Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 102
    Senior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Anlamadığınız şey şu eğer en fazla NP kasan oyuncuları istiyor olsaydık açıklamaya şu yazılırdı. Şu şu tarihler arasında en fazla NP kazanmış 15 Oyuncumuz ödül kazanacaktır.

Ama bizim yaptığımız açıklama bireysel sıralama listesine girmiş kişilere verileceği için, sıralama diye bir ibare bulunmakta yazı içerisinde. Kişi eğer bitiş tarihinde klan değiştiriyorsa ve listeden düşüyorsa bu durum için bizim tarafımızdan yapılabilecek herhangi bir şey yoktur.
    Ben Anlamak istiyorum ama bi türlü olmuyor nedense
    Bireysellik Ne Demek Etkinlik Açıklamasında Neden Clanca Kasılan Np İbaresi Yok Ve Sıralama Kesinleşmeden Clan Değiştirmeyin Sıralamadan Düşerseniz Ödül Alamayabilirsiniz Diye Bir Uyarı Yok ? Bunu Anlatmanız Gerekir Kanısındayım
    Clan Bir Topluluktur Bireysel İbaresi Tekil Olgudur Oyunda Np Kasan Her Kişide Bireydir Clanlı Yada Clansız
    Açıklama Yetersiz Kabullenip Haksızlığın Giderilmesi Dileğiyle Benden Bu Kadar

Senior Member FFferik16's Avatar
    Bence de adam haklı. Bireysel şövalye sıralama listesinde en çok NP'yi toplayanlar yer almıyor mu? Klansız bireysel şövalye sıralaması-Klanlı bireysel şövalye sıralaması ayrımı mı var? Eğer yoksa bu adam o listede gözükmeliydi zaten ve bu bir hata anlamına gelir. Eğer bu ayrım varsa bununla ilgili bir bilgilendirme var mı?

Konuyu açan arkadaşı geçmişten oyun yönetimini gereksiz savunmalarıyla hatırlıyorum ama bu konuda mağdur, hakkı verilmeli gibi. Ve gördüğünüz üzere adalet hepimize lazım arkadaşlar, sorun olduğunda "sorun var, mantıksızlık var" diyebilmeliyiz bizi etkilese de etkilemese de.

Senior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Bence de adam haklı. Bireysel şövalye sıralama listesinde en çok NP'yi toplayanlar yer almıyor mu? Klansız bireysel şövalye sıralaması-Klanlı bireysel şövalye sıralaması ayrımı mı var? Eğer yoksa bu adam o listede gözükmeliydi zaten. Eğer bu ayrım varsa bununla ilgili bir bilgilendirme var mı?

Konuyu açan arkadaşı geçmişten oyun yönetimini gereksiz savunmalarıyla hatırlıyorum ama bu konuda mağdur, hakkı verilmeli gibi. Ve gördüğünüz üzere adalet hepimize lazım arkadaşlar, sorun olduğunda "sorun var, mantıksızlık var" diyebilmeliyiz bizi etkilese de etkilemese de.
    aynen sürekli yönetimi savunan biriydi gün geldi devran döndü diyip laf sokmak vardı ama bariz haksızlık var ortada sesimizi çıkarmasak olmaz vicdanım el vermez

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Anlamadığınız şey şu eğer en fazla NP kasan oyuncuları istiyor olsaydık açıklamaya şu yazılırdı. Şu şu tarihler arasında en fazla NP kazanmış 15 Oyuncumuz ödül kazanacaktır.

Ama bizim yaptığımız açıklama bireysel sıralama listesine girmiş kişilere verileceği için, sıralama diye bir ibare bulunmakta yazı içerisinde. Kişi eğer bitiş tarihinde klan değiştiriyorsa ve listeden düşüyorsa bu durum için bizim tarafımızdan yapılabilecek herhangi bir şey yoktur.
    Şu oyunda Transformation Scroll nedir, basınca ne olur bilmeyen insanlar var ya. Şu olayı ben bilmiyordum mesela, net söylüyorum ilk defa duydum. Nerede hangi bilgide yazıyor, rehber kısmında var mı bununla ilgili bir açıklama? Altına kısacık bir not düşmek çok mu zor. Yapmayın Sayın CluTaah, kabul edin hatalısınız. Arkadaşı kişisel olarak tanımıyorum, ama durum hoş bir durum değil.

Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Hacı abi bireysel siralamaya girebilmek icin nicin klanda bulunma zorunlulugu olsun. Klandan cikan kisi neden bireysel siradan dussun ki?
    Klan topluluk degil mi? Oyununuzun dinamiklerinde hata var. Bu cok sacma anlam veremiyorum. Bu arkadasin magduriyetini gidermeniz gerekiyor bence.
    Cunku klanda olmayan kisi bireysel siralamaya giremiyorsa bu sizin sucunuzdur.
    Artı olarak, çok doğru bir noktaya değinmişsin. Yani anlam karmaşasını geçtim, oturup bunu da düşünmeniz gerek.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    Bireysel sıralama nedir bana bi acıklarmısınız sayın gm bey ? Bİ-REY-SEL- ! Adamın hakkını verin mağduriyetini giderin

Junior Member
    Hatta birkere olsun sunu yaptıgınızı göreyim hata bizde özür dileriz mağduriyetinizi gideriz ne kadarda egoist bi yönetiminiz var.

Member LadyCrysania's Avatar
    Nickname
    LadyCrysania
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Etkinlik konusunda yazmak olan şey, "Bireysel Sıralama" listesinde olan oyunculara ödül verileceğidir. Etkinlik üzerinde sunucuda en fazla NP kazanan oyuncuya ödül verilecek yazmıyor. Eğer ödül verileceği gün klandan çıkış yapıp, listede olmazsanız bu ödülü kazanamamış olmanız çok normal bir durumdur.

Yapılan işlemde herhangi bir adeletsizlik bulunmuyor ve hatta tarafınıza herhangi bir işlem yapılması diğer oyunculara haksızlık olacaktır.

İyi oyunlar.
    Ne yazık ki mantıksız ve bir o kadar da yetersiz bir açıklama olduğunu düşünüyorum. Bireysel sıralama nedir? Ne demektir? Clanda olmayanlar bir birey değil midir? Bu sıralama neye göre oluşturulur? Bireysel sıralama denilince şahsen aklıma klanda olma zorunluluğu gelmiyor.

Konuyu açan arkadaşı tanımıyorum ancak haksızlığa uğradığını düşünmekteyim. Umarım üstte yazdıklarınızı bir daha okur ve müşfik bir şekilde yardımcı olmaya karar verirsiniz.
    Priest Master 23. Skill Bugu ve +70 Heal skilleri ile alakalı düzenleme talebimize bu linkten destek olabilirsiniz! <a href=https://forum.nttgame.com/forum/showthread.php?174956-Minak-s-Thorn-Skili-Hakk%C4%B1nda target=_blank>https://forum.nttgame.com/forum/show...-Hakk%C4%B1nda</a>

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Yonetim biraz daha aksini iddia ederse gezi ayaklanmasi gibi buyuyecek burası hissediyorum

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad

sizinde anlamak istemediğiniz şu bireysel sıralama icin herhangi bir clanda bulunmaya gerek var mı

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Bu arada forum karakter tipi ingilizce olmus. O, S, C nin noktali halleri ingilizce karakter tipinde olmadigi icin sembol ile kodlamaya calisiyor. Forum karakter tipini duzelttiginiz takdirde sorun cozulecek. Bir iki tiklik isi var.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.