Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 54
    Junior Member
    Neye ağlıyorsunuz adamlar zaten serverın açılırken bunların kademeli olarak geleceğini söylemişti bence güzel oldu

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by doxodor View Post
    Neye ağlıyorsunuz adamlar zaten serverın açılırken bunların kademeli olarak geleceğini söylemişti bence güzel oldu
    +1 illaki gelecek 2 ay süre geçmiş yeterli bi süre

Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Server Restarts
    Manes and Olympia will merge - New server name shall be Olympia
    Twisted Moradon Event will arrive (4 Weeks)
    [New Server] Dark Mithril Quest will be added to Ronarkland
    [New Server] Level Cap increases to Lv.83
    Party member name will now show without any clipping
    Ibexs Potions Available (1 week)

Sanırım yanlış anlamadım 83 mu geliyor? Biraz erken degil mi? Bu yeni sunuculardaki acele telas nedir anlayamıyorum gercekten.

Bir de Dark Mithril Cz de nasıl yani, gunluk mu bu, yoksa 80 questi gibi bir sey mi?
    Nedeni insanlar yeni serverları bırakıp gidiyorlar 1 aya kadar boşalacak serverlar bu yüzden biran önce 83 lvlı getiriyorlar ki 83 kasacak olanlar son kez pre alsın.... Ben şahsen yeni serverı bıraktım rosettaya geçtim...

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by doxodor View Post
    Sorun da kademe anlayışında yatıyor. Serverde toplasan 10 tane +0 iron nec yok iken +3 iron nec'den daha değerli olabilcek draki craft aktiv ettiler.
    Guncellemeler 6-8 ay sonra gelse kimse bişey demez, beklenen bişey olurdu.
    Neyse artık, GM'Leri bile dinledikleri yok bizi mi dinleyecekler.

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DeAtHOwL06 View Post
    Resmen vurgun yapan pwp serverlar gibi oldu ko da
    Serverı aç 2 3 ayda vurgunu yap sonra kalan 300 500 kişiyile başka serverı birleştir oldu bitti gitti

2 ay sonra yeni server gelir heralde bizde artık yeni serverları pwp mantığıyla oynarız
    83 level Eklenmesi Oyunu Biraz Daha Uzatır Herkes Exp Kasmaya Calışır Pk Vesaire .Oyunun Bitmesi Adına Hic Bir Şey Yok Bu Dusunceye Nasıl Kapılıyorsun Anlamıyorum

Servere Sanki Draki Pendantlar Dagıtıldı Veya +10 İtemler Sokuldu Ne Kadar Sacma Bir Dusuncenız var.

Junior Member
    yahu hiç birisi bırakamaz akılları sıra göz dağı veriyorlar. bırakacak adam gelip burada yazmaz kapatır gider umurunda bile olmaz. tatlı su bırakanları bunlar.

Junior Member
    Bir çok kişi bırakacak ben bile düşündüysem....

Kademeli olarak gelinicek yenilikler ve 83 gelicek ilk olarak dendi , daha soyleneni anlamayan nesil mi bar karşımızda anlamıyorum ki

80 %100 priestim.Bekliyordum açıkcası bi an önce 83 olup 80 skilimi açmam lazım.Oyun haraketleniyor.Güzel güncelleme.Ağlayın farmcılar.

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by gok_JyGfLMm2 View Post
    80 %100 priestim.Bekliyordum açıkcası bi an önce 83 olup 80 skilimi açmam lazım.Oyun haraketleniyor.Güzel güncelleme.Ağlayın farmcılar.
    Olayın farmcı olmakla nasıl bir ilgisi olabilir? 75 lvl uruk'ta park etmiş bir farmer nasıl kotu etkilenmiş olabilir bu guncellemeden? Pazarda 10 hesapla park etmiş bir pazarcı isyan edecek kadar nasıl etkilenmis olabilir guncellemeden?