Results 1 to 5 of 5

Thread: Gb silinmesi

Gb silinmesi

Merhabalar iyi forumlar herkeze karakterimin bankasında 20gb üstünde 13gb vardı birleşimnden sonra bankadaki 20gb duruyor fakat üstümde 13 gb silinmiş bununla ilgili bilet attım ama malum merak ediyor insan bu konuyla ilgili bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Uyarılar yapılmıştı telafiside yapılmaz sağlık olsun demelisin.

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    *Inn hostess limiti uzerindeki esyalar ve Noah silinecektir.(194 slot ve 2 milyar 100 milyon Noah). Tasınmasını istediginiz esyaları en yuksek seviyeye sahip 4 karakterinizde tutmanız onemle rica olunur.

Yukarıda belirtilen acıklamalar kapsamında yasanacak olan esya kayıplarından oyun yonetimi sorumlu degildir. NTT Game | Knight Online Ekibi
    Last edited by cYkParsing; 03-21-2019 at 09:43 AM.

ama anlayamadıgım şey şu yan karakterimdede bi char var onun ustundede gb bırakmıstım oldugu gıbı gecmis boyle haksızlık olmuyormu bu ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    senınkının normalde geçmesi lazım. çünkü sınır her yer basına 21 gb. karakterın ustundeki 13 gb nasıl silinir ki? orada yazan şey inn hosteslerın toplamı +21 olamaz diyeydi

ticket attım bankadaki gb duruyor karaktere ncs gelmişti ncs bastım içeri girdim baktım banka komple duruyor 20gb de dahil olmak üzere fakat üstümdeki 13 gb silinmişti yorumun için teşekkür ederim kardeşim