Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Abicim oyun bozulmus degil, bakım yapılıyor suan, niye telafi olsun ya sacmalamayın.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    bakım sürecini karşılayacaklarını sanmıyorum isteğiniz makul gelmedi saçma demek istemiyorum
    istem dışı oyun hizmeti kapalı değil bakım yapılırken ne kadar süreceğinin ucu açık bırakılıyor size kesin bi süre vermediği için bunu böle kabul etmek zorundasın
    sacma olan bır durum yok ozaman 1 ay boyunca kapalı kalsın ve hıc bır duzeltme yapılmasın sende yatırdıgın parayı ızle.bukadar uzun surmesı gerekmezdı.

Junior Member
    Arkadaş bakımlar gerektiğinden uzun sürünce dünyadaki her oyunda telafisi yapılıyor bu oyunda neden yapılmasın f2p bir oyun değil oynadığınız oyuna para veriyorsunuz ne kadar onların elinde olursa olsun oyun sahibi istedikleri kadar olsun bir hizmet satıyorsan oyuncuyu mağdur etmemen lazım bu oyunda o kadar alışmışsınız ki neden versinler diyebilecek hale gelmişsiniz. Sadece bu oyun yapıyor ozaman ona göre sistem yapıcaklar bakım sıraasında premium süresi gitmicek o zmn mantıklı olan bu

Junior Member
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Abicim oyun bozulmus degil, bakım yapılıyor suan, niye telafi olsun ya sacmalamayın.
    bukadar uzun surdugune gore bır sorun var buda bızden kaynaklı degıl sacmalama bence.

Junior Member
    Quote Originally Posted by k23jzl View Post
    Arkadaş bakımlar gerektiğinden uzun sürünce dünyadaki her oyunda telafisi yapılıyor bu oyunda neden yapılmasın f2p bir oyun değil oynadığınız oyuna para veriyorsunuz ne kadar onların elinde olursa olsun oyun sahibi istedikleri kadar olsun bir hizmet satıyorsan oyuncuyu mağdur etmemen lazım bu oyunda o kadar alışmışsınız ki neden versinler diyebilecek hale gelmişsiniz. Sadece bu oyun yapıyor ozaman ona göre sistem yapıcaklar bakım sıraasında premium süresi gitmicek o zmn mantıklı olan bu
    katılıyorum.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    ben bu kafayı anlamıyorum arkadaş siz 7/24 gerçekten oyunda mısınız ?
    yani hiç mi oyunu kapatmıyorsun

Junior Member
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    ben bu kafayı anlamıyorum arkadaş siz 7/24 gerçekten oyunda mısınız ?
    yani hiç mi oyunu kapatmıyorsun
    premiumdan giden saatler için 7/24 oyundamı olmak lazım genie parti ile kasıyoruz ve şuan yaptığım tüm yatırımlar çöpe gidiyor.Bu kafayı hiç anlamıyorum bunu anlamak bukadar zormu ?

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by delale18 View Post
    sacma olan bır durum yok ozaman 1 ay boyunca kapalı kalsın ve hıc bır duzeltme yapılmasın sende yatırdıgın parayı ızle.bukadar uzun surmesı gerekmezdı.
    Sunucu birleşimi var ne bekliyorsun manes klasörünü, olympianin içine sürükleyip tümünü değiştir yapınca bittiğinimi sanıyorsun her birleşim 5 6 saat sürer her zaman böyleydi

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Bakim yapilirken oyun suresi calısıyor mu ? Eger calıssiıyorsa premium sureleri kaldigi yerden aynen devam eder...

Oyun sanki 1 ay kapalı kalacak da telafi bekliyorlar Kasap et derdinde koyun can derdinde. Millet skill muhabbeti,red pot, undy sc, mytril görevleri yüzünden bir ton zarar etti. Bunlar 1-2 günlük premiumun peşine düşüyor. Gerçekten ŞAKA gibisiniz