Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
    Junior Member

Yeni serverlerde 4/5. Sunucular kapatılsın

Veyahut bu serverlerde eslant mapı kapansın. Herkes levelini kastı zamanı gelmedi mi?

Senior Member
    4-5 Sunuculari cokdankapatilması lazım ama dc pre ve genie +pet +prepotlardan iyi gelir varken kapatcaklarini düşünmü-yorum ama bu yorumu- yapınca kızıolar ama diecegim alan memnun satan memnun sitelerdeki alış memnun satan memnun 2tarafda memnun iken kapatmaz ama serverlarin ömrü- kısalıyor keske böle ilerlemese böle giderse 2ay sonra yarı -fiatlari görecegiz adamlar sıgara parasına oyun oynadıgından bizlere laf düsmez nttgame düsünsün- boşverelim

1ay sonra krowaz gelir
    2aya 83 gelir
    3aya utc gelir herkes eski serverlarinagecer yeni başlayanlarda bırakır 10yıl onceki oyuna baslayanlarda tekrar bırakmaya devam eder

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    83 level gelecek sakin ol bro

tüm dediklerine katılıyorum. 9 yıl aradan sonra başladım.o kadar reklam verdiler ama bir oyunda okadar şikayet ettiğimiz koxp olayına hala bir çözüm üretilmemiş olması gerçekten büyük bir hayal kırıklığı yaşattı

Quote Originally Posted by Bizimpazar View Post
    Veyahut bu serverlerde eslant mapı kapansın. Herkes levelini kastı zamanı gelmedi mi?
    Biz halen kasiyoruz sacma sapan fikirler salmayim ortaua

Senior Member
    omrumu uzun server olmasi :
    sunucu 4-5 kapatilmali
    sunucu 3 eslant ve lfc emc campleri 1 tane olmali
    sunucu 2 cz kapatilmali

Senior Member realkayser's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    cok merak edıyorum neden acaba

Quote Originally Posted by Bizimpazar View Post
    iyi guzelde dostum ben vega da oynuyorum vega 3 e aksam 8den sonra gir bak nasil lag oluyor adım atamiyorsun en az 4 5 saniyelik lag oluyor bazen 10 saniyelik laga kadar uzuyor 4le 5 in kapatildigini dusunemiyorum dahada fazla lag olacak sirf lag yuzunden vega 3 e girmiyorum bile

Senior Member
    Kesinlikle destekliyorum 1 pazar 1 pk sunucusu 1 normal sunuc yeterli olucaktır

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Vega 2 ve 5 sunucuları kesinlikle kapatılmalıdır.Hiç bir işe yarar yönü yoktur.Şuan 2 ve 5.serverlar tamamen kosp yuvası olmuş durumda.Bu serverlarda chaosa legal bir şekilde girilmiyor ve nttgame hiç bir şey yapmıyor.K2 zamanına geri dönüyoruz.