Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

83 Lvl Güncelleme Çok Erken Karardan Vazgeçilsin

Tez vakit Karardan dönülmeli 83 Lvl çok Erken bir karar artık oyuncuların düşüncelerine ne zaman sayğı duyacaksınız anlam veremiyorum ?

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Her konuya yetişmeye calısyorum bu oyunda lvl farkı olduğuna inanan varmı ya herkez rahatca expini kasabiliyor sorun lvl değil asıl sorun 83 lvl deki wrıorun aşırı guclu olması keza bende warıorum.

Senior Member
    83 lvl gelmemeli

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Umarım anında mudahale edilir ...

Gelsede warior skili kalkmalı.

Junior Member
    daha 80 e kasmamış bir sürü kişi var. 80 olduğu için zevkini tekrar yaşamak için oyuna dönen bir sürü kişi var. 83 gelecekse bu sv de durmanın anlamı ne. eski sv ye geri dönüp 83 lwl karakterlerle premium almadan da oyun oynarız.

Junior Member
    derhal adamların dediğini yapın

Quote Originally Posted by KIRIKDOKUK View Post
    derhal adamların dediğini yapın
    Farkindamisin senden baska senin dusuncende kimse yok ve tek basina butun konulara cvp yazma pesindesin. Belli ki ya gm’nin fake bir hesabisin veya yalamasi. Yoksa sacma olan birseyi goremeyecek kadar kor olacagini dusunmuyorum. Neyse tek basina savun gelen guncellemeyi..

açılsın sv desteana geçicem ya satayım da itemleri. veganın bi espirisi kalmadı artık. bir serveri ilk açıldığı gibi tutmak çok mu zor? bırak kalsın ilk açıldığı gibi 83 gelmesin günlük quest yokken kimse neden yok diye ağlamıyordu zaten? siz çıkarınca değere bindi. hayır bu güncellemerin size bir faydası da olmuyor ki neden bütün bunlar o kadar saçma ki. vegada 1m 3 tl iken voleyi vuran vurdu sonra bıraktı bütün bu olacakları tahmin etmişlerdi çünkü nttgame sizden bir cacık olmaz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Zoneradiousss View Post
    Farkindamisin senden baska senin dusuncende kimse yok ve tek basina butun konulara cvp yazma pesindesin. Belli ki ya gm’nin fake bir hesabisin veya yalamasi. Yoksa sacma olan birseyi goremeyecek kadar kor olacagini dusunmuyorum. Neyse tek basina savun gelen guncellemeyi..
    senin hakaretine ve saygısızlığına cevap vermek doğru olmaz. aldığım eğitim ve ailemin gösterdiği ahlak da buna müsade etmez. seni buradaki arkadaşların vicdanına bırakmaktan başka çare gözükmüyor.