Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Eski hesaba giriş yapılması hususunda karmaşa

Merhaba oyunu yaklaşık 7-8 sene önce oynayıp bırakmıştım e posta adreslerimi karıştırırken hesabımı buldum oyundan hesabıma giriş yapabiliyorum ama karakterim silinmiş siteden giriş yapmayı denediğimde ise uzun süredir aktif olmadığınız için diye başlayan bir hatayla karşılaşıyorum hesabım eski olduğu için hangi Server de oynadığımı falan hatırlamıyorum hesabımı geri alıp tekrar başlamak istiyorum bir hesap aktif olmadığı süre boyunca neden silinir bunu da bilmiyorum vede destek ekibine bilet yollamak için 1np gerekiyor sanırım mağdur olduğum bir durumda destek almak hakkımken birde üstüne ücret yatırıp mı destek almam gerekiyor anlamadım.lütfen yardımcı olun
    Last edited by kuze_53200; 03-17-2019 at 11:50 AM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Resmi siteden portala giriş yaparken şifre unuttum seçeneği ile yeni şifre alırsanız girişiniz aktif edilecektir. Ancak hesabınız silinmiş ise yapabilecek bir şey yok çünkü 2012 yılından itibaren hesaplar oyundan silinmiştir.

Junior Member
    hesapların oyundan silinme sebebi nedir.vede oyuna oyun içersinden girebiliyorum fakat oyuna girdiğim hesap siteye girmiyor karakteri geri alabilirsem oyuna geri dönme niyetindeydim böyle bir saçmalık olduysa zaten dönmenin risklerinide anlamış oldum

Tags for this Thread