Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Eslant Boss'ları kaldırılsın.Öneri.

Özellikle son 3 yeni serverde son zamanlarda gerek oyun içi gerek forumda gerek discord'da bir cok yerde bu eslant bosslarının "TARAMA KOSPU" ile bulunup kesildiği dile getirilmekte.Bu kospun önüne geçilecek gibi görülmüyor.

Bossların Eslant yerine Ronark Land Haritasında yer alması herkes acısından daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Bir nebze de olsa TARAMA kosperlerinin önüne geçilebilir.Ronark Land'de bossu bulup karşı ırka rağmen kesebilecekse buyursun.
    (şuan için) 5 server 2şer camptan 10 El morad 10 Karus bölgesinde boss düşüyor.Bu total 20 potansiyel boss yeri 1 'e düşeceği için servere girecek item sayısı az olacagı için düşen eşyalar değerlerini kolay kolay kaybetmeyecek.
    Bir çok ekibin boss arayacagını varsayarsak Ronark Land'de PvP'ler artacak ve günün her saati canlı kalacaktır.

Eskiden oldugu gibi bowl'a değil Ronark Land'in çeşitli noktalarında bu bossların doğması PK ortamını tüm Ronark Land'e yayacaktır.

Fotografı temsili olarak bırakayım.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    ya yeter saçmalamayın bütün haritaları bitirdiniz tek haritaya yüklediniz zaten

Senior Member
    iyi günler.Bos kesen ekipler exp slotlarına çekiyorlar çekiyorlarki insanların emeklerle kasdıkları çarlar expe yatıyor.Kesinlikle katılıyorum hemfikiriz eslant bosları kaldırılmalı ilave olarak dm balog questler başta olmak üzere tüm moblar alanlarından çıkışı engellenmeli.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Katılıyorum hocam, taramacılar eslantı rehin almış durumda.

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    ++++++++++

eslant bossunu kaldirin demekten,artık bu illegallige bi son verilse daha iyi olmayacakmı. her konu bir şeyi iptal etmek veya değiştirmek amacı ile açılıyor. asıl sorun illegalik 'ten kaynakli. artık bu işe son vermeleri gerek.

Senior Member realkayser's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    BOss kaldırılsın dıye kadar kopsa bır engel olun demek cokmu zor acaba? Vega da sw basından berı aoc gorevını yapamadım htb ve htc gorevlerı cok zorlandım ayrıca goblın koyde oyle genıe de 4 skıl slotu blunurken adamlar 6 adet farklı skıl atıyor?

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Fannyandmoskov1 View Post
    eslant bossunu kaldirin demekten,artık bu illegallige bi son verilse daha iyi olmayacakmı. her konu bir şeyi iptal etmek veya değiştirmek amacı ile açılıyor. asıl sorun illegalik 'ten kaynakli. artık bu işe son vermeleri gerek.
    tabi ki daha iyi ama dediğim gibi
    Quote Originally Posted by byiss26 View Post
    Bu kospun önüne geçilecek gibi görülmüyor.
    Değiştirmeyelim de kospere mi bırakalım ? Çözüm yok işte her oyunda var bi sıkıntı.Olabilecek en makul duruma getirmeyi düşünüyoruz burada.

Senior Member
    Boslar yüzünden eslantta exp kasamıyoruz ama onlar da giderse eslantta 80 level adam kalmaz. En azından 80 level adamlar bütün gün tur atıyor da bizim bakmadığımız slotlara bakıyorlar. Böylece oralarda koxp türemiyor.

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by realkayser View Post
    BOss kaldırılsın dıye kadar kopsa bır engel olun demek cokmu zor acaba? Vega da sw basından berı aoc gorevını yapamadım htb ve htc gorevlerı cok zorlandım ayrıca goblın koyde oyle genıe de 4 skıl slotu blunurken adamlar 6 adet farklı skıl atıyor?
    CSGO'dan PUBG'ye Fornite'den Apex'e her oyunda hileci olacak.kospun onune gecilemiyor diye böyle bir cozum yolu arıyoruz