Results 1 to 9 of 9
    Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus

Exclamation Discord kanalında fevri ban

Merhaba,

Burada zaman zaman kullanıcılar tarafından illegallere verdiğim yanıtlar yüzünden NTT yalakası olarak nitelendirildiysem de her zaman en çok eleştirenin yine ben olduğumu söyledim sizlere. Bugün de discord kanalında CR yavaşlığını eleştiriyordum. (Herkes ediyordu, DC kanalının rutini oldu artık bu)

Ardından AlonsoPedroLopez tarafından ısrarla forum nickim istendi. (Artık nickim ortada Alonso) Madem yavaşlıktan şikayet ediyorum ne kadar uzun süreli CR konumun olduğunu kanıtlamak istiyordu, nickini ver ilgilenelim kılıfıyla. Özel mesaj yoluyla bile nickimi sordu. Yanıtlamayı reddettim. Ayrıcalık istemiyordum. Genel bir CR iyileştirmesi için bu eleştirileri yapmıştım. Ancak yalnızca bir kanıt çabasına girerek farazi vermiş olduğum rakamlara takıldı ve "2 haftalık raporlar mevcut" lafım üzerine "en uzak 10 günlük raporlar gözükmektedir" yanıtını verdi. 10 gün kısa bir süreymiş gibi.

@hotsauce nickli discord hesabımla 13 levele kadar kasmış olduğum emeklerimi 1 saniyede kişisel meselesi yüzünden hiç etti. Mesaj geçmişini atıyorum. Kısa sürede bu hesabım da kapatılır eminim ki. "Provokasyondan", kendi dediğine göre.

Takdir sizin.

Üslubum ve eleştirilerim olduğu gibi ortadadır. Aynı zamanda söz konusu moderatörün kişisel eleştiri "kaldıramama" mekanizması da...

Şimdi genel bir cr yavaşlığında meselemiz avr evet bu bilinen bir şey

Ama Moderatör arkadaşımız bu konuyu bahane edip spekülasyon üreten ve kaos çıkartmak insanların var olabiliceğini düşünüp ona göre hareket etmiş olabilir

Hani konum 10 gn bekliyor 15 gün oldu eyyy gmler nerdesiniz ntt çalışmıyor oyun bitmiş oynanmaz vs vs diyen insanlar da yok değil

Sizin nickinizi ısrarla sorma nedeni de bu sanırım

Eğer gerçekten bekleyen raporunuz yoksa ortalığı karıştırmaktan ceza verebilir

Ama şahsi fikrim banının açılması yönünde olacaktır

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lSchmerzlichSchon View Post
    Şimdi genel bir cr yavaşlığında meselemiz avr evet bu bilinen bir şey

Ama Moderatör arkadaşımız bu konuyu bahane edip spekülasyon üreten ve kaos çıkartmak insanların var olabiliceğini düşünüp ona göre hareket etmiş olabilir

Hani konum 10 gn bekliyor 15 gün oldu eyyy gmler nerdesiniz ntt çalışmıyor oyun bitmiş oynanmaz vs vs diyen insanlar da yok değil

Sizin nickinizi ısrarla sorma nedeni de bu sanırım

Eğer gerçekten bekleyen raporunuz yoksa ortalığı karıştırmaktan ceza verebilir

Ama şahsi fikrim banının açılması yönünde olacaktır
    Teşekkür ederim

Quote Originally Posted by Philly View Post
    Teşekkür ederim
    Anlayışın için ben de teşekkür ederim

Umarım diskord banın açılır ve biliyorum ki durumu AlonsoPedroLopez adlı moderatör arkadaşımızla konuşursan o da sana yardımlarını esirgemeyecektir

İyi oyunlar

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Anlayışın için ben de teşekkür ederim

Umarım diskord banın açılır ve biliyorum ki durumu AlonsoPedroLopez adlı moderatör arkadaşımızla konuşursan o da sana yardımlarını esirgemeyecektir

İyi oyunlar
    Konuştuğumda pek ılımlı yaklaşmadı. Provokasyon konusunda ısrar etti ve lütfen kendisine mesaj atmamamı söyledi. Konuyu kapattı.

Konuştuğumda pek ılımlı yaklaşmadı. Provokasyon konusunda ısrar etti ve lütfen kendisine mesaj atmamamı söyledi. Konuyu kapattı.
    Dediğim gibi kendisi de bu konuyu görüp tekrar iletişime geçtiğinizde size yardımcı olacaktır en azından bu seferlik inisiyatif kullanabilir

Çünkü arkadaşımızın kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum keza sizin de öyle ..

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Dediğim gibi kendisi de bu konuyu görüp tekrar iletişime geçtiğinizde size yardımcı olacaktır en azından bu seferlik inisiyatif kullanabilir

Çünkü arkadaşımızın kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum keza sizin de öyle ..
    Öyle olmasını umuyorum hatta görürlerse eğer diğer yetkililerin de inisiyatif almalarını umuyorum. Çünkü rapor etme hakkına erişmeme çok az kalmıştı ve takdir edersiniz ki discordda seviye o kadar kolay kasılmıyor. Ayrıca insanların discord için bu kadar uğraşıyor olmasının tek sebebi de CR'deki bu yavaşlıktır. İnsanlar bu durumdan biraz olsun kurtulmaya çalışıyor discord sayesinde.

Öyle olmasını umuyorum hatta görürlerse eğer diğer yetkililerin de inisiyatif almalarını umuyorum. Çünkü rapor etme hakkına erişmeme çok az kalmıştı ve takdir edersiniz ki discordda seviye o kadar kolay kasılmıyor. Ayrıca insanların discord için bu kadar uğraşıyor olmasının tek sebebi de CR'deki bu yavaşlıktır. İnsanlar bu durumdan biraz olsun kurtulmaya çalışıyor discord sayesinde.
    Evet biliyorum

Ama sürekli aynı şeyi söylemiş gibi oluyorum fakat moderatör arkadaşla tekrar konuşmanı öneririm
    Eğer istemezsen diskorddan GM'lere de durumu izah edebilirsin

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Discord üzerinden tarafınıza da belirttiğim gibi, ortaya bir laf atıyorsanız bunun arkasında durmanız gerekmekte. Ama yok ben eleştirmek için bu şekilde yalan yanlış bilgiler veriyorum diyorsanız da bu konuşmanın sonucunda hesabınız cezai işleme tabi tutulur.

CR bölümünde bir yoğunluk söz konusu bölüm yetkilileri günlük olarak elinden geldiğince konuları sonuçlandırmakla uğraşıyorlar. 2 haftalık sonuçlanmayan konular var diyerek bir laf atıp kenara çekiliyorsunuz. Forum nickinizi istediğimizde ise olumsuz cevap veriyorsunuz. Şu an kullanmakta olduğunuz forum hesabınızı da kontrol ettiğimde 03-16-2019 tarihinde açmış olduğunuz bir raporunuzun olduğunu ve diğer raporlarınız sonuçlandırıldıktan belli bir süre sonra arşiv bölümüne taşındığını görmekteyim. Farklı kişilerin sözleri ile konuşuyorsanız lütfen bu tutumunuzdan vazgeçin. Bundan sonrası için bu şekilde yapacağınız tutumumuz sonucu uyarılmak yerine bu platformdan süresiz olarak uzaklaştırılacaksınız, bilginize.

Ek olarak, discord hesabınız komple olarak banlanmadı eğer banlansa idi sizinle özelden görüşme yapamaz ve kanaldaki konuşmaları göremezdiniz. Sadece 24 saatlik mute yediniz, fakat diğer 2 hesabınız kanaldan süresiz olarak uzaklaştırıldı.

İyi forumlar.