Results 1 to 4 of 4

Thread: Cheat Report

Cheat Report

Merhaba moderatör yada ust duzey arkadaslar 1 sey sormak istiyorum

03-16-2019, 05:45 PM

03-14-2019, 06:30 AM

2 Adet Cr ye raporlama attım 1 tanesi 4 gun once bir tanesi 2 gun once ben dun tekrar 1 adet cr ye rapor attım her dakika kontrol ettım gece 23:00 da arşivlenıor diye saat 22:00 dan 24:00a kadar nerdeyse full f5 yaptım sonuc yoktu en son attıgım rapor hemen sonuclanmıs 1 gunde 24 saat icinde hemende arşive kaldırılmıs yada silinmiş sonucunu bılmıorum peki bunlar neden sonuclanmadı sonucunu bılemeyecegımız yere nıye cr atıyoruz ki bi bildiirm atın bi mesaj atın o son atııgım raporun sonucunu burdan solersenız cok sevnırım cunku cok merak ettıgım bir cr sonucuydu bunlar pek onemli degil benım ıcın yesede yemesede ki kesin yicekler ama o son attıgımın sonucunu ogrenmek istiyorum tesekkur ederim

Lutfen ilgilenecek bir mod yokmudur

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    açıkca söylüyeyim bunlar ilgili raporlarıı sabitlemedikleri sürece biz göremicez işlem tamam yazısını

havada kalıyor dier türlü gmlerde hiç bir şekilde bakmıyor sabitlenmeyen konulara

benim cr konum 9 gün önce açıldı hiç sorun değil geç işlem görsün hesap

ama o konum sabitlenmezse ben anlıyorumki hiç bir işlem yapılmıyor

Bir konum daha yalan oldu cevabını goremedım neymıs saat 23:00 da arşive kaldırılmıs işten kosa kosa geldim 22:45 civarı baktım konum yok arşivlenmıs yemın ederim hem 1 haftada cevaplıorsunuz. tamam oyun canlandı kalabalık oldu eyw. ama sonucumu goremedıgım bi cr raporu atmakta sacma abi ya artık cr rapor atmaktan sıkıldım
    sımdı rapor atma o zaman dıceksınız atmayalımda adam hakkımızımı yesın jrde afk kalsın eyw diyelim adam ailevi seylere kufur etsin eyw diyelim sonucunu goremeyim sonucunu gormeıdıgm yere bosu bosuna hırplanayorum abi ben 0.10 uploadım çöp bir bilgisayar ile cr ye rapor atıyorum ama sonuc yok bılinmıor ceza aldımı almadımı ne oldu bilinmezlik bi bildirim atmak ne biliyim konuyu 1 gun daha acık tutmak yapılmıor deme cok zor bir işlem ben 11-12 saat calısan adamım her dakika nasıl kontrol edicem bu cr yi telefon yasak zaten iş yerinde abi cok mantıksız bir sey ya hesap yapalım misal oglen 12 aksam 11 vardiyasında calısıyorum ben 12 saatlik bos zamanımda 8 saati uyusam 4 saatin 1-2 saatini hayatıma harcasam 2 saat boyunca cr konularıma f5 yapcam sanırım gormem icin ? yada 12 saat hic uyumadan ful cr mın sonucunu ogrenmek icin 1 hafta boyunca full f5 yapacam sanırım kusura bakmayın 4 tane cr sonucumu goremeden sılındı arsıvlendı cok patladım kusura bakmayın tesekkur ederim iyi aksamlar