Results 1 to 7 of 7

Account satin alimlari hakkinda

ACCOUNT satın almak ban sebebi mi yoksa sadece destek kısmına mi ulaşamıyoruz? Çünkü aracı siteler halen account satmaya devam ediyor acil bilgisi olan varsa yardım olsun

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Kullanıcı sözleşmesine aykırı durumlardan biridir.

Aşağıdaki konuda gerekli duyuru yapılmıştır. İnceleyebilirsiniz.

Hesap Satışına Son

Quote Originally Posted by destanab188377 View Post
    ACCOUNT satın almak ban sebebi mi yoksa sadece destek kısmına mi ulaşamıyoruz? Çünkü aracı siteler halen account satmaya devam ediyor acil bilgisi olan varsa yardım olsun
    Nttgame’e gore yasak fakat araci sitelere gore legal.. Onlarda kendileriyle celiskide.. Ring muabbetini slot bosaltmak amacli getirdiklerini soyluyorlar fakat pus’ta en pahali pus itemi unvanini tasiyor. Slot bosaltmak 190-200 tl olmamali

Surayada bir ekleme yapmak isterim. Gunumuzde bir cok MMORPG tarzi oyunlarda slot silmek ucretsiz KO’da 190-200 tl arasinda degisiyor dolar kuruna bağli olarak..
    Last edited by Zoneradiousss; 03-21-2019 at 10:33 AM.

Peki halen satışlar devam ediyor bu neden böyle

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Bayiler satmakta oldukları karakterler yüzük içerisinde olan ve oyunun izin verdiği şekilde satış yöntemidir. Tabi ki gerçek para karşılığında satın alma olduğu için, sonra ki süreçte destek ekibinden bu durumla ilgili herhangi bir destek alamayacağınızı ekstra bilgi olarak vereyim.

Bizim engellediğimiz sistem direkt olarak hesabın karakter ve eşyalarla birlikte başka bir kişiye geçmesidir. Yüzük aracılığıyla karakterleri satabilir ya da başka bir hesaba aktarımı gerçekleştirebilirsiniz.

Bilginize,
    İyi oyunlar.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Merhaba CluTaah oyunfor isimli sitede direk olarak account satışı mevcut ringsiz sorduğum da Ban yemezsiniz cevabı aldığım için sizi rahatsız ettim

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by destanab188377 View Post
    Merhaba CluTaah oyunfor isimli sitede direk olarak account satışı mevcut ringsiz sorduğum da Ban yemezsiniz cevabı aldığım için sizi rahatsız ettim
    Bahsettiğiniz site resmi bayi dahi değil bilginiz olsun. https://www.nttgame.com/knight/tr/store/resellers Üstte belirttiğim gibi gerçek para karşılığı yapacağınız alışverişlerden oluşacak şeyler sizin sorumluluğunuz da ve destek ekibinden bu gibi durumlar için yardım talep edemezsiniz.
    Last edited by CluTaah; 03-21-2019 at 02:14 PM.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn