Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 102
    Senior Member LiteraryLuckys's Avatar

Destek Ekibinin Vurdum Duymazlığı

Selam,

Yakın tarihte sona eren yeni sunucu sıralama şampiyonları etkinliğinde karakterim Altar sunucusunda birinci sırada yer alması gerekirken tabloda hic bir şekilde yer almadı.

14 Mart gecesi karakterim ile başka klanda ki oyunculara pelerin atı kesmelerinde yardımcı olmak icin klanlarına giriş yaptım. Ardından atı kestikten sonra klandan cıktım ve o gece karakterim klansız kaldı. Ertesi sabah tekrardan klanıma katıldım ancak oyunda bulunan hata sebebi ile karakterim klanda olmadığı icin bireysel oyuncu sıralamasında karakterim yer almıyordu. Dolayısıyla duzenlenen etkinlikte 6400 Npoint odulu tarafıma ulaşmadı.

Konu hakkında destek ekibi ile iletişime gectiğimde ise kendileri tarafıma hic bir şekilde yardımcı olmayarak geciştirdiler. Normal şartlarda bir oyun firması oyun hatası yuzunden mağdur olan bir oyuncu icin tum kayıtları kontrol etmeli ve oyuncunun mağduriyetini gidermeli diye duşunuyorum.

Sizlere destek ekibinin tarafıma vermiş olduğu trajikomik yanıtları gostermek istiyorum.

İlk biletimi oluşturduğumda tarafıma vermiş olan yanıt;

Destek ekibi tarafıma "Sıralama listesi ne yazık ki bireysel değildir." şeklinde bir acıklamada bulundu ancak forum uzerinde acılan konuda ise "Bireysel oyuncu sıralamasında en cok National Point'e (NP) sahip ilk 15 oyuncumuz NPoints odullerinin sahibi olacaklar." şeklinde acıklama yapılmıştı. Bu doğrultuda destek ekibinin tarafıma vermiş olduğu bilgilendirme ile forumdaki bilgilendirme birbirini tutmuyor. Detaylar icin forumda acılmış olan konuyu inceleyebilirsiniz.

Yeni Sunucu Etkinlikleri!

Tum bu olanlara rağmen birazda kızgınlığım ile birlikte tekrardan bilet oluşturdum ancak destek ekibi tekrardan beni umursamadı ve şu şekilde yanıt verdi.

Yaşamakta olduğum sorunu harfi harfine aktarmış olmama rağmen bu şekilde muamele ile karşılaşmam beni gercekten cok uzdu. Siz değerli oyunu oynamakta olan arkadaşlarıma sormak istiyorum sizce de burada bir adaletsizlik soz konusu değil mi?

*Eklenmiş olan resimlerde kişisel veriler kırpılmış olup herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.
    Last edited by LiteraryLuckys; 03-21-2019 at 11:39 AM. Reason: Türkçe harf sorunu.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Forumda bulunan Turkce harf sorunu sebebiyle konu icerisinde bulunan Turkce harfleri duzenlemek zorunda kaldım. Turkce harf kullanıldığı vakit yazılarda anlamsız harfler ve ikonlar beliriyor.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Klan ile alakasını cozemedim, neden klanda olmak zorunda olunuyor ki. Karaktere has bir sıralama bu. Oyle bile olsa bunun uyarı olarak yazılması lazımdı. Arkadası haklı buldum acıkcası.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Etkinlik konusunda yazmak olan şey, "Bireysel Sıralama" listesinde olan oyunculara ödül verileceğidir. Etkinlik üzerinde sunucuda en fazla NP kazanan oyuncuya ödül verilecek yazmıyor. Eğer ödül verileceği gün klandan çıkış yapıp, listede olmazsanız bu ödülü kazanamamış olmanız çok normal bir durumdur.

Yapılan işlemde herhangi bir adeletsizlik bulunmuyor ve hatta tarafınıza herhangi bir işlem yapılması diğer oyunculara haksızlık olacaktır.

İyi oyunlar.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Etkinlik konusunda yazmak olan şey, "Bireysel Sıralama" listesinde olan oyunculara ödül verileceğidir. Etkinlik üzerinde sunucuda en fazla NP kazanan oyuncuya ödül verilecek yazmıyor. Eğer ödül verileceği gün klandan çıkış yapıp, listede olmazsanız bu ödülü kazanamamış olmanız çok normal bir durumdur.

Yapılan işlemde herhangi bir adeletsizlik bulunmuyor ve hatta tarafınıza herhangi bir işlem yapılması diğer oyunculara haksızlık olacaktır.

İyi oyunlar.
    Merhaba.
    Klanda bulunmayan bir karakter bireysel oyuncu sıralamasına giremiyor mu?

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Senior Member
    Merhaba,

İyi oyunlar.
    Çok Saçma Adam O Kadar Emek Etmiş Np Kasmış Yetersiz Açıklamalarınız Yüzünden Böle Bişeyi Saçma Bulmamak Elde Değil
    Clanda Durup Np Kasanlarda Bireydir Solo Clansız Kişilerde Bireydir
    Ve 5 Dk nızı Ayırıp Loglar İnceyip Kişinin Clandan Çıkış Ve Geri Dönüş Zamanını Görmek Sizin Elinizde
    Uyarmanızda Gerekirdi Bireysel Sıralamadan Düşmemeniz İçin Lütfen Clan Değişikliği Yapmayın Diye
    Konu Sahibiyle Uzaktan Yakından Alakam Yok Ama Cidden Haksızlık
    Oyun Artık Mağduriyet Bug Hata Hile İlgisizlik Vurdum Duymazlık Yönünde Bunları Söylerken Eleştirdiğimi Düşünüyorum Hakaret Ettiğimi Düşünüyosanız Banlayabilirsiniz

Savunmaya Geçiyorsunuz Ama Neyi Savunduğunuzu Bile Düşenemiyorsunuz Sanki (Bireysel) Yazısı Her Karakter Bir Bireydir Demek Değil Mi Clan Zorunluluğu ? Bariz Ortada
    Last edited by karimli; 03-21-2019 at 12:20 PM.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Merhaba.
    Klanda bulunmayan bir karakter bireysel oyuncu sıralamasına giremiyor mu?
    Cumleyi okurken bile absurt gelmiyor mu? Acıklama daha bir degisik.

"Bireysel oyuncu sıralamasında en cok National Point'e (NP) sahip ilk 15 oyuncumuz NPoints odullerinin sahibi olacaklar."

Yani hepimiz Turkce okuyoruz oyle degil mi? Ben bu cumleden En yuksek Np li karakter odul alacak olarak okuyorum. Klana uye olmak zorunlulugu ya da klandan cıkmamak zorunlulugu ne alaka?
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Alıntı Yapıcaktım Bireysel Sıralamada En Fazla Np Ye Sahip Olanlar Demiştiniz

Yetersiz Bilginin Nerede Olduğunu Sormuşsunuz Not Alıntıdır Her Ne Kadar Silinmişse de Post

Bireyselliğin Ne Demek Olduğunu Biraz Düşünürseniz Yetersizliğin Nerede Olduğunu Göreceksiniz

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Anlamadığınız şey şu eğer en fazla NP kasan oyuncuları istiyor olsaydık açıklamaya şu yazılırdı. Şu şu tarihler arasında en fazla NP kazanmış 15 Oyuncumuz ödül kazanacaktır.

Ama bizim yaptığımız açıklama bireysel sıralama listesine girmiş kişilere verileceği için, sıralama diye bir ibare bulunmakta yazı içerisinde. Kişi eğer bitiş tarihinde klan değiştiriyorsa ve listeden düşüyorsa bu durum için bizim tarafımızdan yapılabilecek herhangi bir şey yoktur.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Anlamadığınız şey şu eğer en fazla NP kasan oyuncuları istiyor olsaydık açıklamaya şu yazılırdı. Şu şu tarihler arasında en fazla NP kazanmış 15 Oyuncumuz ödül kazanacaktır.

Ama bizim yaptığımız açıklama bireysel sıralama listesine girmiş kişilere verileceği için, sıralama diye bir ibare bulunmakta yazı içerisinde. Kişi eğer bitiş tarihinde klan değiştiriyorsa ve listeden düşüyorsa bu durum için bizim tarafımızdan yapılabilecek herhangi bir şey yoktur.
    Hacı abi bireysel siralamaya girebilmek icin nicin klanda bulunma zorunlulugu olsun. Klandan cikan kisi neden bireysel siradan dussun ki?
    Klan topluluk degil mi? Oyununuzun dinamiklerinde hata var. Bu cok sacma anlam veremiyorum. Bu arkadasin magduriyetini gidermeniz gerekiyor bence.
    Cunku klanda olmayan kisi bireysel siralamaya giremiyorsa bu sizin sucunuzdur.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.