Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by C0saNostra View Post
    cumhuriyet savcılığına gidip suç duyurusunda bulundum onlar bilişim suçlarına aktaracaklar gerekeni yapacaklar
    Gelişme oldukça buradan bilgilendirme yaparsan biz de nasıl bir yol izlememiz gerektiğini öğreniriz takipteyim

Junior Member
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Gelişme oldukça buradan bilgilendirme yaparsan biz de nasıl bir yol izlememiz gerektiğini öğreniriz takipteyim
    her asamasında buradan bilgilendirme gececeğim. nttgame attığım ticket e cevap yazdı ve konu hakkında kendilerini de bilgilendirdim.

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by C0saNostra View Post
    asıl olay o zaten uzaktan nasıl erişiyorlar. bilgisayarda knight oynuyorum sadece. ve nerden biliyorlar yuklu cash cektiğimi olay cok sacma
    bu yaptıgın savunmayı geçerli bulmuyorum emin ol bir şeyler olmuştur senin yaptıgın savunma gibi olmadıgı kesin

Junior Member
    Quote Originally Posted by ExtraWhite View Post
    bu yaptıgın savunmayı geçerli bulmuyorum emin ol bir şeyler olmuştur senin yaptıgın savunma gibi olmadıgı kesin
    yaşamadan bilemezsin güzel kardesim. ben betadan beri knight oynuyorum ve ilk defa carım soyuldu...

Junior Member
    Çar eski şifre degismediysen olabilir 2012 deki ntt geçiş zamanında id şifrelerin hepsi hackerlar in elinde adamlar sürekli carlari takipte adam benim bankadaki kutu gem sayısını bile biliyor Allah tan iyi niyetli biride uyardı başkalarindada olabilir bu bilgiler yeni çar aç dedi

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Tw varsa pc de ve açık gittiysen geçmiş olsun.Kaç kere uyardık burdan tw kullanmayın charlarınızı açık bırakıp gıtmeyın.Otp olan charlar eğer otp pc de değilse soyulmanız çok düşük ihtimal.

Junior Member
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Tw varsa pc de ve açık gittiysen geçmiş olsun.Kaç kere uyardık burdan tw kullanmayın charlarınızı açık bırakıp gıtmeyın.Otp olan charlar eğer otp pc de değilse soyulmanız çok düşük ihtimal.
    tw pcye yüklü değil.

Telefonlu Otp li cari soydurabilcek kadar yeteneklisini ilk defa goruyorm bence evdekilerden suphelenmelisin

carı acık bırakıp mı gitmistiniz? tam nasıl oldu?
    meraktan soruyorum yanlıs anlamayın herkezin basına gelebilir.
    uzucu bir durum umarım savcılık gerekeni yapar

Junior Member
    Quote Originally Posted by NaTuLanKaa View Post
    carı acık bırakıp mı gitmistiniz? tam nasıl oldu?
    meraktan soruyorum yanlıs anlamayın herkezin basına gelebilir.
    uzucu bir durum umarım savcılık gerekeni yapar
    olayı söyle özetleyeyim. aresteki gblerimi satıp 34.000 cash sirius a aktarıp pus itemi çektim. bu pusların tradesi açıldığın gün (19.03.2019 20.20) jrden sonra çarı pazara bırakıp uyudum. sabah 6 gibi uyandım fakat oyun kapalı mousem çalışmıyordu. uzaktan bağlantı ile bilgisayarıma ulaşıp çarı soymuşlar hemen ticket attım ve bilişim suçlarına gttim. onlar savcılığa yönlendirdi oradan suç duyurusunda bulundum. halen beklemedeyim. giden itemlerimin toplam değeri yaklaşık 70 gb...