Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
    Senior Member
    83 için erken.
    Bu yeni serverda mage sayısını ciddi ölçüde azaltacak. Şuan için dengeler gayet yerinde. Bence 83 hiç gelmemeli. Ama illa gelecek diyorsanız şuan için erken.

Quote Originally Posted by Pseudomonas View Post
    83 için erken.
    Bu yeni serverda mage sayısını ciddi ölçüde azaltacak. Şuan için dengeler gayet yerinde. Bence 83 hiç gelmemeli. Ama illa gelecek diyorsanız şuan için erken.
    Kesinlikle katiliyorum. 2 aylik serverde 83 lwl nedir ya.

Junior Member
    Ben anlamadım neye karşısınız eninde sonunda gelecekti zaten 83 lvl onun yerine warrior yere vurma skili düşürülse kimse ağlamıcak

Junior Member
    +1+1+1+1+1+1+1

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Yeni sunucular her güncelleme de uzun süre oynamayı planlayan insanları kaybediyor. Eğer birileri girip 80 %99 olan karakterini 81 yaptıysa hepimize geçmiş olsun demektir.

Junior Member
    Aga bİtİrmeyİn Şu pkyi steam cypherdan sonra en İyİ server altari 83 İle bİtİrmeyİn

Junior Member
    Destekliyorum

Senior Member
    amaç 4-5de genie ile kasan farmerlara ses etmemek ses kesin beyler farm yapacak millet exp slotlari dolu gösterilcek

Junior Member
    Yangından mal kaçırır gibi herşeyin bu kadar erken gelmesinin ne anlamı var ? 2-3 ay sonra gelsin biraz tadı cıksın serverın. Bırakın magelerde iş yapsın adamlar için redpotu kaldırdınız atacker cok vurmasın diye. Şimdi nolcak warriorlar 83 de mage mi bırakacak etrafta ? O zaman asaslara yazık değilmi redpot niye kalktı ? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu cok saçma iş yapılıyor. Nereye yetişiyoruz acelemiz nereye ? Haftaya da krowaz cıkar tam olur. Mythriller milletin elinde patlar. Bu hızla 2 aya da yeni sw getirirsiniz. Tebrikler K.Online GM takımı cok iyi çalışıyosunuz ama kime oyunculara mı ? 83 gelmesini oylama yapın görelim kim istiyor kim istemiyor..

83 gelmesin