Results 1 to 6 of 6

Oyun içi donma ve yanıt vermiyor hatası ltf yardım

Merhaba sayın arkadaşlar ve yetkililer. Son güncellemeden sonra karakter giriş ekranında, farklı map e ışınlanmalarda donma problemi oluyordu bir yere tıklayınca program yanıt vermiyor hatası verip oyundan arıyordu. Fakat hiç bir yere tıklamadan bekleyince sıkıntı olmuyordu. Fakat bugün sürekli oyundan atmaya başladı. Genie ile slota koyuyorum daha uzun süre dayanıyor fakat 1 oldu 2 oldu şuam oturdum başkanın pc başına gelmesini bekliyorum. Bıktım artık oyuna başladığımdan beri pazarda slotta günlerce durup hiç dc yeöez iken şuan bu problemi yaşıyorum. Bilgisayarda knight tan başka kurulu bir şey yok ve bağlantı problemi de yok. Bilgisi olan varsa yardımcı olurdanız sevinirim

Junior Member
    aynı sorun çok kişide var, ekran kartı driverını geri alıp oyle denedim yine değişen bişey yok. genie ile kasamıyoruz premiz pus esyalarımız bosa gidiyor. bi düzeltme bekliyoruz.

Senior Member
    Dc sorunu diyebilecegimiz sorun bu patchle birlikte gorunuste rastgele olan pclere geldi. Ustelik oyunu silip yuklemek fayda etmiyor.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Ben de karakter ekranında yaşıyorum aynı sorunu. Henuz oyuna girebilmiş değilim.

Junior Member
    aynı sorun bendede var kanser oldum jr tıkladım 4 dk sonra aynı şekilde donup atıyor hiçbir şey yapmasanda atıyor

Junior Member
    format attim zaten pc de pek bişey yok diyerekden, sorun yok gibi suan. yarın tekrar editlerim. ama sorunun cozumu format olmamalı, cok kişi yasıyor bu sorunu.