Results 1 to 5 of 5

Slota mob çekme ALTAR

Merhaba arkadaşlar bugün saat 15:20 de A-4 C-2 de paramun slotunda pt olarak afk durumda exp kasarken " destiNesiA " isimli karakter yoksunu mahlukat Mob çekerek pt yatırmıştır üstüne pm de dalga geçerek ukalalık yapmıştır bilginize.

GM arkadaşların gerekeni yapmasını temenni ediyorum lakin kafamız rahat afk olamıyoruz bu şahıslar yüzünden.
    Last edited by GamesDepot; 03-20-2019 at 02:07 PM.

Senior Member
    uzulerek soyluyorum ki video cekip cr atmadiysan islem yapilmaz. telefonla cektigin bu goruntulerle hic yapilmaz.

Malesef ki o an afk olduğumdan video çekemedim ama en azından ismi bilinsin ki sizler de ona göre önleminizi alabilirsiniz arkadaşlar sonuçta oyun da olsa emek veriyoruz para veriyoruz sizlerde bu şahısı bilin istedim.
    İyi oyunlar

Banned
    Mgame gidecek yazılımcıya yap kardeş güzel bir slot düzenlemesi ve moblar belli bir uzaklıktan çıktımı slotlara geri respawn olsun yazılımcı bunu yapacak olay bitecek ama yok ne gerek var şimdi yazılımcı arkadaşlar bir sürü oyunla ilgileniyor.

Özet az masraf çok para düzelmedi oyuncular düzelmedikçe zor.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Oyun Kurallarına uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne konu açıp incelenmesini sağlamalısınız. Raporlamaların değerlendirilmesi için doğru bir şekilde raporlama yapılması gerekiyor.

Cheat Reports dışında işlem yapılmamaktadır. Genel bölümlerde bu tarz konular açmayınız.

Spota mob çekme konularında videolu kanıt sunmalısınız. KSC üzerinden değerlendirilmez. Bandicam vb video yazılımları, dosyaları büyük boyutta oluşturabiliyor.
    Bu nedenle rehber bölümünde yer alan Streamlabs OBS Nasıl Kaliteli Video Çekebilirim? Yayın Yapabilirim? (Rehber) konusunu inceleyebilirsiniz. Bilmeyenler için en başta biraz karışık gelebilir. Ancak kurulum tamamlandığı zaman çok rahat edeceğinize eminim.

Cheat Reports Kullanımı konusunu okuyarak detayları öğrenebilirsiniz.