Results 1 to 5 of 5

Unhappy Sürekli DC Yiyorum oyun oynayamıyorum.

Yıllar sonra oyuna geri dondum ve Destan da char actim ki aksamlari ufaktan takilayim diye ama maalesef bir turlu oyun oynayamıyorum. resmen oyun zevkimin kokune turp suyu sıkti bu DC olayi. oyuna her girmemde 3-5 dk sonra DC yiyorum. tam gorev yapicam pat oyundan atiyor. tam uzak bir yere gidicem orya kadar kosuyorum pat DC. yahu zaten yeni geldim ama gelir gelmez oyundan geri sogutacak insanı bu dc olayi. lutfen birileri ilgilenebilir mi?

net hızım: 35 Mbit
    ekran kartım: MSI GTX 760
    server: destan
    char: malliceatmacuremvar
    server: 2

hile hurda yazılımlarıyla işim olmaz. team dan bağlanıp bakabilirsiniz. lütfen yardımcı olun da şu oyunda ağız tadıyla nostalji yapalım.

tesekkurler.
    Last edited by MaLLiCeaTMaCuReMVaR; 03-19-2019 at 02:15 PM.

Junior Member
    Dostum aynı sorun bendede var 2 bilgisayardan denedim gene aynı şekil ama ben DC YEMİYORUM direk oyun donup oyundan atıyor 3-5 dakika arasında oyunda duruyor

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Anlık kopmalar yaşıyor olabilirsiniz, bu konuda en detaylı bilgiyi internet sağlayıcınızı arayarak edinebilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Anlık kopmalar yaşıyor olabilirsiniz, bu konuda en detaylı bilgiyi internet sağlayıcınızı arayarak edinebilirsiniz.
    Hocam benimde 3 bilgisayarımda bu sorun mevcut internetim tamamen normal diger bilgisayarımda sıkıntı yok
    1. kablolu baglandım kabloyu degistim degisen bise olmadi
    2. wifi baglandım ve komsu wifisinede baglandım internetimdemi sorun diye incelemek amaclı ondada dc atıyor 1-5 dk arasında
    3.bilgisayarı formatladım tum driverlari guncelledim yine cozum yok
    4. oyunu tekrar indirdm yukledm yine cozum yok

detaylı anlatcak olursak bu olay son patch 21 mart gunu atıldıktan sonra basladı daha once 7 aydır a cıktı bu 3 bılgısayarım sorunsuz oynyordu resden sonra bi anda bu sorun basladı diger bilgisayarlarımda hic bir sıkıntı yok sadece bunlarda var 2 ayri internette denedm sorun cozulmedi anlamadıgım sekilde bu sorun forumda en az 10 konu gordum cok kisinin basına gelmis ticket atıyorm macro vs hile programı varsa atar dıyor xp bilgisayar pazar bilgisayarı sell pazarı yapan car ne macrosu ne hilesi kullancak sabit pazar yapıyorum o bilgisayarlarla bastan sagma ticket cevabı geliyo ıncelemıyolarda hile kullanıyozmu kullanmıyozmu kalıp cevap alıyoruz sorunumuz oyuna girememek temel sorun bu bizimle ilgilenin lutfen

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Aynı sorun bendede var, her türlü uygulamayı denedim fakat olmadı, internet sağlayıcı fln hikaye, Bilgisayar Sistemleri uzmanıyım birçok yol denedim malesef sonuç aynı, %99 oyunla ilgili problem mevcut.