Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad

DC Premium Drop Orani !

Yeni Serverlarda DC Premium Drop Orani mi Düsürüldü ?
    Gecen Ay Platinum Premium ile ayni levelde aldigim droplarin yarisini DC Premium ile alamaz oldum. Monster Stonelardan Platinum premium ile aldigim droplarin Dc Premium ile % 10 nunu alamaz oldum.2 gundur ayni .
    Acaba Oyunculara Bilgi Verilmeden DC Premium Drop Oraninda Degisiklik mi yapildi? yada Developer Yanlisikla mi dokundu ....
    Bu Kadar Gözle Görülür Bir Düsüs Olmasi gercekten sasirtici...

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    zaten dc flashlarda ki fiyat düşüşü de insanların artık dc pre almadığının bir göstergesi gibi bence. Zira ben de dc pre kullanıyordum ama bittikten sonra daha da almadım. Gerçi benim almama nedenim daha başka ama zaten droplar da o kadar düştü ki dc prede, bronze alsak daha iyi =)

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Valla parasını bile çıkaramadım ms den bırak takı almayı slotlarda ms bile atmıyor çöp desen saatte 5 6 m bile kasılmıyor, bundan gold premium çekerim daha iyi.

sayın yetkililer server erken biticek diye şu dropları düşürmeyin sizin için daha iyi olur her yeni serverde parayı kırıyorsunuz zaten

Senior Member TURALI's Avatar
    Nickname
    KorsaL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    ....................
    Last edited by TURALI; 03-17-2019 at 05:19 PM.

Senior Member
    Merhabalar.Drop tümüyle oransal bir kavramdır oyunda premiumun drop üzerinde etkisi yoktur exp bakımından katkı sunar oyunculara.Genel anlamda droplarda ciddi düşüş sözkonusu oyunun her alanında madenden exp slotlarına kadar özellikle son bakımlardan itibaren gözlegörülür drop azalması var oyunda.Platınum premiumla onca monsterstoneye girdim slotta exp kasarken ancivent vs. ve legal maden zaman buldukça çıkan old takılar kırmalık çöp takılar gurubunda oysaki birkaç ay öncesine kadar durum böyle değildi belirttiğim gibi sayın oyuncu droplar tümüyle orantılıdır örneğin black gemden şuanda ismi aklımda değil bir takı düşmüştü çıkma oranı 15binde birdi şaşırmıştık oderece süpriz olmuştu bahsettiğiniz gibi droplarda düşüş var size katılıyorum.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Evet Arkadaslar Draki Kulesindeki Denemelerim Sonucu Dc prenin Sadece Pot Drobunda Faydali oldugunu Tespit ettim.Yani bu durumdanda anlasilacagi gibi.DC Premiumu sadece pot drobu icin almisim.Turkiyede bir kisinin 3 gunluk yogmeyesi olan bu parayi ben helal etmiyorum.bir oyunda belirli bir ozellikten faydalanmak icin satisa sunulan bir itemin amaci disinda calismasina ben anlam veremiyorum...

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Errico View Post
    Evet Arkadaslar Draki Kulesindeki Denemelerim Sonucu Dc prenin Sadece Pot Drobunda Faydali oldugunu Tespit ettim.Yani bu durumdanda anlasilacagi gibi.DC Premiumu sadece pot drobu icin almisim.Turkiyede bir kisinin 3 gunluk yogmeyesi olan bu parayi ben helal etmiyorum.bir oyunda belirli bir ozellikten faydalanmak icin satisa sunulan bir itemin amaci disinda calismasina ben anlam veremiyorum...
    Drakiye flash basmadan gir wb düşüyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by P4L4 View Post
    Drakiye flash basmadan gir wb düşüyor
    cidden öle oldu hemde 2 wb aldım flashı unuttum şu river data bilmem nesi yüzünden oyundan atınca

Junior Member
    evet gözle görülebilecek şekilde droplarda düşüş var ...