Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 89
    Senior Member
    işte öyle diyonda o 80 olamayanlar şimdi oyunu bırakıyor oyuncu sayısı baya bir düşecek bu mantık ile.
    herkez deli gibi expmi kasmak zorunda rahat rahat bi akşmları pk atıp çıkamıyacakmıyız oyundan

Senior Member Disco_5959's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yordun bizi be usko 10 sene korsan server takıldım bu kadar yorulmadım; hayal kırıklığımsın

Senior Member
    Abi bu chaosa lvl sınır veya NP sınırı getirmeyi ne zaman düşünüyorsunuz. Siz chaos oynamadıgınızdan sinir olmamanız normal bizi anlamamanız normal. adamların ismi bile görünmüyor biz adamın videosunu atana adam yeni char acıp geliyor moradona video çözüm mü sizce alttan yazıyorsunuz hile bildirimi yapın diye

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Yani 83 kasmak bi size zor herkes olcak bi siz kalcaniz. Peki suan 80 lwl olmus %100 exp fullemis adamin me gunahi var adamda 83 lwl gelsin istiyo her yer exp parti ben omru hayatimda exp pre kullanmadim genie kullanmadim 83/2 karakter kastim elle. Herkes kolaya alismis arakadas. Sanki simdi degilde 4 ay sonra gelse kolay olucak exp kasmak istenen 12 milyar exp orani dusucekmi yani bumu.

Senior Member
    Quote Originally Posted by manin View Post
    Yani 83 kasmak bi size zor herkes olcak bi siz kalcaniz. Peki suan 80 lwl olmus %100 exp fullemis adamin me gunahi var adamda 83 lwl gelsin istiyo her yer exp parti ben omru hayatimda exp pre kullanmadim genie kullanmadim 83/2 karakter kastim elle. Herkes kolaya alismis arakadas. Sanki simdi degilde 4 ay sonra gelse kolay olucak exp kasmak istenen 12 milyar exp orani dusucekmi yani bumu.
    serverlar açılmadan önce uzun bir süre 83 krowaz utc gelmiyecek dediler. millet ile dalga geçer gibi 2 ay bitmeden 83 getirdiler bidaki aya krowaz haziran dada utc getirir bunlar.
    çogu kişi bu sözlere inanıp başladı 10 yıl sonra tekrardan bu oyuna. şözlerinde durmadılar açık ve net biçimde beli oldu. çogu kişi bırakacak oyunu.

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Chaos hala kosperlerin elinde bir güncelleme gelmemiş

Eslant bossları hala taramacı kosperlerin elinde, gücncelleme gelmemiş.

Senior Member
    Patchten sonra seri dc sorunu alan var mı? Patchten once hicbir sorun yoktu. Patchten sonra 1-4 dakikada dc yemeye basladım. Yalnızca bir bilgisayarda var sorun. Patchi tekrar attım duzelmedi. Oyunu sildim yukledim duzelmedi. internetini kestim bagladım duzelmedi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by byiss26 View Post
    Chaos hala kosperlerin elinde bir güncelleme gelmemiş

Eslant bossları hala taramacı kosperlerin elinde, gücncelleme gelmemiş.
    3-4 gündür birşey oldu grev felan var galiba adamlar kudurdular her chaosta enaz 3-4 tane koxper confirime bastığına pişman oluyorsun. birbiriyle yarışıyorlar.

Acilen 5k np sınırı veya en az 70 lvl sınırı gelmeli başka çözümü yok bunun. koxperın biri pm attı pre yok bişe yok adam günde 50m kasıyorum diyor tek charla bizde pre parasını nasıl çıkarırız hesabındayız.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by esrarengiz01 View Post
    3-4 gündür birşey oldu grev felan var galiba adamlar kudurdular her chaosta enaz 3-4 tane koxper confirime bastığına pişman oluyorsun. birbiriyle yarışıyorlar.

Acilen 5k np sınırı veya en az 70 lvl sınırı gelmeli başka çözümü yok bunun. koxperın biri pm attı pre yok bişe yok adam günde 50m kasıyorum diyor tek charla bizde pre parasını nasıl çıkarırız hesabındayız.
    bunun sebebi chaosa gelebilecek bir müdaheleden dolayı mavi kutu stoklamak. yani forumda peşpeşe açılan konular yine onlara yaradı. bitanesi lvl kasmak için kanat stokladığını da söyledi ayrıca.

Senior Member IVATANSEVER's Avatar
    Nickname
    IVATANSEVERI
    Class
    Rogue
    Clan
    PatRiotS
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    İbexler swlerdeki gb yi eritmek adına getirildi diye düşünüyorum ve oldukça mantıklı.