Page 6 of 11 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 102
    Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Bireysel olarak adlandırılan etkinlik nasıl clan gereksinimi içerebilir mantıklı gelmiyor

bu arada gerçekten farklı bir etkinliği kovalama amacı ile çıkılmışsa bunu belirtmeniz gerekiyor çünkü hatırladığım kadarıyla sadece bu etkinlik yoktu eğer clan sıralaması için risk oluşturan bir durum varsa bunun bilgisi de ilgili oyunculara verilmesi gerekmekte
    Last edited by weaswera; 03-22-2019 at 05:56 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    Bireysel olarak adlandırılan etkinlik nasıl clan gereksinimi içerebilir mantıklı gelmiyor

bu arada gerçekten farklı bir etkinliği kovalama amacı ile çıkılmışsa bunu belirtmeniz gerekiyor çünkü hatırladığım kadarıyla sadece bu etkinlik yoktu eğer clan sıralaması için risk oluşturan bir durum varsa bunun bilgisi de ilgili oyunculara verilmesi gerekmekte
    clan isim değişikliği yapılıp güncellenmezse onlarında npler boşa gidebilir emin değilim direk güncelleniyor mu

başka varyasyonlar olabilir güncelleneyen mevzular aklıma gelmiyor çünkü üst düzey bi clan lideri olmadım hiç

üst düzey clanlarda bulundum ama seneler önce

Junior Member
    Dun oyunu bırakma kararı vermiştim. Ustune bu çok güzel oldu forumda yaşanan haksızlıkları, nttgame'in konuşma uslubu bile bilmeyen 2 kelimeyi bir araya getiremeyen gamemasterları'nın böyle haksızlıkları ortbas etmeye çalısmalarını absürt komedi dizisi izler gibi izliyorum. Oyuna para yatırıp oynayanlara da acıyorum. Oyuncuların çoğununda büyük ihtimalle nttgame çalışanlarıyla hiç muhattap olmadıklarını düşünüyorum. Velhasılkelam nttgame çalışanlarının sorumsuzluklarını gözler önüne seren bir konu olmuş. Konuyu açan arkadaşla uzaktan yakından alakam olmadığı halde haksızlığa uğrayıp düzgün biçimde konu açtığı için, destek vermek için giriş yapıp geldim. İnşallah emeğinin karşılığını alır.

Senior Member
    Bunun sebebiii su eger bir clanda degilseniz kafanizda isaret cikmiyor isaret cikmayincada siralamada gozukmuyorsun boyle olmasinin ne gibi bir mantigi vardir bilmiyorum ama bana bir bug gibi geldi bu clanda degilsen siralamaya girememenin bir amaci bir sebebi yoksa eger bu bir bug ve bug yuzunden bir kisi hediyesini alamiyor. az buz birseyde degil 6400npointten bahsediyorsunuz. Bence bu arkadaşın gecmisine bakilip bu zamana kadar npoint miktarinin kontrol edilmesi gerekiyor adam 2 ay gibi bir sure zarfinda 2.4m np yapabildigine gore degil 6400npoint 15k npointin altinda kullanmamistir. Bence arkadasin hakki

Klanda degilsen siralamaya giremezsin ve hediyeni alamazsin( bu saatten sonra soguk bir su ic demekten baska sey degil). Verirsek oteki oyunculara adaletsizlik olur diyorsunuz fakat oteki oyunculara bir sorun bakalim onlarin fikirleri ne bu konuda. Yani suraya cikipta iki kelime ile gonul alip kusura bakmayin bir yanlislik olmus konuyla alakali yoneticilerle gorusup bizde size destek olup hediyenizi veya en azindan bi telafi odulunuzu almaniza yardımci olacagiz demek yerine 2 ay gecesini gunduzune katmis bir adama dalga gecer gibi clanda degilsen siralamaya giremezsin ve hicbir sey alamazsin sen git bir bardak soguk su ic artik muamelesi yapiyorsunuz.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Yapılan işlemde herhangi bir adeletsizlik bulunmuyor ve hatta tarafınıza herhangi bir işlem yapılması diğer oyunculara haksızlık olacaktır.
    Görüldüğü üzere bahsettiğiniz "diğer oyuncular" -hatta onun düşüncelerine karşı olanlar dahil- arkadaşa ödülünü vermenin haksızlık olacağını düşünmüyor. Bu konuda geri adım atmanız, hanenize gerçekten olumlu bir sayı olarak yansıyacak, aksi ise maalesef ki bir kez daha oyuncularda güven kaybı yaratacak.
    Last edited by FFferik16; 03-22-2019 at 07:39 PM.

Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Görüldüğü üzere bahsettiğiniz "diğer oyuncular" -hatta onun düşüncelerine karşı olanlar dahil- arkadaşa ödülünü vermenin haksızlık olacağını düşünmüyor. Bu konuda geri adım atmanız, hanenize gerçekten olumlu bir sayı olarak yansıyacak, aksi ise maalesef ki bir kez daha oyuncularda güven kaybı yaratacak.
    Güven kaldımı ki?, güven kaybı yaratacak?
    Last edited by Milla; 03-22-2019 at 08:01 PM.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Milla View Post
    Güven kaldımı ki?, güven kaybı yaratacak?
    Negatif tam sayılar da azalabilir. Mesela -3 seviyesinde güvenilmiyorsa artık -5 gibi

Senior Member
    Diğer Oyunculara Haksızlık Mı Olucak Buda Gülünç Bi Yaklaşım Ne Yazık Ki 6400 Cash Vererek Çok Büyük Zarar Mı Ediceksiniz Anlamıyorum Ki
    Haksızlığa Uğramış Kişinin Hakkı Olanı Almasında Diğer Kişilerin Haksızlığa Uğrayacağını Düşünmek Gülünç
    Neden Hata Yaptığınızı Yada Eksik Bilgi Verdiğinizi Kabul Edip Emek Veren (Bireyi) Ödülüne Kavuşturmuyorsunuz
    Bireyselliğin Tanımını Yapmadınız Hala ve Savunmaya Örtbas Etmeye Devam Ediyorsunuz
    Madem Tükürdüğünüzü Yalamak Zorunuza Gidiyordu Da Günlük Görevler Getirilip Kaldırıldı
    Oyuna Atılacak Patchler Süzgeçten Geçerek Uskoya Ekleniyordu Ama Açıklama Habersizce Mgame Attı Oldu
    Ne Yazık ki Notlarada Eklendi Cz Slotları Hala Dolu Diyerek Dc Savunmayada Geçildi
    Erken Olduğunu Düşünüyodum Gelmemesi Gereken Bişey Geldi Ama Geri Adım Atılacağı Kimsenin Aklına Gelmediği İçin Mağduriyetler Yaşandı

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Arkadaş isyanında sonuna kadar haklı.

Senior Member
    bu arkadaşa uyuz oluyordum önceden her konuya moderatör yada gm gibi cevap veriyordu. Basına gelince nasılda isyan konusu açmış bende yönetimi haksız buluyorum Bireysel : Tek Basına yapılan yada o kişiye özgü Şey Clan falan ne alaka bende çozemedim. açıkçası