Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 69
    Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by CuteLorD View Post
    hocam bahsettiğin olay oyun ilk çıktığından beri var eski serverlerdede vardı hatta slotlar çok daha fazlasını veriyorkende vardı yani dediğin biraz mantıksız eskiden olmasa şimdi olsa tamam ki eskiye göre zor ve azda nttnow falan
    Kardeş eskiden ceza alan oyuncular konuları haftada bir anca geliyordu ve ceza sayılarında paso hapis vardı şimdi HERGÜN gelen ceza alan oyuncular konusuna bak ya da oynadığın server hangisi bilmiyorum ama sadece vegada günde en az 60 70 ban yazısı okuyoruz. Eskiden dediğin zamanlarda bunun çeyreği kadar bile koxper yoktu oyunda. Şimdi gb en yüksek hangisinde ? 2 gün sonra bak o serverın gbsi en düşüğü olacak. Siriusta gb düşüktü bi anda vega normalin 5 katı koxperla doldu Vega nın gbsi düştü şimdi o koxperlar gidip yüksek olanı düşürecekler iyi izle.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Özet geçiyorum:Oyuna sürekli artan bir şekilde coins giriyor buna karşı oyuncu sayısı daha yavaş artıyor ve GB değeri başka bir denge noktasında dengeleniyor kısaca sola kayıyor yani değer kaybediyor basit bir örnek.

Senior Member
    oyunda açık olması muhtemel çok hızlı ve ani bir düşüş var oyuna gb giriyor demektir buda talia bugu gibi bir şey var sanrm :S umarım bulunur kısa zamanda serverin ömürünü kısltıyor

geldiği kadar çıkmıyor oyundan gb sayısı . arz talep meselesi.. gün geçtikçe düşecek eksilmesi için hiç bir etkinlik yok oyunda

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Oyunda acik oldugunu gb bi anda 20 tl dustugun de soylemistik ama konular kapatildi oyuna gb girisinin bu kadar kisitlandigi yerde bu kadar farm slotlarinin olmadigi yerde gbnin 1 gunde oynadigi fiyat yaklasik olarak -20tl. Herkes biliyor ki bu oyunda maddi cikarlar ve karsilikli atisamalar olmasa bu oyunu oyniycak kisi sayisi yeterince azalir. Sayin yetkili arkadaslar akli ve mantigi olan herkes bu dususun 2 ayda normal olmadigini gorur. Maneste yapilan seyleri yeni serverda yapiyorlar.insallah ben yaniliyorumdur ama yanildigimi dusunmuyorum.koxperlarin yapicagi is degil bu lutfen hangi karakterlerde ne kadar gb var bu gozle gorulur sekilde gorulur.steamda daha once pazar charlarina kadar banladiniz. Gene ayni seyi yapmak zor olmasa gerek.

Senior Member
    Oyunda açık değilde sitelerin sürümden kazanma politikası var bence misalen 40 alış 50 satış mı seri olur 90 al 100 sat mı 100 e gb alabilen kesim az olucağı için kar marjı aynı ama fiyatlar düşük
    pusun bu kadar değerli olduğu günüzmüz şartlarında gb nin değer kaybetmesi çok kötü bi durum
    Last edited by karimli; 03-18-2019 at 07:16 PM.

Junior Member
    abi hile kullananların kasabileceği slotlar kısıtlı oralarda sürekli kontrol ediliyordur yani giren gb sayısı çok fazla şöyle örnek vereyim vega açıldığından beri hile kullanarak oyuna coins girişleri toplansa belki manesde jr açıldıgında 1 haftada oyuna giren gold bar sayısından çok çok daha azdır çöp slotları tarantula hornet dts noah bug sarı peri gibi slotları yazmıyorum bile her çöp slotları çok fazla attığı çöpleri saymıyorum destan desen otp nttnow bile gerekli değilken yeni serverler gelmeden önceki fiyatını hatırlayınız yılların serveri neler gördü geçirdi ne slotlar vardı fakat ortadaydı durumu

tamam düşer düşerde bukadar seri düşebilirmi sizce

Banned
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    yani her türlü oyuna gb giren yerleri kapatmalarına rağmen ve droplarını kısmalarına rağmen bu kadar hızlı düşmesi garip. kesinlikle illegal oyuncular bir açık bulmuş gibi.
    Garip değil eskiden 1 ayda 40 TL olurdu şimdi bu 3 ayda olacak.

5 server bir sürü camp var ve her geçen gün oyunu para için oynayanlar artıyor çünkü zevk için pk için oynayım dersen asgari aylık oyuna pus parası 500 TL ayırman gerek. Birde karakter dizmek oda en az 5.000 TL başlıyor elit olacam dersek 20.000 TL.

Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Nttgame : Gb değeri bizi ilgilendirmez cash satışı ilgilendirir.

Umarım 10 kuruşa olur gb.
    o işler öyle olmuyor dostum ama gb 10 tl olduğunda czde farm yapan adam bile scsine para yettiremez.Bir swde gb ne kadar değerli olursa pus itemleride pazarda o kadar ucuz olcağından sw daha uzun sürer.Çözüm belli NTTGAME GB SATAN SITELERIN CHARLARINI BANLAYARAK BASLIYABILIR.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Pandora
    Race
    El-Morad
    geçen hafta pazartesi de sanırsam böyle keskin düşüş olmuştu. bakalım ilerleyen zamanlar neleri gösterecek

Tags for this Thread