Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 69
    Senior Member nesteren71's Avatar
    Nickname
    QuaLitySharD
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ArdreamFounderS
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    GB hep yüksek mi kalacak sanıyordunuz anlamadım? Tabii ki düşecek.. Daha da düşecek zaten. Bu durum normaldir.
    Bizimkisi bir 'Knight Online' hikayesi..

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    forumda yazı hataları mı var bu yazılar neden böyle

Senior Member
    Quote Originally Posted by MrLast040 View Post
    forumda yazı hataları mı var bu yazılar neden böyle
    kasti böyle bozuk gösteriyolar galiba milet yazılanları okumasın ses cıkarmasınlar diye gibi duruyor.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by xmax_katsu View Post
    kasti böyle bozuk gösteriyolar galiba milet yazılanları okumasın ses cıkarmasınlar diye gibi duruyor.
    güldürdün aga hahahahaha

Slotlar koxper dolu denetleyen yok adamın videolarını cr ye atıyoruz 1 hafta geçiyor hala ban yemiyor htb htc slotlarına gidin bir bakın altarda oynuyorum Altar1 den 5 e campların hepsinde htb htc slotlarında yalnızca koxper var bu adamlar en kötü 2-3 gb kasıyor bu slotlardan. Dropları düşürmek çare değil farm yaparak çarını dizmeye çalışanları oyundan soğutup bıraktırmaktan başka işe yaramaz bu. GM işiniz oyun içi asayişi kural ihlallerini görüp müdahale etmek değil mi kardeşim günde 2 kere bu slotları gezseniz ve banlasanız bu adamlar birşey kazanamayınca zaten salacak bu slotları. cr siydi forumuydu her yerle ilgilenen bir ekibiniz var sizde görevinizi yapın bir zahmet slotları gezin. Artık her ne kadar iş işten geçmiş gibi olsa da zararın neresinden dönerseniz kardır. Oyuna verecek binlerce liram yok ve farm yaparak çarımı dizip sevdiğim oyunu oynamak istiyorum yoksa kaybettiğiniz binlerce oyuncuya yenilerini ekleyeceksiniz.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Manes ilk avildiginda 1. Ayda gb 250 tlden 25tl ye dusmustu. Olimpiyabilk acildiktan 1.5 ay sonra gb 17tl dusmustu. Gblerin bu kadar yuksek kalmasi bile suan fazla. Dususu cok normal. Bence fazla bile yuksek kaldi. Eski swleri birakmak istemeyen bir cok insan var. Ben sw mi birakmadim mesela. Yeni sw farmer dolu. Bir cok kisitlamaya ragmen yinede farmcilar coins kasmayi basarabiliyor. Kisilmis olmasa zaten gb su an 25 30 arasi urdu. Her yeni sw nin basina gelen seyler. 3 yeni sw 5 sunucu acildi ama gb hala 60tl. Asiri yuksek zaten.

Senior Member
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Manes ilk avildiginda 1. Ayda gb 250 tlden 25tl ye dusmustu. Olimpiyabilk acildiktan 1.5 ay sonra gb 17tl dusmustu. Gblerin bu kadar yuksek kalmasi bile suan fazla. Dususu cok normal. Bence fazla bile yuksek kaldi. Eski swleri birakmak istemeyen bir cok insan var. Ben sw mi birakmadim mesela. Yeni sw farmer dolu. Bir cok kisitlamaya ragmen yinede farmcilar coins kasmayi basarabiliyor. Kisilmis olmasa zaten gb su an 25 30 arasi urdu. Her yeni sw nin basina gelen seyler. 3 yeni sw 5 sunucu acildi ama gb hala 60tl. Asiri yuksek zaten.
    Aynen öyle bence de uzun sürdü düşmesi . Beklentileri ne anlamadım 3. Aya girecek yeni server hala 60 TL . Bunlar sürekli 100 TL olmasını bekliyorlar sanırım

Senior Member
    siz hala boş şeyler ile avunuyorsunuz gb düşerse oyuncu sayısıda düşer iyice. serverların canlı kalması için gb yüksek olması lazım. böyle giderse bu hiz ile 2-3 ata 3 server birleşir 1 yıla kalmadan manes gibi bomboş olur. artık czde 2 party adam çıkarsa sükreder millet...

Senior Member
    Quote Originally Posted by nesteren71 View Post
    GB hep yüksek mi kalacak sanıyordunuz anlamadım? Tabii ki düşecek.. Daha da düşecek zaten. Bu durum normaldir.
    Bravo 1000 iq gostermis oldun. 1 ay boyunca 3-5 birim asagi yukari oynayan gb son 1 haftada yüzde 50 dustu. Bunu nasil olagan goruyorsunuz anlamiyorum. Istatistik denen bisey var.

Junior Member alkanoai's Avatar
    Nickname
    Soulful
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Gb 10 kuruş olsun, karakterini güçlendirmek yerine buradan harçlik çikaran kişiler bu oyundan uzaklaşsin inşallah !

Bunun oyun olduğunu ve oyun oynamanin belli bir bedelinin olduğununu

buradan kazanç sağlamaya çalişanlarin bu oyuna zarar verdiğini artik anlayin...

Tags for this Thread