Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Angry Küfür'den ba yer miyim

Merhana
    Vegada oynuyorum gece sabahladıgım slotta maradona köpek cıkarma kagıdı almak için gittim geldiğimde biri gelmiş çökmüştü slota önce yazdım sanırım kabaca çünkü adam bir süre cevap vermedi ve benim gidip gelmem 2 dk olmamıştır. Adamla sert konustuktan sonra konusmanın en sonunda bu adam bana yok sen macrosun yok bilmem ney altan gülüyor crye atıldın diyor ne bileyim ban yiyeceksin diyor bende ana bacı avrat falan katmadan belki bir kaç kez x gibisiden küfür ettim bu banlanmama neden olur mu ? banlanırsam ne kadar süre ?
    Last edited by GamesDepot; 02-03-2019 at 01:32 PM.

Member mert5505's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Merhaba, sinirlenme sebebinizi anlıyorum fakat oyundaki hiçbir slot kimseye tamamen ait değil o yüzden ks atmanın cezası yok, öte yandan küfürün ve saldırganlığın ban politikasında 3 günden başlamak üzere GM inisiyatifinde cezası var. Ceza alsanız bile çok almazsınız, tekrar etmemenizde fayda var.
    Anvil = 1 + rand( ) %5 ;

Junior Member
    Quote Originally Posted by mert5505 View Post
    Merhaba, sinirlenme sebebinizi anlıyorum fakat oyundaki hiçbir slot kimseye tamamen ait değil o yüzden ks atmanın cezası yok, öte yandan küfürün ve saldırganlığın ban politikasında 3 günden başlamak üzere GM inisiyatifinde cezası var. Ceza alsanız bile çok almazsınız, tekrar etmemenizde fayda var.

Benm karakterimin adı :Zaralarsson sizce ban yer miyim
    Last edited by GamesDepot; 02-03-2019 at 01:50 PM.

Member mert5505's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    O cheat reports'daki yetkilinin vereceği bir karar ama bence sonda biraz çok gitmişsiniz, keşke öyle kapatmasaydınız konuşmayı
    Anvil = 1 + rand( ) %5 ;

Junior Member
    Quote Originally Posted by mert5505 View Post
    O cheat reports'daki yetkilinin vereceği bir karar ama bence sonda biraz çok gitmişsiniz, keşke öyle kapatmasaydınız konuşmayı
    Yani x'mu ban yemeli yada ikimizde yemez miyiz karşılıklı bir sürtüşme adam benmi kanser etti sizce sonuç ne olur
    Last edited by GamesDepot; 02-03-2019 at 01:50 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bbskkgu11 View Post
    Merhana
    Vegada oynuyorum gece sabahladıgım slotta maradona köpek cıkarma kagıdı almak için gittim geldiğimde biri gelmiş çökmüştü slota önce yazdım sanırım kabaca çünkü adam bir süre cevap vermedi ve benim gidip gelmem 2 dk olmamıştır. Adamla sert konustuktan sonra konusmanın en sonunda bu adam bana yok sen macrosun yok bilmem ney altan gülüyor crye atıldın diyor ne bileyim ban yiyeceksin diyor bende ana bacı avrat falan katmadan belki bir kaç kez x gibisiden küfür ettim bu banlanmama neden olur mu ? banlanırsam ne kadar süre ?
    Merhabalar,

Kelimeye sansür de koysanız, uygun olmayan dil anlaşılıyor. Fotoğrafları herkese açık paylaşmayın lütfen.

Oyun içerisindeki konuşmalara dikkat etmelisiniz. Küfür kesinlikle kabul edilmeyen bir durumdur.

Kill Steal yani ks'nin bir yaptırımı yoktur. Spottaki moblar kimseye ait değildir. Kışkırtmaya çalışan oyunculara da dikkat etmelisiniz.

Raporlanırsanız, CR ekibi tarafından incelenir ve uygun bulunursa GM ekibi tarafından cezai işlem uygulanır.

Ban Politikası

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Kelimeye sansür de koysanız, uygun olmayan dil anlaşılıyor. Fotoğrafları herkese açık paylaşmayın lütfen.

Oyun içerisindeki konuşmalara dikkat etmelisiniz. Küfür kesinlikle kabul edilmeyen bir durumdur.

Kill Steal yani ks'nin bir yaptırımı yoktur. Spottaki moblar kimseye ait değildir. Kışkırtmaya çalışan oyunculara da dikkat etmelisiniz.

Raporlanırsanız, CR ekibi tarafından incelenir ve uygun bulunursa GM ekibi tarafından cezai işlem uygulanır.

Ban Politikası
    Demek istedigim bu adam bemimle gelişi güzel dalga geçti be sadece kendisine küfür ettim zaten öyle agız dolusu falanda değil bildigimiz gibi gibi ve adam benimle dalga geçiyor ban yiyeceksin hapise gideceksin ağla vs bu adam cr ye beni attıgını söylüyor daha önce crye atılmadım hapis mi yerim ba mı yerim ban yersem sınırsız mı ?
    Last edited by GamesDepot; 02-03-2019 at 01:59 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Yukarıda paylaştığım ban politikasını inceleyin lütfen.

Bu tarz problemler yaşamamanız için oyun içi konuşmalarınıza dikkat ediniz. Ne kadar ceza alırsınız/almazsanız bunu biz bilemeyiz.

Member nasihat's Avatar
    Nickname
    Beats
    Class
    Rogue
    Clan
    TheJesteerCluB
    Server
    Anatolia
    Race
    Karus
    Ben dün Cheat reports`a bir konu attım. Adam açık açık all chatt en ailevi küfür ediyor herşey açık ortada,ne hikmetse ban yemedi. Korkma kardeş sende yemezsin. Anamızada sövseler ban atmıyorlar merak etme.Açtığım konuyu kilit yaptı kapattı yöneticimiz sağ olsun. Bizde yediğimiz küfürle kaldık..

Senior Member Nyyd's Avatar
    Quote Originally Posted by nasihat View Post
    Ben dün Cheat reports`a bir konu attım. Adam açık açık all chatt en ailevi küfür ediyor herşey açık ortada,ne hikmetse ban yemedi. Korkma kardeş sende yemezsin. Anamızada sövseler ban atmıyorlar merak etme.Açtığım konuyu kilit yaptı kapattı yöneticimiz sağ olsun. Bizde yediğimiz küfürle kaldık..
    Cheat reportsa açtığınız konularda yeterli delil bulunuyorsa kesinlikle ceza alınıyor, yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Tags for this Thread