Page 15 of 19 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 141 to 150 of 186
    Senior Member
    Video için teşekkür hocam. Bu zombi etkinlige girdinmi uskoda. Bu video goruldugu gibi zr ile yaratıklara atak yapılmıyor sanırsam .2 cisi şekil degiştirenleri geri cevrilmesi gibi olmuyor skıl vuramıyorsun .ETKİNLİKTE BİR BUG HATAMI VAR

Senior Member
    Leş çöp etkinlik 1 tane 1440 HP pot nedir dalga geçiyorlar insanlarla Etkinliğin bana kattığı tek şey Riftin arkasında duran tapınakta KSC alıp anı olarak o KSC yi saklamam başka da bişey yok

Senior Member
    Kusura bakmayın ama etkinlik çöpoğlu çöp. O ödüller için zaman kaybetmeye değmez. Eventi kazan 5 pot al veya zombiye dönüş 1 pot al.

Senior Member
    rift sürekli aynı noktada 3 gundur ve eskı sunuclarda alencia falan alanlar var bende dahil , drakı materyali alan olmadı sanrm henüz etkınlıkle ılıgili bi bug falan mı var ? yada eskı sunucu ödülleri değişti mi ?
    ayrıca pot yerıne barı commandar batch verseydı pot için girilmeye deymez ödüller degısmelı

Hayret...Bugün 5 tane 1440 hp pot aldım.Yarın 10 olur ve 4.hafta sonunda 100 tane almayı sabırsızlıkla bekliyorum.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Ödüller zayıf

Senior Member
    etkınlıkte sorun var sureklı rift aynı yerde farklı yerlerde çıkması gerekiyor normal şartlarda ayrıca yenı sunucu ödülleri ile eskı sunucu ödüller nasıl oluyorsa aynı yetkılı bırı yok mu el atıcak , pot ödülüde çok acımasız olmuş commander batch verseydı bari aylık draki kutuları yetersız drop oranlarıda çok düşük zaten

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Bu etkinliği bir türlü sevemedim ben, knight royale kadar eğlenceli ve ödülleri tatmin edici değil.

Hayatımda gördüğüm gelmiş geçmiş en amaçsız etkinlik

Quote Originally Posted by lSchmerzlichSchon View Post
    Hayatımda gördüğüm gelmiş geçmiş en amaçsız etkinlik
    Korekodaki verdiği şeylerle uskoda verdiği itemler çok farklı uskoda girmeye gerek yok bu etkinliğe Şuan herkes lvl serüveninde diye 1 günlük simge için giriyor. Yoksa gerçekten girmeye gerek yok.