Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 102
    Acikcasi yarim saatir bu konuyu takip ediyorum yapilan yorumlarinda tamamini okudum. Hani yazmiyayim diyorum benimde maduriyetim var ip mach bani yemisim konu actim yanlis bisey yazarsam benim konuylada ilgilenmezler diye ama gercekten dayanamadim. Sayin @CluTaah gercekten bu konuyu acan kisiyi tanimam etmem fakat maduriyetinde hakli. Sizin ne politikaniz var bilemem fakat Bireysel Sıralama denince akla kişisel kullanici gelir ve bu durumun Klanda olup olmamasi anlamsizdir. Sonucta kişi kendisi yani klandan bagimsizdir.

Madur olan arkadasta umarim kazandigi veya kazanipta alamadigi hediyesine kavusur..

İyi forumlar..

Arkadaşı tanımıyorum ama bencede haklı bende destek vereyim bare ayrıca bu; Anlam karmaşaları, basit hataların getirdiği buyuk kayıplar, acıklamasız uyarısız secimler sonucu zararlar vs. icin belkide emsal bi konu olur, mağduriyetler giderilir.
    Last edited by RikiCan; 03-21-2019 at 01:13 PM.

Junior Member lNetya's Avatar
    Ortada buyuk bir magduriyet var, arkadas 2.5 milyon np kasmis ve clanda degil diye odulu alamiyor. Adi ustunde bireysel siralama odulu, bu np'yi solo ve clansiz bir sekilde kasan kisi odul alamayacak miydi? Liste kesinlikle website uzerinden degil de database uzerinden cekilmeliydi.
    Last edited by lNetya; 03-21-2019 at 01:16 PM.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    giriş yapıp geldim bende konuya. Klasik NTTgame saçmalıkları. Hatanızı savunacak hiç birşeyiniz yok. Hatalısınız her zaman olduğu gibi. Bu hatayı nasıl yaptıysanız öyle de geri dönmelisiniz. Bireysel sıralamada, herhangi bir clanda olmak zorundasınız diye bir ifadeniz veilecek ödül etkinliğinde geçmiyor. Arkadaş o etkinliğin ekran görüntüsünü alın sonradan eklemesinler. Yaparlar her şey beklenir. Bu arkadaşın hak ettiği ödülünün vermelisiniz. Konuyu takip edelim arkadaşlar. İlgililer bu konuya hızlı el atmalıdır...

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bence önemli bir konu bu. İçeriğinin tersine "bireysel" değil, topluluğu ve şirketi etkileyen bir durum.

Bir ödül sistemi geliştiriyor isen, bunu ezbere yapmamalısın. Çünkü senin bunu hak edene vermek gibi bir yükümlülüğün var. Amaç bireysel olarak en çok np yi kasmak. Kelime oyunlarıyla bunu değiştirmek koskoca şirkete yakışmaz. Listeden seçip, verdik gitti dememelisiniz. Ne olursa olsun, bu arkadaşın 2 aylık emeği resmen çöp olmuş ve sırf klandan çıktı bu yüzden sıralamada yoktu diyerek ört bas edilmemeli.

Sizi bilmem ama aşırı derecede rahatsız oldum bu durumdan. Umarım konuyu kapatıp, ayıp üstüne ayıp yapmazsınız. Hatanızı kabul edip, ciddi şekilde telafi düşünmelisiniz.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Nttgame bu konuya gerekli kulpu bulup kapatacaktır ve silecektir. Böyle bir hatayı kabul edeceklerini sanmıyorum. Henuz o erdeme ulaşamadılar...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Etkinlik konusunda yazmak olan şey, "Bireysel Sıralama" listesinde olan oyunculara ödül verileceğidir. Etkinlik üzerinde sunucuda en fazla NP kazanan oyuncuya ödül verilecek yazmıyor. Eğer ödül verileceği gün klandan çıkış yapıp, listede olmazsanız bu ödülü kazanamamış olmanız çok normal bir durumdur.

Yapılan işlemde herhangi bir adeletsizlik bulunmuyor ve hatta tarafınıza herhangi bir işlem yapılması diğer oyunculara haksızlık olacaktır.

İyi oyunlar.

Yazılanlara pek takılmaksızın arkadaşa hakkını vermeniz gerekir. Sonuç olarak kendi ırkında en çok np ye sahip olan kişi.

Ve nedense konu o kadar guncel tutulmasına ragmen hiç bir yetkili tekrar acıklama yapmiyor. Biz acıklamamızı yaptık diyerek konuyu ort bas etmeye çalısacaklar belli.

Şu konuya verdiğiniz cevap bile içler acısı. O zaman yazsaydınız kareli sembollere sahip ilk 15 kişi diye? Adam belki gecesini gündüzüne kattı o ödülü alabilmek için, kendiniz bu mağduriyette olsaydınız ne düşünürdünüz bilmiyorum. Empati yapın biraz, adam 2 ayda 2.5 milyon np kasmış 2.5 milyon. Kim bilir ne kadar sc, ne kadar vakit harcadı, uykusuz kaldı. Madem böyle bir şey var, bir önceki resette duyurun kardeşim, deyin ki şu gün sıralamada ödüller verilecektir klanda bulununuz diye, o açıklamayı da geçtim direk kareli sıralamayı kopyala yapıştır yapıp ödülleri dağıtmışsınız. Belki adam solo oyuncu clansız oynuyor, o durumda ne yapılacaktı? Ödüller dağıtıldığı için şu an bahaneler arkasına sığınıyorsunuz. Bizim hatamızdan dolayı böyle oldu, ödülünüzü vereceğiz demek varken, sanki cebinizden verdiğiniz cash için kelime oyunlarına sığınıyorsunuz. Umarım hatanızdan dönersiniz de bu ve bu gibi bir çok konuda kaybettiğiniz oyuncu güvenini ve sevgisini geri kazanırsınız.Çok üzücü...

Senior Member
    Birey olmaniz icin clana girin yoksa nttgame ekibi birey olarak gormuyormus
    Last edited by INirvana; 03-21-2019 at 05:54 PM.