Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Hilelerin aktif bulungugu bolgeler yaptirimlar

Temiz bir oyun için burada en aktif bulunduklari yerleri bildirip banlanmalari için temiz bir oyun için gerekenin yapilmasi gerek sene kaç chaos olsun. eslant olsun eslantta riven harpyler genie alti tren kxxperler mevcut. pazar desen kurian çeterleri multi ile pazar tutmaya kadar tehdite kadar herşey var. eslant cheat görevlerini trenler çift alip veriyor. 1 kez kesip çift görev veriyor. cheat görevlerini emc luferson çift veriyor.
    eslant htb htc slotlari öyle. manticore oyle. 3 sene önce oyunu biraktim kxxpu bitirdiler. dediklerinde yeni sw ile birlkte başladim ama 35 lvle kadar kasarken. bile görev yaptirmayan macrolar kxxperler. mevcuttu temiz bir oyun için hepimiz elimizi taşin altina koymaliyiz. yaptirimlarin anlik olmasi illegalleri biktiracaklardir. öncedendee söyledigim gibi bu kxxperler 1 sw de çar açmiyorlar 4 5 sw de çarlari olan illegaller var. gerekli incelemelerle bunlarin oyundan sovutulmasi gerek. multinin engellemesi gerek diye düşünüyorum. hilenin önü kapatilmali
    BÖYLE GÜZEL BİR OYUNA HİLE YAKİŞMİYOR.

Senior Member
    Bu dediklerinin hepsi oyunun guvenlik sistemine cok guvendiklerinden kaynaklaniyor. O kadar cok güveniyorlar ki artik su hale gelmis yani bilgisayardaki en ufak birseyi bile soyle izah edeyim masaustunde koxp ile hicbir alakasi olmayan bir uygulamayi adini koxp.exe olarak kaydet guvenlik sistemi seni otomatik banliyor halbuki hicbir alakasi yok koxp ile kullanmiyorsun bile bilgisayarinda o isimde bir program var diye ban yiyorsun ama ote yandan elin adami geliyor guvenlik onlemini devre disi birakacak koxpu aciyor guvenlik sisteminin bundan haberi bile yok catir catir oyunda devam ediyor. Oyun yapimcisida guvenlik sistemim benim saglam diyerekten arkasina yaslaniyor ve buraya acilan bu kadar konuyu alakasiz buluyor gereksiz buluyor bunun baska bir izahı yok yani. Koxpu acip kullanan adam rahat rahat takilabiliyor ama bilgisayarinda sadece ismi o sekilde oldugu için sen banlaniyorsun bu kadar basit bu

Senior Member
    Oyundaki koxpun onune guvenlik sistemleri getirerek vs. Gecilmez birebir sıkı bir oyun ici takip gerekiyor Gm ekibi 1 saat arayla serverlarda dolassa bunlarin hic birisi yasanmayacak zaten. Takir takir dokulmeye baslayacak butun hileciler.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Didemfevzi View Post
    Oyundaki koxpun onune guvenlik sistemleri getirerek vs. Gecilmez birebir sıkı bir oyun ici takip gerekiyor Gm ekibi 1 saat arayla serverlarda dolassa bunlarin hic birisi yasanmayacak zaten. Takir takir dokulmeye baslayacak butun hileciler.
    isteseler koklerini kuruturlar bence

Senior Member
    Hafta sonu olduğundan hafta içi olsa duramaz

bitmez koxp bitmez bilerek yada bilmiyerek ellemiyorlar Genie kullananlar suclu gibi su durumda pazarı hic demiyorum buy kurup item alamıyorsun ya pazarını tutuyorlar yada üzerine pazar kurup ks atıyorlar adamalrda haklı bizler 1 yada 2 bremium alıyoruz hileciler binlerce sonucda oyun para demek malisef
    ben bıraktım sizlere de tafsiye ederim iyi eylenceler iyi eylenceler...

Senior Member
    Quote Originally Posted by DR35DR View Post
    bitmez koxp bitmez bilerek yada bilmiyerek ellemiyorlar Genie kullananlar suclu gibi su durumda pazarı hic demiyorum buy kurup item alamıyorsun ya pazarını tutuyorlar yada üzerine pazar kurup ks atıyorlar adamalrda haklı bizler 1 yada 2 bremium alıyoruz hileciler binlerce sonucda oyun para demek malisef
    ben bıraktım sizlere de tafsiye ederim iyi eylenceler iyi eylenceler...
    haklisinda bende 3 sene biraktim kxxp bitti dediler geri döndüm

Junior Member
    Quote Originally Posted by Didemfevzi View Post
    Bu dediklerinin hepsi oyunun guvenlik sistemine cok guvendiklerinden kaynaklaniyor. O kadar cok güveniyorlar ki artik su hale gelmis yani bilgisayardaki en ufak birseyi bile soyle izah edeyim masaustunde koxp ile hicbir alakasi olmayan bir uygulamayi adini koxp.exe olarak kaydet guvenlik sistemi seni otomatik banliyor halbuki hicbir alakasi yok koxp ile kullanmiyorsun bile bilgisayarinda o isimde bir program var diye ban yiyorsun ama ote yandan elin adami geliyor guvenlik onlemini devre disi birakacak koxpu aciyor guvenlik sisteminin bundan haberi bile yok catir catir oyunda devam ediyor. Oyun yapimcisida guvenlik sistemim benim saglam diyerekten arkasina yaslaniyor ve buraya acilan bu kadar konuyu alakasiz buluyor gereksiz buluyor bunun baska bir izahı yok yani. Koxpu acip kullanan adam rahat rahat takilabiliyor ama bilgisayarinda sadece ismi o sekilde oldugu için sen banlaniyorsun bu kadar basit bu
    iste aradigim yorum.hay eline agzina saglik kardesim.. bende bos yere hapise atildim.Ticket attim macro kullaniyomusum ama macronun kxxpun m si k si yok bende ama gel gelelim macro tespit etmisler.Ispatlayin nerde varmis diyorum cevap yok.Ben kullanmadim kullananlarida Allah bildigi gibi yapsin.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Maneste yapılmıştı 2 sene boyunca aralıksız ban girdi ban çıktı ban koxper serverin suratına bile bakamamıştı

Senior Member
    Yeni sw de kxxpla para kasan kişilerin ayni zamanda eski sw lerde de çarlarinin oldugunun farkindamisiniz acaba detayli kontrol ile bunlari nezaman oyundan sovutmayi düşünüyoruz. Başladim tekrardan ama kxxpun azaldigini göremedim daha. Güzel oyunu illegallerin eline birakmayalim