Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Pazarı Karakter ile bloklamak

Evet sorum çok net . Pazarımı içime girerek bloklayan ve bunu video ile belgelediğim hesap ban yer mi ? Başkanlı olduğu diğer hesaplar ban yer mi ?

Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Ceza olsa bile nerden bilcez hocam senin onun içine girmediğini

Yeni serverların açıldığı ilk günler yaklaşık 10 PC li bir adam boşta olan karakterini sürekli üzerime pazarı kapatıcak şekilde pazar kuruyordu. Bu anlarını 4 5 video alarak kaydettim. Daha sonrasında ise video aldığımı fark etti ve PM'den yazdığı şey şuydu "Bu karakterim ban yesede problem değil. Diğer charlarım ile devam ederim" demişti. Diğer videoların yanına PM'den ettiği tehtidi'de ayrı video alarak CR'ye attım.

Sonuç: Adamın tüm hesapları süreli olarak kapatılmıştı.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Görüntü bug uda var sende üstünde gözükebilir ama adam 2 adım farklı yerdede olabilir.

Junior Member
    arkadaşlar şaka mısınız siz ? belgelediğim diyorum. ? ne anlıyorsunuz ? zaten fena halde gerginim. biri bu g diyor diğeri neren belli senin girmedğin diyor. BELGELEDİĞİM DİYORUM. sürekli sürekli olan birşeyi video ile kayda almamdan bahsediyorum.

Maalesef Cheat Report kısmıyla aktif olarak ilgilenmiyorlar, normalde ban sebebi. Şanslıysan konun incelenir ve ceza alır.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Quote Originally Posted by arslannsamet View Post
    arkadaşlar şaka mısınız siz ? belgelediğim diyorum. ? ne anlıyorsunuz ? zaten fena halde gerginim. biri bu g diyor diğeri neren belli senin girmedğin diyor. BELGELEDİĞİM DİYORUM. sürekli sürekli olan birşeyi video ile kayda almamdan bahsediyorum.
    Belgelediysen cheats reports'a ac sikayetini kime neye atarlanıyon o zaman.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bu konuyla ilgili simdiye kadar hic yaptırım gormedim. Şansını dene ama sanmıyorum. Pazarını tutmuyorsa istedigi yere pazar kurmakta ozgur. Ayrıca isin icinde provokasyon var mı yok mu onu da arastırmak lazım. Belki sen adama bir dunya sey yaptın, belki kufur ettin, hakaret ettin. Durduk yere de kimse seninle surekli olarak ugrasmaz. Ben ugrasmazdım acıkcası.

Edit: Lutfen Turkce karakter sorununu cozun ya, mesaji duzenlemekten gina geldi.
    Last edited by NocturnalCreature; 03-20-2019 at 05:58 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Bu konuyla ilgili simdiye kadar hic yaptırım gormedim. Şansını dene ama sanmıyorum. Pazarını tutmuyorsa istedigi yere pazar kurmakta ozgur. Ayrıca isin icinde provokasyon var mı yok mu onu da arastırmak lazım. Belki sen adama bir dunya sey yaptın, belki kufur ettin, hakaret ettin. Durduk yere de kimse seninle surekli olarak ugrasmaz. Ben ugrasmazdım acıkcası.

Edit: Lutfen Turkce karakter sorununu cozun ya, mesaji duzenlemekten gina geldi.
    kimse istedigi yere pazar kuramaz hele ki gelipte kasıtlı bir şekilde benim içime hiç kuramaz karşı taraf istedigi kadar savunma yapsın yok görüntü bugu yok cart curt adam pazarını bozuyor gıdıyor başka yere kuruyor aynı adam tekrar gelip içine kuruyor bu tesadüf mü degil alıyorsun cr ye banlatıyorsun bu kadar basit

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ExtraWhite View Post
    kimse istedigi yere pazar kuramaz hele ki gelipte kasıtlı bir şekilde benim içime hiç kuramaz karşı taraf istedigi kadar savunma yapsın yok görüntü bugu yok cart curt adam pazarını bozuyor gıdıyor başka yere kuruyor aynı adam tekrar gelip içine kuruyor bu tesadüf mü degil alıyorsun cr ye banlatıyorsun bu kadar basit
    Tamam kardeş kuramaz, yapamaz, edemez Forumda yazılan cizilenleri soyledim. Git sikayet et banlasınlar o zaman bana niye atarlanıyorsun.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.