Page 2 of 19 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 186
    Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by pwnerd__ View Post
    Yeni serverlara gunluk 200 superior draki box girişi mi? aman aman gunluk quest gelsin daha iyi
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Guzel bir etkinlige benziyor . Umarım level sınırı ve odullerin tradeye kapalı olması soz konusudur. Aksi halde o kutu için başımızı agartacak illegallerin haddi hesabı yok.
    Herhangi bir sorun olmadan geldiği taktirde, herhangi bir kutu girişi olmayacak sunuculara. Konu içerisinde olan ödül sistemi için gerekli düzenlemeyi yaptım. Eski bir guide üzerinden yazıyı hazırlarken, ödüllerle ilgili düzenleme gerçekleştirmeyi unutmuşum.

Quote Originally Posted by classwomen View Post
    Knight Royale ile aynı saate denk geliyor. Bu Knight Royale etkinliğinin sonu mu demek oluyor?
    Knight Royale etkinliği 4 hafta süreyle oyuna eklenmişti zaten, evet etkinlik onun saatlerine geçecek direkt olarak.
    Last edited by CluTaah; 03-19-2019 at 04:48 PM.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    nontrade şart yoksa makroculardan bize giriş kalmıcak gene

Senior Member
    Aman Clutah eline saglik vallaha draki kutusu mutusu ortalik cok karisicakti az kalsin.

[QUOTE=CluTaah;1753523]Herhangi bir sorun olmadan geldiği taktirde, herhangi bir kutu girişi olmayacak sunuculara. Konu içerisinde olan ödül sistemi için gerekli düzenlemeyi yaptım.

sayın clutaah bey teşekkürler keşke en baştan yazılsaydı ama neyse ki oyuna gelmeden düzeltildi.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    [QUOTE=pwnerd__;1753534]
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Herhangi bir sorun olmadan geldiği taktirde, herhangi bir kutu girişi olmayacak sunuculara. Konu içerisinde olan ödül sistemi için gerekli düzenlemeyi yaptım.

sayın clutaah bey teşekkürler keşke en baştan yazılsaydı ama neyse ki oyuna gelmeden düzeltildi.
    Aslında zaten o şekilde gelmeyecekti, ben konuyu hazırlarken sadece eski bir guide kullandığım için ilgili ödülleri düzenlememişim. Yani şimdi yapılmış bir düzenleme değil sadece yazıyla ilgili bir düzenleme gerçekleştirdim.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Knight Royale etkinliği 4 hafta süreyle oyuna eklenmişti zaten, evet etkinlik onun saatlerine geçecek direkt olarak.
    Peki Royale Knight etkinliği bittikten sonra kazandığımız soul gemleri kullanabilecek miyiz?

Senior Member
    [QUOTE=CluTaah;1753538]
    Quote Originally Posted by pwnerd__ View Post

Aslında zaten o şekilde gelmeyecekti, ben konuyu hazırlarken sadece eski bir guide kullandığım için ilgili ödülleri düzenlememişim. Yani şimdi yapılmış bir düzenleme değil sadece yazıyla ilgili bir düzenleme gerçekleştirdim.
    Mytrilin bile olmadigi serverlarda oyunun en iyi takisi abarti olurdu gercekten yerinde bir karardi. Fakat Contaminated Holy Water nedir hatirlayamadim.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Şimdi aklımda bir kaç soru var.
    1-Şövalyelere 2 kere ölme hakkı verilirken neden drakiler tek ölümde etkinlikten atılacak?
    2-Şövalyeler neden 5 kat daha fazla ödül kazanacak?
    3- Bu cont. Holy waterlari ne yapıcaz?

Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Şimdi aklımda bir kaç soru var.
    1-Şövalyelere 2 kere ölme hakkı verilirken neden drakiler tek ölümde etkinlikten atılacak?
    2-Şövalyeler neden 5 kat daha fazla ödül kazanacak?
    3- Bu cont. Holy waterlari ne yapıcaz?
    herkes ilk şovalye olarak giriyor 1 kere ölen draki oluyor.
    draki olduktan sonra da ölürsen maptan atılıyorsun. Yani şövalyeler hiç ölmediği için 5 kat ödül alıyor.

Junior Member

ssss

Draki Kolyesi craft dedigi şey tam olarak nedir draki kutusumu elde edicez yoksa direk draki kolyesimi aydinlatirmisin reisim