Merhaba son 1 haftada oyun içi gold bar aşırı şekilde değer kaybetti yeni sunucular olmasına rağmen eski 2yıl 5-6 yıl açık olan serverlerin yeni açılan serverlerin açılmadan önceki değerine yaklaştı bunun mantıken olması imkansız. Oyunda kimsenin bilmediği birşeyler dönüyor olabilir yeni serverler gelmeden önceki manes destan rosetta gibi yıllardır açık olan sunucular zamanında çöp slotlarının olduğu genie ile oyuna haksız haddinden fazla gb giren serverlerden bahsediyorum o serverlerde her slotta genie ile haddinden fazla oyuna gb giriyordu sonradan kısdılar hatta yeni gelen serverlerde olmayan jr den gold bar atıyor tarantula slotlarından akıl almayacak kadar oyuna coins giriyordu sarı peri dahil yeni sunucularda kapatıldı zorluk seviyesi bakımından eski sunuculardan hem en az 3 kat daha zor oyuna coins giriyor hemde daha 2 aydır açık olan sunucular yeni serverler gelmeden önceki 2yıl 6-7 yıl önceki sunucularla aynı seviyeye ulaştı bunun normal bi şekilde olması imkansız bu durumun 3 tane sebebi olabilir sadece 3 tane 4.sü olamaz

1-) Yeni serverlere gelen sonradan hemen geri giden yeniliklerden sonra insanlar karakter güçlendirmeden vaz geçip oyun içi elde ettikleri parayı reele çevirip krovaz günlük quest gibi yenilikler geldikden sonra karakter dizmek (benim oyum bu şıkdan yana eğer sizcede sebeb buysa oyun suan kan kaybediyor daha fazla kan kaybetmeden tüm gelecek yeniliklerin gelmesi ve oyunda herkez önünü görebilmesi eğer bu sebebdense bu yenilikler geldiğinde oyun içi coinsin yeniden değerli hale gelecektir tabi sebebi buysa

2-) Oyunda kimsenin bilmediği yapan kişinin şuan çok güzel bir şekilde para kazandığı bir bug olabilir (ben buna ihtimal vermiyorum ama olabilir her dönem oldu ve akıllandılar yavaş yavaş azar azar köşeyi dönüyo olabilirler ve bizler ve yönetim bunu bilmiyor olabilir)

3-) Oyun yönetimi el altından oyuna gold coins sokarak kendilerine ek gelir getiriyor olabilir( bunada ihtimal vermiyorum ama bunuda el altından yapıyor olabilirler eğer sebebi buysa oyun daha fazla kan kaybetmeye devam eder oyun yönetimi kendine ek gelir getirmiş olur eğer bunu yapıyorlarsada yakında pus indirimi getirirler kesinlikle pus indirimi gelir)

bu 3 şıkdan başka bir sebebi olmasının imkanı yok dediğim gibi oyunda aşırı zorlaştı gold coins kasımı yıllardır ayakda olan dünyanın farm slotlarıyla oyun içi coins dolan hatta jr lerden bile halen gold bar gelmeye devam eden sunucuların yeni serverlerin açılmasından önceki değeriyle aynı değere geldi bunun başka bi mantıklı açıklaması olamaz 4. bir seçenek aklınıza geliyorsa yorumlarda belirtiniz ben bulamadım olacağınıda zannetmiyorum mantık dışıdır yani iyi oyunlar