Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 54 of 54
    Junior Member
    anlamadan konusuyorsunuz bos bos anca . Adam diyor ki sadece silah kalkan alabiliyorsun ne mitrili ne boş boş adamsınız azıcık okuyun öyle konusun be

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by depream View Post
    anlamadan konusuyorsunuz bos bos anca . Adam diyor ki sadece silah kalkan alabiliyorsun ne mitrili ne boş boş adamsınız azıcık okuyun öyle konusun be
    Bu senin okumus halin mi? Bak saat kacta yazılmıs postlar. On sayfalara alalım seni, sonra gelip cemkirirsin yine.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Bu senin okumus halin mi? Bak saat kacta yazılmıs postlar. On sayfalara alalım seni, sonra gelip cemkirirsin yine.
    AL SANA GÜNCELLEME NOTU BEYİN FUKARASI ARKADAŞIM
    Yeni sunucularda Eslant Günlük Görev Npcleri ve kesilmesi gereken yaratıklar Ronark Land haritasına taşındı. Bu görevden sadece silah elde edebileceksiniz. 5.000.000 coins ve 10 Dark Mithril Fragment karşılığında silah ve kalkan görevini tamamlayabilirsiniz.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by depream View Post
    AL SANA GÜNCELLEME NOTU BEYİN FUKARASI ARKADAŞIM
    Yeni sunucularda Eslant Günlük Görev Npcleri ve kesilmesi gereken yaratıklar Ronark Land haritasına taşındı. Bu görevden sadece silah elde edebileceksiniz. 5.000.000 coins ve 10 Dark Mithril Fragment karşılığında silah ve kalkan görevini tamamlayabilirsiniz.
    Ya kardeş işine bak hadi ben ne diyorum sen ne diyorsun. He he tamam..
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.