Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 32
    Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Quote Originally Posted by INirvana View Post
    Bir mage ağlıyor mu ?
    Mage değil asasım clanımda full asas ben czyi tüm karakterlerle seviyorum sadece warrior olmasına karşıyım fakat sizin gibi iqsuzlara ne anlatsak boş tor atıp yere vurmaktan hoşlanıyorsanız devam edin

Bir mage ağlıyor mu ?
    Bende warior oyuncusuyum bende istemiyorum 83 gelmesini fakat nttgame resette discord da olanlar tepkisini koydu.

Senior Member
    Quote Originally Posted by LcofKuri View Post
    Mage değil asasım clanımda full asas ben czyi tüm karakterlerle seviyorum sadece warrior olmasına karşıyım fakat sizin gibi iqsuzlara ne anlatsak boş tor atıp yere vurmaktan hoşlanıyorsanız devam edin
    Sende ağlayabilirsin. Hakaret etmeden kendini ifade edemeyen birisin. Yorumlarında hep karşındakine hakaret etmen nasıl bir kişilikte olduğunu gosteriyor. Simdi koşene cekil ve sessizce agla

Bu arada yere vurma skili 75 te bitiyor. İsteyen yere vurabilir 80 lvlde. Asasa gelecek olursak. Oyudaki en güclü karakter yanina yaklasabilen 83 warrior.Onuda istememekte haklısın.Asaların damageleri yarı yarıya düşmesi gerek.Durat kalkması gerek.İlk önce bunları iste nttgameden
    Last edited by INirvana; 03-21-2019 at 01:43 PM.

Senior Member
    yere vuran warrior 3 ttuşa basmaktan başta yeteneği olmayan knight daki en pasif ve yeteneksiz kişilerin oynadığı aslında tamami ile egoist bir yapıda itemleri TL ile alınan sadece oyun yapısını bozan bir karkter diyecegimde karaktersiz bir oyun içi karakterdir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SokakZibidisi View Post
    Bende warior oyuncusuyum bende istemiyorum 83 gelmesini fakat nttgame resette discord da olanlar tepkisini koydu.
    Warrior bir oyuncu 83 gelmesini istemiyorsa ya pk atmıyordur yada boş yapıyordur warrior oyuncusu değildir.

Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Warrior bir oyuncu 83 gelmesini istemiyorsa ya pk atmıyordur yada boş yapıyordur warrior oyuncusu değildir.
    Senin anlayamadığın nokta burada zaten ben asas güçlü olsun en süper olsun gibi birşey istemiyorum oyunun oynanabilirliğini ve zevkinin devamlılığını istiyorum 80 levelken tüm jobların eşit olduğunu düşünüyorum sen warrior olarak bakıyorsun . Tor düştü vur yerelerle oyunun iğrençleştiğini söylüyorum belki bir gün dediklerimi anlarsın pek sanmıyorum ama
    Last edited by LcofKuri; 03-21-2019 at 02:17 PM.

Senior Member
    Senin anlayamadığın nokta burada zaten ben asas güçlü olsun en süper olsun gibi birşey istemiyorum oyunun oynanabilirliğini ve zevkinin devamlılığını istiyorum 80 levelken tüm jobların eşit olduğunu düşünüyorum sen warrior olarak bakıyorsun . Tor düştü vur yerelerle oyunun iğrençleştiğini söylüyorum belki bir gün dediklerimi anlarsın pek sanmıyorum ama
    He eşit.Ondan her yer asas dolu. Asasın apsi yarı yarıya azaltılacak ve durat kalkacak anca öyle esit olursun. 1 asas party tüm partyleri yener nereye eşit oluyormuş.Zaten soloda kimse kesemez asası. Çok eşit de mi ?
    Kenara gec ve sessizce ağla

Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    He eşit.Ondan her yer asas dolu. Asasın apsi yarı yarıya azaltılacak ve durat kalkacak anca öyle esit olursun. 1 asas party tüm partyleri yener nereye eşit oluyormuş.Zaten soloda kimse kesemez asası. Çok eşit de mi ?
    Kenara gec ve sessizce ağla
    Asası light feet yüzünden kesemiyorsun zaten çok sağlam olduğundan değil beyinsiz arkadaşım neyse hadi işine bak çok boş birisin anladığım kadarıyla bir skille oynamaya devam et kafanın fazlasını kaldıracağını düşünmüyorum ha birde tor düşünce 3 skille basıyorsun pardon

Senior Member
    Asası light feet yüzünden kesemiyorsun zaten çok sağlam olduğundan değil beyinsiz arkadaşım neyse hadi işine bak çok boş birisin anladığım kadarıyla bir skille oynamaya devam et kafanın fazlasını kaldıracağını düşünmüyorum ha birde tor düşünce 3 skille basıyorsun pardon
    Aynen ws'de felanda light feed atiliyordu ya. Karsindaki kisiye hakaret etmeden dogru duzgun cumle kuramayan ergenin tekisin. simdi kosene cekil ve sessizce agla.Normal hayatta boyle olmadigina adim gibi eminim yoksa cok dayak yersin.

Bu arada asas playerim. Yan carim warrior. Senin gibi tarafli dusunmuyorum. Sizin amaciniz rakiplerin clasları kotu olsun ben guclu olayım mantigidir. Suan 80 lvlde mage ve asaslar her turlu ustundur.
    Last edited by INirvana; 03-21-2019 at 04:22 PM.

Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Aynen ws'de felanda light feed atiliyordu ya. Karsindaki kisiye hakaret etmeden dogru duzgun cumle kuramayan ergenin tekisin. simdi kosene cekil ve sessizce agla.Normal hayatta boyle olmadigina adim gibi eminim yoksa cok dayak yersin.

Bu arada asas playerim. Yan carim warrior. Senin gibi tarafli dusunmuyorum. Sizin amaciniz rakiplerin clasları kotu olsun ben guclu olayım mantigidir. Suan 80 lvlde mage ve asaslar her turlu ustundur.
    Normal hayattada beyinsizlere karşı böyleyim inan benim sabahtan beri anlatmak istediğim tüm jobların eşit olması zaten beyin fukarası sen warriorun güçlü olmasını istemiyor musun 83 gelince cz nin full warrior oldugunu bilmiyor musun hey allahım ben taraflıymışım gram beynin yok senin . Asas wsde en güçlü olsun bırakta 20 skille oynanıyor sürekli pot minor abanıyorsun iki parmakla ws atanlara karşı son birşey söyleyeceğim gerçekten çok kafasızsın
    Last edited by LcofKuri; 03-21-2019 at 05:01 PM.