alma hakkını şimdiden kaybetmiş durumdayım. Acaba 27 ye tamamlamak için takvime 3 gün daha eklenemez mi? Etkinliği hafta sonu fark edecekler de aynı dertten müzdarip olacaklar.

ulen adamlar havadan beles hediye veriyor onu bile begenmiyorsunuz yav

Senior Member SyraX07's Avatar
    Nickname
    Ronark SyraX >>> Vega Xarri
    Clan
    eXPiRe
    Race
    Karus
    ilk gün giremedik , şimdi 15 günlük kanatı alamayacak mıyız ? 17'sinde bitiyormuş malum ...

Senior Member
    bugün siteye girdim ama 2 olmadı

Junior Member
    dün de girmeme rağmen bugün de girmeme ragmen 0 olarak gözüküyor. Bunun nedeni ne olabilir acaba ? Ben 2 gün üst üste olunca olacak herhalde diye beklerken herkes 2. gün girişini almış bile. Bir bug söz konusu olabilir mi ? Oyunda ve sitede olmama ragmen 0 olarak kaldı.

L de kac tane mesaj depolanabiliyor ? ya da L den gelenleri almazsak silinir mi ? Muhtemelen bu itemler bankaya falanda koyulmaz üstüme alıp yer kaplamasını istemiyorum, cünkü hemen kullanmak istemiyorum.
    Last edited by StandardChartered; 03-22-2019 at 06:28 AM.

Senior Member Vrij's Avatar
    Bugun baslayanlar son hediyeyi de alabiliyor, go go gooo

Modlara not: Forumda bazı TR harflerde sorun var, U O C nin TR olanlarında gordugum kadar.

siteye giriş yapamıyorum.nedendir acaba

sorun çözüldü sanirsam sorunsuz giriş yaptım şu an

Benim yaşadığım sorun resmi siteye girememek. 6 aydır hemen hemen her gün oyuna giriş yaptığım hesabımla resmi siteye giriş yapamıyorum. ''Bu hesap uzun süredir aktif olmadığı için ya da illegal bir aktiviteye karıştığı için, geçici süreliğine engellenmiştir. Daha fazla destek almak için lütfen Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçiniz.(-90009)'' bu şekilde hata alıyorum. Şimdi diyeceksiniz ''şifre değişimi yaparsanız düzelir''. Şu an yazmış olduğum hesapta düzelttim bu şekilde ama diğer hesapta e-mail adresi gözükmüyor. Destek bileti atın diyeceksiniz şimdi. Başka hesaptan destek bileti attım bugün ama cevap gelip sorun düzelene kadar 27. gün verilecek hediyeyi alma şansım olmayacak, hatta belki öncekileride. Bu konuda acil yardımınızı bekliyorum çünkü destek biletinin cevabını beklersek iş işten geçiyor. Online bir yönetici varsa acil yardım bekliyorum.