Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 28 of 28
    Quote Originally Posted by togundogdu View Post
    Yan pc den aç koxpu ana pc de oyun oyna. Ne güzel.
    tek bilgisayar var evde kardeşim neyden bahsediyorsun

Merhaba.Bir kaç ay önce Manes serverinde açıp bir kaç saat oynadığım ve daha sonra hiç girmediğim karakterin bu sabah hapise düştüğünü gördüm. Bu sebeple Sirius serverindeki karakterime giriş yapamadım. Yukarıda belirttiğiniz sebeplerden sadece pedal seçeneğinden dolayı hapise girme ihtimalim bulunuyor fakat pedalıda Knight Online oynarken kullanmıyorum. Eğer başka bir oyunda kullandığım pedal yüzünden en son yaklaşık 3 ay önce giriş yaptığım hesabım aylar sonra hapise atılıyorsa 2 aydan fazla süredir Sirius serverinde oynadığım karakterimde gelecek aylarda hapise atılacak demektir. Bu soruna bir çözüm bulabilir miyim ?

Junior Member
    lütfen 1 gm VEGA serverinde H4C1 nickli karaketeri incelesin günlerdir dolaşıyor ortalikta

Junior Member

zindan

haksiz yere zindana gonderildim.evet haksiz yere 10 yildir.oynuyorum daha 1 defa hile kullanmisligim yok ama bugun ne hikmetse eve geldigimde karakterim zindana arilmis.millet chaosta duvardan vuruyo olmesine yakin intihar ediyo onlara bisey olmuyo ben hileye karsi oldugum icin ban yiyorum.sayin gm arkadaslar altar 5 de bi chaosa girseniz ya siz..hile kullanmayi birakin oyunda adim atmaktan korktugum icim kimseyle diyaloga bile girmiyorum banlanirim diye neden bu ban acaba ticket attim bakalim ne cevap gelicek yazik bu verdigimiz emeklere.haksiz yere zindana gitmek insanin zoruna gidiyor oyunda nickim ETveKAN10 burdaki yazdiklarimi gm goruyosa bi aciklama istiyorum
    Last edited by etvekan10_28; 03-24-2019 at 03:00 PM. Reason: bi acıklama yapılacak mı

Junior Member
    bugun benı dolandırdılar hırsızlık yaptılar 1 kısı bıle degıl bunlar cete kurmuslar AfA nıcklı bı adam ben arkadasıma ıtemı vermek ıstersen bu bana trade atmıs ben sadece ıtemımı ıstıyorum +6 EE ERYUDES ilgikenmenı istiyorum bu durmla

Junior Member
    Neredeyse 6 7 aydır oyuna girmiyorum oyuna girdiğimde karakterimin hapiste olduğunu görüyorum biri bunun açıklamasını yapabilir mi ?????

Karakterimin adı:BigPriest78

Acill dönüş bekliyorum saygılar...

Junior Member
    uzun zamandır girmediğim charım neden hapiste peki ??????

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad