Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 54
    Junior Member
    İnsanları 80 lvl sınırı,krowaz,mythrill yok diye serverlara başlat. Kayıt için o kadar uğraştır. Jr 2 hafta sonra başlasın millet ne güzel gidiyor dediği anda 2 ay önce açılmış servera sırasıyla Mythrill,83 vs vs getir. Krowazda haftaya gelir. 1 ayada server birleşimi. Ardından da yeni server. Ohh temiz üfle,oyun yeniden bırakılır. Teşekkürler GM ekibi çok HIZLI (aceleci) çalışıyorsunuz...

Bu oyun sadece yeni swlerden ibaret degil,

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TURALI View Post
    bu bilgiyi nerden aldınız ben bulamadım forumda bu bilgileri
    Forumda bulamazsın çünkü daha reset bitmemiş. Burada yazıyor.

https://www.nttgame.com/knight/en/news/views/1/2748

Bu arada giriş etkinliği de gelmiş sanırım.
    Last edited by NocturnalCreature; 03-21-2019 at 07:06 AM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    Sanırım oyunu bırakacağım... Cidden çok zamansız. Bu arada warriorum !

Junior Member
    Sunu iyice anlayın artık surec ne kadar hızlı olursa son 3 server birlesimi ve gelecek serverlara yer acilmasi o kadar hızlı olur oyun yonetimi kendini dusunur senin tl veripte aldığın myhtril e bakmaz ayrıca zaten oyunda tl ile item ve karakter almak suc olduğu icin o yuzden bu yonetimi ilgilendirmez!!! Oyunu size zorla oynatmıyorlar ayrıca para veripte burda yakınmakta mantıksız ya kendin oyundan kasar item yaparsın yada basar tl alırsın sonra gelene gidene itiraz etsende bos ( Ben tl vermiyorum(sadece uyelik) item almıyorum ve bu durumlarda zarar etmiyorum ) Artık gercekleri gorun herkesin istedigini yapmaya kalksalar bu oyun zaten oynanmaz sonuc ya oynarsın ya bırakırsın...
    Last edited by jaxy59; 03-21-2019 at 07:35 AM.

erken olsa ne gec olsa ne. O 83 elbet gelecek. O mageler kacacak ve sw bitecek. Kalıcı cozumler sunmalı, tepkımızı belırtmelıyız mgame'e karsı. Ntt zaten durumun farkında sagolsunlar.

Isın komık yanı cz canlansin diye gorevi czye almislar. Yem olmaya niyetim yok, kalsin. Para babalarina, mafyalara yem olsunlar da mutlu olsun tl verenler mantigiyla yapilmis bir is. Emegimle beni ayakta tutacak kadar itemim olmazsa cikmam o czye.

Senior Member
    Hızlı giden atın boku seyrek düşermiş bu günün özeti bu galiba

Çok erken ve anlamsız bir güncelleme daha ne diyeyim ki yönetimsel hatalar bitmiyor.

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Mitrily neden eklenmedi ne zaman eklenicek

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    83 demek warrior ve asas demek, insanlar neden 83 gelince oyunu bırakıyor demeyin, iyi oyunlar

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.