Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast
Results 81 to 90 of 102
    Yazıklar olsun adam o kadar emek etmiş gece gündüz sizin oyunun bugundan dolayı neden bedel ödüyor ...

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sayın destek ekibi adam a dan z ye haklı. Okadar emek vermiş adam , bu yapilan doğru değil bence

Konuyu arada kontrol ediyorum ama yetkililerin hala daha hatasını kabul etmemesi üzücü.

Junior Member
    Arkadaşlar bosuna ugrasmayın dil dökmeyin anlatamazsınız yere göğe kadar haklıda olsanız kabul etmezler arkadaşım bu ntt yi tanıyamadınızmı yıllardır biriside birkere çıkıp desinki haklısınız kusura bakmayın gerekli incelemeyi yapalım hemen demiyorki halen çıkışıyorlar yok şöyle dedik böyle dedik zart zurt nekadar dik kafalısınız gm ler bu işin sonu iyi değil haberiniz olsun ha vallahi birgün manyagın birine denk gelirsiniz arar tarar bulur kafanızı sokuverir monitörün içine kesin artık hak yemeyi

Junior Member
    ortada büyük bir mağduriyet var bir kerede hatanızın arkasında durup oyuncuların emeğinin karşılığını verin.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Desteklerini esirgemeyen tüm herkese minnettarım. Yazdığınız yorumları teker teker okudum ve yaşadığım mağduriyete farklı anlamlar kattım. Benimde anlayamadığım bazı noktalar var arkadaşlar.

Altını çizerek belirtmek istiyorum; Oyun hatası yüzünden mağdur olan bir bireye nasıl olur da firma mağduriyeti gidermez? Bazı yayıncı arkadaşlara oyunun reklamlarını yaptıkları için bol keseden mağaza eşyası verirken sorun yok ancak mağdur olan bir oyuncunun ödülünü vermemek ne kadar doğru?

Kızgınlığımı mazur görün ancak yapılan bu haksızlığa karşı boyun eğmeyeceğim! Yeri geldi sabah savaşlarını kaçırmamak için uykusuz kaldım, yeri geldi 10 NP daha fazla kazanabilmek adına mağaza üzerinden NP Scroll satın aldım. Emeklerimin karşılığı bu olmamalı!

Oyuncusunu gerçekten düşünen ve değer veren bir firma yaşanılan bu olay karşısında hatasının farkına varır ve oyuncusunun gönlünü kazanmaya çalışırdı. Bekleyeceğim, emeklerimin karşılığını almak adına o güzel yanıtı bekliyor olacağım..

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Desteklerini esirgemeyen tüm herkese minnettarım. Yazdığınız yorumları teker teker okudum ve yaşadığım mağduriyete farklı anlamlar kattım. Benimde anlayamadığım bazı noktalar var arkadaşlar.

Altını çizerek belirtmek istiyorum; Oyun hatası yüzünden mağdur olan bir bireye nasıl olur da firma mağduriyeti gidermez? Bazı yayıncı arkadaşlara oyunun reklamlarını yaptıkları için bol keseden mağaza eşyası verirken sorun yok ancak mağdur olan bir oyuncunun ödülünü vermemek ne kadar doğru?

Kızgınlığımı mazur görün ancak yapılan bu haksızlığa karşı boyun eğmeyeceğim! Yeri geldi sabah savaşlarını kaçırmamak için uykusuz kaldım, yeri geldi 10 NP daha fazla kazanabilmek adına mağaza üzerinden NP Scroll satın aldım. Emeklerimin karşılığı bu olmamalı!

Oyuncusunu gerçekten düşünen ve değer veren bir firma yaşanılan bu olay karşısında hatasının farkına varır ve oyuncusunun gönlünü kazanmaya çalışırdı. Bekleyeceğim, emeklerimin karşılığını almak adına o güzel yanıtı bekliyor olacağım..
    Dostum sonuna kadar haklısın. Sürekli girip konuyu inceliyorum. Yönetim tarafından doğru düzgün bir dönüş yapılmadı. Konu günlerdir ilk sayfada.
    Madem onlar sana yardımcı olmuyor, sende artık onlara yardımcı olma. İmzandaki forum kuralları, CR, CR kullanımı konu linklerini kaldır. Yönetime böyle ucundan da olsa faydan olmasın.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Junior Member
    yazik olmuş vallahi

Junior Member
    Nickname
    wiLy
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Secret
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bu etkinlikten 800 Cash ödül kazandım ve hesabıma yüklendi. Gayet guzel bir etkinlikti ve bence her ay devam etmesı gereken bır etklınlık.Fakat NTTGAME suan bu konu sahıbı arkadasa verdıgı anlamsız cevaplar kaçamak tavırlar her ay yapmayacagının bence net gostergesıdır.

Bakın bır etkınlık yapmıssınız ve bu etkınlıkte en cok Natıonal Poınt sahıbı oyunculara Cash odulu verecegınızı soylemıssınız ve bu arkadas 2.5 m ıle ılk sırada fakat Bıreysel olan odulu clanı yok bahanesıyle vermemekte dırenıyor uzerıne bırde garıp acıklamalar yapılıyor.

Ben olanı ozetleyeyım sıze. Etkınlıgın bıttıgı gece odullerın acıklanacagında muhtemelen bu işe bakan yetkili kişi Kareli sembol listesini açmış ve ilk 15 kişiye hedıyelerı kazandınız vs vs demiştir ve muhtemelen database'den aslında en cok np sahıbı olan 15 kısıye bakmamıştır.Yanı burda acıklamayı esnetmek yerıne bu işe bakan arkadaşımız işgüzarlık yapmış demenizz bence daha dogru olur. Arkadasın hakkını teslım edecegınıze emınım. Konunun bende tkıpcısı olarak kalacagım.

Herkese ıyı forumlar dılerım. arkadasada geçmiş olsun dıleklerımı ıletıyorum

wiLy - Tolga

Senior Member
    Konudaki yorumların yarısı ''ilk post'' atan kullanıcılar tarafından yazılmış. Konu sahibi sürekli yeni hesap açıp forumda konuyu alevlendirmeye çalışıyor sanırım.