Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 34
    Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    ah be canım kardeşim sonuna kadar haklısında, sıkıntı şurada bunu okuyup anlayacak kesim nerede bende senin gibi bir oyun delisiyim, şuan oyunu sadece arkadaş ortamı için oynuyorum oynuyorum demekte artık çok kaçıyor giriyorum oturuyorum tsde muhabbet ediyorum öyle, çoğu zaman steamdan başka oyunlarla meşgul oluyorum çünkü oyun söylediğin gibi.. malesef.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    @sikikid , ya sen ne güzel bi kardeşsin.
    yazdıklarının altına imzamı atarım.
    üşenmeden yazdığın içinde teşekkür ederim.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Quote Originally Posted by JrMedias View Post
    ah be canım kardeşim sonuna kadar haklısında, sıkıntı şurada bunu okuyup anlayacak kesim nerede bende senin gibi bir oyun delisiyim, şuan oyunu sadece arkadaş ortamı için oynuyorum oynuyorum demekte artık çok kaçıyor giriyorum oturuyorum tsde muhabbet ediyorum öyle, çoğu zaman steamdan başka oyunlarla meşgul oluyorum çünkü oyun söylediğin gibi.. malesef.
    iste bizimkisi bir umut , belki anlayan cikar =) yillar sonra birseyler degisti sanip da basladim ama hala ayni tas ayni hamam.. sadece para odakli, basarisiz bi yonetim... sadece keriz yolma mantalitesi... Muhtemelen seneye yeni bir server daha acarlar, yine ayni keriz yolma taktikleri ile... umarim millet akillanmistir ve temelli birakir bu oyunu. su anda bile serverler hizla bosaliyor. ilk aylarda pre olmadan imkani yok giremezdin, simdi istedigim servere istedigim saatte girebiliyorum, bu bile user kaybini acik ve net gosteriyor.

Quote Originally Posted by strikepro View Post
    @sikikid , ya sen ne güzel bi kardeşsin.
    yazdıklarının altına imzamı atarım.
    üşenmeden yazdığın içinde teşekkür ederim.
    =) tesekkur ederim strikepro .. sen de sonuna kadar okudugun icin tesekkur ederim

Senior Member
    Mage clasi okadar kotu clas ki oyundaki tum etkinlikleri egemenligi altına aliyor. Her etkinlikte 10 adim onde cok kotu clas olmasina ragmen.Bir de iyi olsa ne olacak siz dusunun.

Magenin ustun olduğu etkinlikler ;
    1- FT
    2-JR
    3-CSW
    4-UTC
    5-KROWAZ
    6-PK ( Gunde 50k kasan mage clanlar var)
    7-SAVAS

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Bir söz vardır bilir misin ? Biliyorsan konuş örnek alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar... Bari azıcık sus da adam sanalım seni =)

Magenin FT de üstün olduğuna birşey diyemem. Ama JR de ne gibi üstünlüğü var ? Yani random gelen bir partide ne gibi üstünlüğü olabilir. Eğer varsa bir üstünlüğü, diğer parti elemanları da (warior, rouge pri vs) bundan faydalanır. FT girişi de eğer random parti olarak otomatik atsa, orada da bir üstünlüğü kalmaz (düşünüp bu uygulama yapılabilir, o zaman bütün klaslar eşit şekilde mavi kutuya talip olabilir.) Keza UTC de aynı şekilde olabilir.

PK ve savaşlarda ne gibi üstünlüğü var bunu çok merak ettim bak biraz açarsan bu konuyu sevinirim.

Konumu baştan sona okuduysan (ki hiç sanmıyorum okuduğunu, zira kahve kültürü ile yetişen, okumaya uzak birisin muhtemelen) orada zaten magelerin oyun başında biraz etkisi olduğunu yazmıştım. O 50 k kasan mage team emin ol server açıldıktan 3-4 ay sonra full item yapsalar bile günde 10 k kassa sevinecek . ve yine okumadığın yazımda belirttiğim gibi magelerin günde 50 k kasması tamamen senin oyun bilgisinden bihaber olmandan kaynaklı. Zira atağım hayvan gibi olsun hiç bi warior ve rouge bana çok vuramasın diyerek AC ve Atak fulleyeceğine rezist yapsan biraz da, o mageler günde 50 k np kasamaz. Sen mageye karşı 0 resist ile çırılçıplak dolaş, sonra da mageler çok dengesiz diye ağla?!?

Diğer konu başlığı altında da yazmıştım , burada da yazıyorum. Oyun kültürü 0 olan bir insansın nirvana. Yok işte pc kullanmaya başladığında ben yokmuşumlar , birçok fps ve mmo oynarmışlar falan filan Yaşımın kaç olduğunu konunun başında yazmıştım, konunun başını bile okumaktan aciz , şu ünlü sözde ki gibi "bilgisi olmadan fikir sahibi olan "insan güruhundansın. Sana orada da dediğim gibi, gel herhangi bir DC ye, seninle oyunlar hakkında konuşalım. Ben senin gibi hayatımda sadece CS:GO ve metin2 oynamadım dostum. gel de bi konuşalım bakalım kim bilgili kim cahilmiş bu oyunlar hakkında..

Junior Member
    Bana bu mage jobunda en sacma gelen sey şu atagının devlet sırrı gibi saklanması.Bir mage neden atagını bilemiyor cok sacma oyuna magic atak gelmeli bence ki bazı seyler ak mı kara mı belli olsun yani.Demage arttırma mp verme int verme kıyafetlere mp basma falan
    Last edited by VIKTORCASSAI; 03-21-2019 at 05:41 PM.

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Magic Power takıları hasar arttırıyor ama çok komik derecede artış oluyor. Yani full MP takı düzsen bile çok az bir fark oluyor.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Quote Originally Posted by OnlyTRANCEE View Post
    Magic Power takıları hasar arttırıyor ama çok komik derecede artış oluyor. Yani full MP takı düzsen bile çok az bir fark oluyor.
    biz denedik. +8 linen seti Mp stat yaptık ve full mp veren takıları taktık +2 olarak (cyrstal neck ear vs) damage sadece 200 arttı =) o da eğer karşındaki hiç bir fr resist kullanmıyorsa... kullanıyorsa o kadar bile damage artmıyor.

Senior Member
    Cahil yine cahillini belli ediyor. Partileri random atıyormuş Sen mage degil misim ? Sen jrye hep bir adım onde baslamiyor musun ? Karsida mage yoksa buyuk ihtimal kazanmiyor musun ? O zaman jrde avantajlisin demektir. Partindeki elemanlara avantaj sağlaman bu gerçeği değiştiremez.Sanki kendi partinde 2 tane mage olunca rakip partiye de 2 tane mage gelme zorunlulugu varmış gibi bos yapma. Sen her jrye girişinde mage en az 1 tane oluyor mu ? Oluyor.
    Warrior girince 0 gelme olasılığı var mı? var.
    Her etkinlikte ustunsunuz krowaz haritasini , utcyi silip supururler hala aglarlar.

Bu arada o soyledigin oyunu oynamiyorum. Sen atip tutmaya devam et forum koselerinde agla.
    Last edited by INirvana; 03-21-2019 at 10:48 PM.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    allahaşkına gel dc ye de senle bir oturup muhabbet edelim kültürlü kardeş ... liseli ergenler gibi ona buna "git köşende ağla" demekle olmuyor bu işler... gel bir sohbet edelim.. bir göreyim bilgin nedir, ne kadar bilgilisin, ne kadar zekisin? hangi fps ve mmorpg oyunlarını oynamışsın anlat bir hele.

ayrıca her partiye 2 pri attığı gibi her partiye 2 mage atmasını da gayet ayarlayabilirler. yani saçma sapan argümanlarını ve sızlanmalarını bize değil de keşke nttgame yönetimine yapsan. farkındaysan ben senin gibi oynadığım karakterin fanatikliğini yapmak yerine , oyun nasıl daha oynanabilir bir hale gelir onları konuşuyorum. Yani ft de random parti olsun diyorum, utc de aynı şekilde olsun herkes eşit paylaşsın ödülleri diyorum ama sen hala bir liseli ergen edasında (hatta edasında demeyeyim muhtemelen liselisin zaten) "git köşende ağla" , "kudurun zaaaaa xxxddd" tarzı yorumlarına devam ediyorsun

hani diyorsun ya birçok oyunu oynadım, o zaman bilmen gerekir her oyunda mage türevi karakterler en yüksek damage çıkaran karakterlerdir. yani jr de veya krowazda yüksek damage vurması bundandır.

Sen benim sorularıma cevap vermeyip, kendince haklı olduğun kısımlardan yürümeye çalışıyorsun. Sen bana şunu söyle ; mage pk ve savaşlarda avantajlı demişsin, hangi avantajlar bunlar? bu oyunun asıl amacı ft veya jr değil pk dır... ve mage pk da en çöp karakter ise benim için gerisi boştur.

hayır hangi akıl ve izan ile magenin daha avantajlı olduğunu savunuyorsun. bunu savunmak için insanın cidden beyinden noksan olması lazım. Madem o kadar avantajlı bir karakter, neden itemlerin fiyatları en düşük olan karakter ?

ya cidden gel de bi dc ye az senle muhabbet edeyim de moralim düzelsin ... senin gibi adamları görmek moralimi düzeltiyor cidden